آشنایی با ویژگی ها و خصوصیات کتونی زد ایکس آدیداس

کفش هایی که فاقد این قابلیت هستند باعث افزایش تعریق پاها در مدت زمان بسیار کوتاه می شوند و حس ناخوشایندی را در هنگام ورزش برای فرد ایجاد می کنند. سری ZX یکی از مجموعه هایی است که سلایق بسیاری از افرادی را در همه زمینه هایی که ذکر شد پوشش می دهد. این ماده مخفف پلی اورتان ترموپلاستیک است که خاصیت ارتجاعی زیادی دارد و همچنین با ضریب کششی بالا دوام رویه کفش را افزایش می دهد. TPU مخففپلی اورتان ترموپلاستیک است. در قسمت رویه این مدل از ترکیب مش با TPU ساخته شده است. TPU دیگر ماده ای است که در قسمت رویه این مدل استفاده شده است.

آدیداس همچنین برای یادآوری سبک دهه 80، در کتانی ZX 1000 از بافت چرم و جیر خاکستری استفاده کرده است. شرکت آدیداس برای ساخت کتونی های اورجینال سری زد ایکس، از مواد اولیه با کیفیت و مناسب استفاده می کند. در کفش هایی که از این ماده در آنها استفاده می شود، در صورت برخورد پا با مانع و ایجاد ضربه در آن، هیچ آسیبی به پا وارد نمی شود. در پیاده روی های طولانی مدت کفش هایی که این قابلیت را ندارند سبب تعریق بیش از حد پا و به مرور زمان باعث ایجاد بیماری های پوستی می شوند. بعضی از افراد کفش های پیاده روی را نه برای ورزش بلکه بیشتر برای جنبه مد آن استفاده می کنند. شما میتوانید با خیال راحت از این کتونی ادیداس زد ایکس مدل FX8593 در تاریک ترین مکان ها استفاده کنید.

این چرم به رنگ سبز نئونی میباشد که جلوه ای تازه و جدید به کتونی ادیداس زد ایکس مدل ZX 8000 FX8593 داده است. انواع برندهای لپتاپ، محصولات گیمینگ، گوشی موبایل، هندزفری، ساعت هوشمند و دیگر کالاهای دیجیتال که رضایت مشتریان را به همراه داشتهاند، در کالاوما عرضه میشود. سال 2021 کفش مدرن و جدید آدیداس ZX 8000 Out there را به همراه دارد! کفش آدیداس مدل 8000 سبک و با دوام است و در اندازه های مختلف و با عرض متوسط ارائه می شود. این تکنولوژی در کتونی زد ایکس باعث می شود تا بتوان به راحتی در همه سطوح فعالیت های مختلف مانند دویدن را انجام داد. یکی از ویژگی های بسیار مهم و به خصوص در رابطه با چرم استفاده شده در کناره های کتونی ادیداس ZX، استفاده از آن در قسمت جلوی کتونی زد ایکس می باشد؛ چون در حین دویدن و انجام فعالیت های ورزشی مختلف و حتی فعالیت های روزمره احتمال اینکه به انگشتان پا ضربه و فشار وارد شود بسیار زیاد است!

در سال های 1988 و 1989 در انگلستان افراد به منظور جشن های خود از کفش های جذاب و با رنگ های زیبای آدیداس استفاده کردند. یکی دیگر از بزرگ ترین علت هایی که آدیداس از بهترین متریال و تکنولوژی های مختلف در کفش و کتونی های خود استفاده می کند، حفظ سلامتی شما و کاهش دردهای مزمنی نظیر کمر و ستون فقرات میباشد. نشان و لوگوی سه خط برند آدیداس در کفش کتونی زد ایکس با ظرافت و زیبایی خاصی در رویه کفش و با استفاده از چرم طبیعی، نشان داده می شود. از جمله مزایای استفاده از متریال مش در کتونی، وجود منافذ باز در ساختار این ماده است که باعث می شود تا در محیط داخلی کتونی به خوبی هوا جریان داشته باشد. خاصیت ارتجاعی دقیقا مثل قابلیت یک فنر است که فشار زیادی را تحمل و سپس به حالت اولیه برمی گردد. خیلی از افراد ورزش را به علت داشتن هزینه های سنگین و یا وقت گیر بودن آن کنار می گذارند اما پیاده روی یکی از ورزش هایی است که نه وقت زیادی از شما می گیرد و نه هزینه بر است.