آشنایی با ویژگی ها و خصوصیات کتونی زد ایکس آدیداس

به همین دلیل آدیداس به همراه برند اتموس از تکنولوژی های ویژه ای در این کتونی زد ایکس 8000 جدید استفاده کرده است. مهمترین عامل تاثیر گذار در قیمت کتونی زد ایکس، سری این نوع کفش است. سری زد ایکس با سبک طراحی پیشرفته با روحیه ای تازه به آینده می رود. این چرم به رنگ سبز نئونی میباشد که جلوه ای تازه و جدید به کتونی ادیداس زد ایکس مدل ZX 8000 FX8593 داده است. چرم نبوک دارای ساختار صافی بوده و مانند جیر است. کتونی های زد ایکس نیز دارای مدل های متنوعی از جمله کتونی زد ایکس 8000، کتونی زد ایکس 5000، کتونی زد ایکس 10000، کتونی زد ایکس 500 و تعدادی از این قبیل را شامل می شود. از طرفی نیز، برند آدیداس سری کالکشن کتونی های جذاب و متنوعی دارد که یکی از پرطرفدارترین آنها سری کتونی زد ایکس برند ادیداس می باشد. علاوه بر این، شما عزیزان میتوانید برای تشخیص کتونی زد ایکس 8000 اصل برند ادیداس به نشانه هایی که بر روی کتونی وجود دارد نیز دقت نمایید.

وجود این لایه در کتونی های زد ایکس باعث افزایش راحتی و انعطاف پذیری در آن می شود. همچنین وجود این فناوری در کفش ZX باعث کاهش وزن کفش نیز می شود. این لوگو در کفش زد ایکس باعث افزایش زیبایی این کتونی شده است. این تکنولوژی در کتونی زد ایکس باعث می شود تا بتوان به راحتی در همه سطوح فعالیت های مختلف مانند دویدن را انجام داد. فناوری Torsion می تواند عملکرد فرد را در انجام حرکات ورزشی بهبود بخشد. در فناوری EVA از مواد پلیمری استفاده می شود که فشارهایی که از زمین به پا وارد می شود را جذب می کند. آدیداس همواره در تولید کفش ها و کتونی های اورجینال خود از بهروزترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های دنیای کفش و کتونی اورجینال و همچنین مواد و متریال درجه یک استفاده می کند. در واقع این تکنولوژی در کتونی مانند یک ضربه گیر عمل می کند.

از این رو میتوانید با خرید کتونی آدیداس زد ایکس اتموس مدل 8000 استقامت و راحتی را یک جا با هم تجربه کنید. حال که این دو برند مشهور و سرشناس برای تولید کفشی جدید و منحصر به فرد با یکدگیر همکاری کرده اند، نام هر دو برند خود را بر روی کفش نهادهاند که کتونی زد ایکس 8000 آدیداس اتموس میباشد. علاوه بر تمامی موارد گفته شده، کمپانی آدیداس در این کتونی زد ایکس ادیداس مدل اتموس از تکنولوژی تورشن (Torsion) و تکنولوژی بوست (Boost) استفاده کرده است. علاوه بر این، در قسمت رویه کتونی، کناره های کتونی و زبانه کتونی آدیداس زدایکس 8000 از پوست حیوانات استفاده شده است. برند آدیداس در قسمت زبانه این کتونی آدیداس ZX 8000 از نام adidas و لوگوی برگ شبدر مشهور خود با ظرافت خاصی استفاده کرده است.

اکنون نیز شرکت آلمانی آدیداس Adidas با یکی از مشهورترین برندها و بوتیک های ژاپنی که در زمینه پوشاک اسپرت و استایل ورزشی فعالیت می کند همکاری کرده است که نام آن اَتموس (Atmos) میباشد. از طرفی نیز در قسمت پشت پاشنه کتونی آدیداس از متریال پلاستیک مانند بسیار محکم و مقاومی به رنگ مشکی به کار گرفته شده است که سبب محافظت کامل از پاشنه پا می شود. این که کفش زد ایکس از کدام سری باشد و در ساخت آن از چه تکنولوژی هایی استفاده شود، در قیمت کفش موثر خواهد بود. تمامی موارد گفته شده با ظرافت خاصی بر روی کتونی زد ایکس حک شده اند که دقت در جزئیات آنها و نوشتار صحیح آنها از جمله راه های شناخت کتونی زد ایکس اصل از غیراصل می باشد.