آشنایی با آدیداس – همشهری آنلاین

متاسفانه، به دلیل عدم وجود نمایندگیهای اصلی فروش آدیداس در ایران، بازار سود جویان و فروشندگان محصولات فیک بسیار داغ شده است. امروزه این شرکت خط تولید جدیدی از راکت راه اندازی کرده است. علاوهبر بازاریابی قوی و طراحیهای حرفهای، کیفیت محصولات این شرکت نیز در بین برندها در سطح بهترین کیفیت قرار داشت. او بعنوان سلبریتی در انواع تبلیغات بیلبوردی هم حضور دارد و جدیدا در زمینه صنایع غذایی با یکی از دوستان فرانسوی خود نیز همکاری میکند. این ریزپردازنده با یک باتری کوچک تغذیه میشود که بهطور تقریبی تا ۱۰۰ ساعت دویدن عمر میکند و به راحتی قابل تعویض است. علی دایی چهار برادر دارد و از نعمت خواهر محروم است.علی دایی که در فوتبال به عنوان یک اسطوره شناخته می شود در زندگی شخصی و تحصیلات نیز همپای ورزش به موفقیت هایی دست یافته است.

کمی بعد، همین برند دست چندم هم قراردادش با ایران را احتمالا از ترس تحریمهای احتمالی، به صورت یکطرفه لغو کرد تا تیم ملی بعد از سالها دوباره رو به برند ایرانی بیاورد. تا اینکه روبرت دریفوس فرانسوی در سال ۱۹۹۳ آن را با قیمت بسیار بالایی خریداری کرد و ناجی برند آدیداس گردید. همسرش نیز که تا آن زمان زندگی راحتی داشت با سخت شدن اوضاع، دوشادوش همسرش مشغول به کار شد تا از خانواده شش نفری خودشان محافظت کند. پس از بازگشت به ایران در سال ۲۰۰۳ دوباره در تیم قبلی خود یعنی پرسپولیس مشغول به فعالیت شد اما پس از مدتی، به تیم باشگاهی صبا باتری پیوست. حدودا یک سال در این باشگاه مشغول فعالیت بود و سپس در سال ۱۳۷۶ به همراه رفیق و هم تیمی سابقش کریم باقری به تیم آرمینیا بیله فلد پیوست و به واسطه این تیم، شروع فعالیت خود در بازیهای اروپایی را رقم زد.

فارس: شرکت آدیداس این هفته به مشتریان خود در آمریکا در مورد سرقت اطلاعات خصوصی آنها به علت یک حمله هکری هشدار داده است. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شدهاند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آدیداس تهران ندارد. چپس از یک فصل بازی در این تیم باشگاهی آلمانی، دائی تصمیم به ترک آرمینیا بیله فلد گرفت و به تیم محبوب بایرن مونیخ پیوست. سپس، در سال ۲۰۰۶ به تیم باشگاهی سایپا رفت و پس از یک سال بازی در سایپای تهران، در سال ۲۰۰۷ به دوره بازی فوتبال خود خاتمه داد و به سمت مربی گری رفت.

پس از استقلال اردبیل، به تهران رفت و پس از یک فصل بازی در تیم باشگاهی تاکسیرانی تهران، به تیم بانک تجارت ملحق شد. او در طی چهار سال همکاری با باشگاه بانک تجارت در ۷۵ بازی نقش داشت و موفق شد که بیش از ۴۰ گل برای این تیم به ثمر برساند. علی دایی علاوه بر موفقیت های فوتبالی و تحصیلی در تجارت نیز موفق بوده و هم اکنون گرداننده چندین شرکت بزرگ، چند فروشگاه، کارخانه تولیدی پوشاک ورزشی و عضو اتاق بازرگانی تهران می باشد.مشاغل علی دایی به پوشاک ورزشی محدود نشده و در ساختمان سازی نیز فعال است. علی دایی در مورد همسرش و نحوه آشنایی با او و همینطور مهریه همسرش صحبتهای جالبی کرده است. فعالیت های اقتصادی و محبوبیت ورزشی علی دایی را از نیکوکاری و کارهای خیرخواهانه غافل نکرده و در سال 1385 یک هنرستان کار و دانش در شهرک گلستان اردبیل با تمامی تجهیزات به نام ابوالفضل دایی(پدرش) ساخت و تحویل آموزش و پرورش ناحیه 1 داد.