آدیداس کیست یا چیست؟

۱.۸ لوگوی آدیداس به چه معنا است؟ نظرهای زیادی در مورد علت انتخاب این خطها به عنوان لوگوی یک برند ورزشی ارائه شدهاند. پوشاک و کفشهای تولیدی آدیداس با لوگوی این شرکت که سهخط موازی است، مزین شده و این نشان، بهعنوان لوگوی رسمی شرکت آدیداس شناخته میشود. دعوای بین آنها یکی از رقابتهای شدید را در کل اروپا ایجاد کرد.آدی از نزدیک با ورزشکاران دیدار میکرد تا کیفیت محصولات را بهبود دهدبرادران داسلر پس از جدایی توافق کردند هیچکدام از برند Dassler برای کفشهای خود استفاده نکنند. از میان بازیکنان بزرگ فوتبال نیز میتوان به مسی، زیدان، کاکا، بکام، جرارد و بسیاری دیگر اشاره کرد که در تبلیغات این برند ظاهر میشوند.آدیداس علاوهبر تیمها و بازیکنان، یکی از اسپانسرهای اصلی مسابقات لیگ قهرمانان اروپا نیز محسوب میشود. چون فکر نمیکرد صاحب یک کارخانه کفشهایش را روی دوشش بگذارد و برای دیدن او تا زمین مسابقات بیاید.

او برای به تحقق رساندن این ایده نخست همکاران خود را به میادین ورزشی می فرستاد تا رشته ورزشی را مورد تحقیق و بررسی قرار دهند. چون برای کسانی که جسارت به چالش کشیدن این صخرهها را داشته باشند زیباترین قلهها کنار گذاشته میشود. اری، اونز 4 مدال طلای المپیک را در آن سال بدست آورد و در مقابل همه رسانه ها تایید کرد که کفش ها تاثیر زیادی در روند کار او داشته است . هرچند سنت کفاشی در شهر هرتسوگن آوراخ دیرینه بود، اما آدولف داسلر ملقب به آدی نخست به نانوایی روی آورد، وی بعد از اندک زمانی، در سال ۱۹۲۰ میلادی در گوشهای از رختشورخانه مادر شروع به کفاشی کرد و سه سال بعد رودلف برادر کوچکتر نیز به او می پیوست و این دو با هم کارگاه کفاشی را بنیان گذاردند. او پشت خانهای که خواهرش در آنجا کار میکرد بساط خشکشویی را راه انداخت.

همسرش نیز که تا آن زمان زندگی راحتی داشت با سخت شدن اوضاع، دوشادوش همسرش مشغول به کار شد تا از خانواده شش نفری خودشان محافظت کند. آدولف گفته است که یک هنرمند خوب و متفکر است که طراحی و ساخت کفش را برعهده گرفته است در حالی که رودولف فروشنده پرشوری بود و کفشها را به فروش میرساند. آنها پس از ورود موفقیتآمیز به بازارهای کفش و لباس ورزشی، توپ فوتبال را بهعنوان محصول بعدی خود انتخاب کردند. طراحان پروژه شما را بررسی خواهند کرد و در زمان تعیین شده طرح های پیشنهادی خود را برای شما ارسال خواهند کرد که شما می توانید طرح ها را با هم مقایسه کنید و به روی طرح ها نظر دهید تا به طرح دلخواه خودتان برسید، پس از تائید طرح و انتخاب برنده مسابقه می توانید به سادگی فایل های آماده شده را که برای چاپ نیاز دارین دانلود کنید در این سامانه می توانید چند طرح مختلف را بررسی کنید علاوه بر آن به طراحان حرفه ای هم دسترسی پیدا کنید .

این میکروپروسسور با یک باتری کوچک تغذیه میشد که به طور تقریبی تا ۱۰۰ ساعت دویدن عمر کند و به راحتی قابل تعویض باشد. گفته شدهاست که این ۳ خط برای نشان دادن کیفیت، رهبری و حفظ انعطاف پذیری است. آرم آدیداس شامل سه الگوی خطی بود که همیشه باقی خواهد ماند. اين علامت از شکل کلی کفش گرفته شده بود. این مدل کفش به این شکل بود که تعدادی میخ در جنس چرمی کفش فرو می رفت که وزن سنگینی هم داشت. اولین قهرمانی مىباشد که مدال طلای قهرمانی اش را توسط کفش های آدیداس به دست آورد. آدولف (آدی) دسلر در سال ۱۹۲۴ با برادرش رودولف داسلر “کارخانه کفش برادران داسلر” را در آلمان تاسیس نمودند. چهار مدال طلای اوونز در آن سال آگاهی عمیقی از کفش های داسلر ایجاد کرد و این فرصت طلایی این شرکت برای تبلیغ محصولاتش بود. این شرکت هر روز برای الهام بخشیدن و فعال کردن مردم برای استفاده از قدرت ورزش در زندگی خود کار می کند زیرا ورزش را یک نگرش و شیوه زندگی میداند.