آشنایی با آدیداس – همشهری آنلاین

هرگز موجودی انبار به پایان نرسد: محصولات آدیداس باید همیشه دردسترس مشتریان باشد. بهعنوان مثال در سال 2016، این شرکت کفش جدیدی در لندن عرضه کرد که فقط مشتریان خاص با پیشثبتنام در اپلیکیشن این شرکت میتوانستند این کفش را امتحان کنند. تجربه خرده فروشی: فروشگاههای آدیداس محیط مناسبی را برای مشتریان فراهم میکنند تا محصولات را امتحان کنند. دفاتر این شرکت در سرتاسر جهان سعی میکنند تا برای مشتریان لحظات ویژهای خلق کنند. خلاقیت در هر فصل: آدیداس سعی میکند با بررسی روند بازار و محصول سایر شرکتها، طراحیهای خلاقانه و غیرمنتظره انجام دهد. کفش های ورزشی با قابلیت بسیار بالا باید در حالیکه حرکات ورزشکار را محدود نمی کنند حداکثر حمایت از پای ورزشکار را انجام دهند. در سال ۱۹۷۲ آدی و همکارانش به این نتیجه رسیدند که تغییری را در لوگوی آدیداس انجام دهند. شهرت یابد.دلیل آن این بود که مردم شهر همیشه به این دقت میکردند که خارجیها چه کفشی به پا دارند.

شرکتهای فعال در صنعت ورزش همگی تلاش میکردند با ورود به این بازارها، از ظرفیت فراوان آنها استفاده کنند. آدیداس مدعی است که درِ این شرکت به روی همه طراحان باز است و از همه دعوت میکند تا برای ساخت آینده ورزشی بهتر همکاری کنند. در سال ۱۹۹۸،آدیداس به دلیل محدودیتهای اعلام شده از سوی انجمن ولی ورزش کالج، برای تعداد و اندازه مارکهای استفاده شده بر روی لباسها شکایت کرد. این شرکت تاکنون چندین کارخانه با فناوریهای جدید و سریع در آلمان و آمریکا ساخته است و بهدنبال افزایش تعداد آنهاست. آدیداس همچنین بهدنبال تقویت همکاری با ورزشکاران خانم است. همچنین آدیداس بهدنبال 2 برابر کردن درآمد خود در سال 2020 نسبت به سال 2015 است.

این بزرگترین همکاری یک برند ورزشی با یک ستاره غیرورزشی است. پلاستیک موجود در این کفشها از بازیافت زبالههای پلاستیکی موجود در اقیانوس تهیه شده است. ارتباط با مشتری: یکی از اقدامات آدیداس، همکاری مستقیم با باشگاههای گوناگون ورزشی است. یکی از استراتژیهای آدیداس، افزایش دانش در حوزه ورزشی از طریق همکاری با بهترینها در حوزههای گوناگون است. آدیداس گلف آمریکا در سال ۱۹۹۸ حوزه فعالیت تجاری خود را از توالاتین در اورگون به کارلسباد، دفترهای مرکزی شرکت گلف TaylorMade کالیفرنیا برد. این شرکت همزمان بر تولید انواع محصولات و عرضه محصولات در سرتاسر جهان متمرکز است. رویه کفش معمولا از چرم طبیعی ، چرم مصنوعی و مش یا ترکیبی از این مواد ساخته میشود ، رویه در معرض سایش نیست ولی بیشتر از دیگر قسمتها در معرض دید است پس با طرح ها و رنگهای مختلف طراحی و تولید میگردد. چند سال پس از بازگشت رادولف از جنگ، دو برادر مشاجرهای جدی باهم کردند.

در سال 1943 و در طی بمباران برخی مناطق آلمان، وقتی که آدولف به همراه همسر و فرزندانش به یک پناهگاه زیرزمینی پناه می برد، رادولف هم به همراه خانواده اش به آنجا می آید. رادولف داسلر و ادولف داسلر درشهر هرتسوگنآوراخ در آلمان متولد شدند.پدرشان کفاش بود و مادرشان در رختشویی کار می کرد. اما در سال ۱۹۲۲ وی دیگر قادر به پرداخت وام های خود نبود و بانک کردیت لیون فرانسه شرکت عظیم ادیداس را که دسترنج سالها زحمت ادولف داسلر بود به مزایده گذاشت. پیش از جنگ جهانی دوم هر دو برادر به حزب نازی پیوستند، اما رادلف توانست خود را به ردههای بالای حزب نزدیک تر کند. برند آدیداس توسط دو برادر به نام های آدولف و رودی داسلر در کشور آلمان شروع به فعالیت و شکل گیری نمود. شایعات دربارهی این خانواده میگوید دلیل اصلی اختلافنظر دو برادر بر سر جنگ بوده است.