آشنایی با ویژگی ها و خصوصیات کتونی زد ایکس آدیداس

ژاک چیسینگ این کفش ها را بر مبنای کد گذاری برای هر مدل معرفی کرد. این سری از کفش های برند آدیداس توسط دو طراح با نام های ژاک چیسینگ و مارکوس تالر طراحی و تولید گردید. فروش کتونی آدیداس در بابی مد صورت می پذیرد. بنابراین می توان از این کفش در همه فصل های سال استفاده کرد. همچنین این کتونی ها با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا ساخته می شوند. یکی از تکنولوژی های موجود در کفش های سری زد ایکس برند آدیداس، فناوری EVA در لایه میانی و زیره کفش است. کوجیما تمرکز و فعالیت این برند را مستقیماً بر روی تولید کفش و کتانی اورجینال اسپرت ورزشی و لباسهای اسپرت ورزشی قرار داد. چرا که اغلب افراد علاقه مند به پیاده روی و ورزش در شب هستند و این موضوع امنیت کامل می طلبد؛ زیرا در شب اگر لباس تیره به تن داشته باشید ممکن است در دید افراد یا رانندگان قرار نگیرید.

طراح این سری از کتونی زد ایکس برای متمایز شدن از سایر سریهای خرید کفش آدیداس، شماره ای را بعد از نام ZX قرار داد. نظر طرفداران این مدل از کتونی های آدیداس به اندازه ای به آن جلب شد که بسیاری از افراد بر روی آن، تعصب داشتند. این کفش ها از انواع به روز کتونی در جهان به شمار می آیند و به عنوان کفش هایی سبک و حرفه ای شناخته می شوند. طراحان کفش زد ایکس، این کفش ها را به دو مدل و با نام های مدل کامپتیشن و ترینینگ تقسیم بندی کردند. در سری های مختلف کفش زد ایکس، انواع متریال و رنگ های مختلف با یکدیگر ترکیب شده و کتونی متناسب با سلیقه های مختلف تولید می شود. شرکت آدیداس برای ساخت کتونی های اورجینال سری زد ایکس، از مواد اولیه با کیفیت و مناسب استفاده می کند.

آدیداس همچنین برای یادآوری سبک دهه 80، در کتانی ZX 1000 از بافت چرم و جیر خاکستری استفاده کرده است. این ماده در رویه کفش استفاده می شود و مزایای بسیاری را برای این کتونی به همراه دارد. در طول تاریخِ فعالیت این برند آلمانی، همواره برندها و کمپانی های بسیاری بوده اند که به همکاری با آدیداس پرداخته اند. برند تولید کننده این کفش آدیداس می باشد. در خرید کتونی زد ایکس بایستی به انواع سری های موجود در بازار از این برند توجه نمود. سری زد ایکس برند آدیداس یکی از پرطرفدارترین مدل های این برند است که مطابق با سلیقه و نیاز مشتری تولید می شود. چرا که شرکت آدیداس در تولید کفش های خود از جدیدترین فناوری های موجود استفاده می کند. ناگفته نماند که تلفیق رنگ سبز نئونی با رنگ زرد استایل این کتونی زد ایکس 8000 را بینهایت جذاب کرده است. از جمله مزایای استفاده از متریال مش در کتونی، وجود منافذ باز در ساختار این ماده است که باعث می شود تا در محیط داخلی کتونی به خوبی هوا جریان داشته باشد.

بنابراین این کتونی ها در سال 1984 و با سری ZX 500 تولید شدند و هر سال با پیشرفت تکنولوژی، سری های جدیدی از آن به بازار آمد. در بازار عرضه می شود و هر کدام قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فردی دارند. این کفش به کفی مشبک با چاپ سه بعدی مجهز بوده و به دلیل وزن سبک، احساس راحتی منحصر به فردی را ارائه میدهد. در سال های 1988 و 1989 در انگلستان افراد به منظور جشن های خود از کفش های جذاب و با رنگ های زیبای آدیداس استفاده کردند. یکی دیگر از بزرگ ترین علت هایی که آدیداس از بهترین متریال و تکنولوژی های مختلف در کفش و کتونی های خود استفاده می کند، حفظ سلامتی شما و کاهش دردهای مزمنی نظیر کمر و ستون فقرات میباشد. وجود این تکنولوژی در کفش باعث محافظت از قوس کف پا شده و در واقع میان پاشنه و پنجه ارتباط برقرار می کند.