آدیداس-Adidas – فروشگاه اینترنتی رزمد – فروش اورجینال محصولات برند آدیداس – Adidas

شرکت آدیداس در کنار کفشهای ورزشی، محصولات دیگری چون کوله پشتی، پیراهن، ساعت، عینک و دیگر کالاهایی که مربوط به لباس و ورزش میشوند، تولید میکند. این لوگو که همراه با همان سه خط موازی و با الهام از کفشهای آدیداس قبل از دوخت، طراحی شدهاند تنها برای محصولاتی که هر چند وقت یکبار تولید میشوند مورد استفاده قرار میگیرد. لوگوی آدیداس، دارای سه خط می باشد که بر روی طرح های لباس و کفش به عنوان برند تجاری آدیداس مورد استفاده قرار می گیرد. علاقه شدید او به ورزشهایی مانند فوتبال، بوکس، هاکی روی یخ و اسکی، در کنار محدودیتهایی که به خاطر کمبود پول با آنها مواجه بود او را به سمت ساخت وسایل ورزشی با استفاده از مواد بازیافتی پیرامونش کشاند تا بتواند به ورزشهای مورد علاقهاش ادامه دهد.

او همچنین از مدونا که در آن زمان بسیار مشهور بود، به عنوان مبلغ آدیداس استفاده کرد. آدی و رودولف هم از این فرصت برای گسترش کسب و کارشان نهایت استفاده را کردند. کمکم این کار برای آدی نه یک تلاش ساده برای راهاندازی کسب و کارش بلکه به یک بازی بزرگ برای پیروزی تبدیل شد. وایتزر حتی بعد از تمام شدن دوره ورزشی و تبدیل شدن به یک مربی المپیک هم به دوستی خود با آدی ادامه داد و به عنوان مشاور کارخانه با او همکاری میکرد. داسلر برای تامین خانوادهاش به سراغ یادگیری مهارتهای جدید رفت و بعد از امتحان کردن چند شغل متفاوت، در نهایت در یک کارخانه تولید دمپایی نمدی مشغول به کار شد. چون به این نتیجه رسیده بودند که کارخانه داسلر در خدمت نیروهای نازی بوده و علیه متفقین فعالیت مستقیم داشته است. تنها چیزی که به چشم میخورد، آوار و باقی مانده تجهیزات ارتش بود.

از همان ابتدای تاسیس آدیداس ، داستان کسب موفقیت جهانی در این زمینه بسیار شگفت انگیز بود.زمانی که تیم ملی فوتبال آلمان با تیم قدر مجارستان در فینال جام جهانی 1954 رو در روی یکدیگر قرار گرفتند به یک دلیل آلمانی ها در این مسابقات پیروز میدان شدند و تنها دلیلش فراهم کردن این جایزه از سوی کمپانی آدیداس بود و موسس کمپانی هم نام خانوادگی خود را روی نقاط مختلفی از زمین بازی قرار داده بود. به این ترتیب، کار خانوادگی آنها شکست سختی خورد. رودولف با شهادت دادن چند نفر از کسانی که در فراری دادن او از جنگ کمکش کرده بودند و همچنین کسانی که همبند او در زندانهای گشتاپو بودند، توانست نظر بازپرس آمریکایی را به سمت بیگناه بودن خود تغییر دهد. بعد از جنگ، داسلر و برادرش به علت عضو بودن در حزب نازی و تولید اسلحه برای آلمانها به حبس محکوم شدند. آدی تمام تلاشش را میکرد تا بتواند از هر روشی و از هر ابزاری که میتواند برای رسیدن به بهترین نمونه از آن چیزی که در ذهنش داشت کمک بگیرد.

در این میان خواهرش هم به کمک او رفت و بخشی از کار تولید کفش را بر عهده گرفت. چون پس از شکست آلمان در جنگ جهانی دوم، تلاش زیادی کردند تا ارتباط میان کفشها و حزب نازی را – که اکنون یک جهان از آن متنفر شده بودند – از میان ببرند. نامههایی از تمام نقاط جهان برای این دو برادر فرستاده شد و مربیان سایر تیمهای ملی به این کفشها علاقه مند شدند. از قهرمانی های بدست آمده در المپیک سال ١٩٣٦ چهار مدال طلا توسط قهرمانان آن دوره در تاریخ ورزش جهان ثبت شد که همین امر سبب افزایش محبوبیت و شهرت این برند شد.