برند آدیداس و تاریخچه آن، خرید محصولات اوریجینال Adidas

کمپانی آدیداس ضمن ابراز همبستگی با تظاهرات ضد نژادپرستی در آمریکا، فروشگاههای خود در این کشور را به دلیل همین تظاهرات تعطیل کرد. هورست هم مانند پدرش در زمینه ورزش خلاق و علاقمند بود و دوران مدیریت او در فرانسه سود و رشد خوبی به عنوان زیرمجموعه ی ادیداس المانی به ارمغان اورد. آن ها در سال ۱۹۴۸ از هم به طور کامل جدا شدند و تصمیم گرفتند تمام اموالشان را بین هم تقسیم کنند و حرفه خود را جداگانه ادامه دهند. رودولف داسلر در سال ۱۹۷۴ و برادر کوچکتر او ادولف داسلر درسال ۱۹۷۸ درگذشتند.بعداز ان پسر ادولف ،هورست داسلر که مدیریت ادیداس را به دست گرفته بود به طور مشکوکی در سال ۱۹۸۷ درگذشت و شرکت ادیداس با بحران های بسیاری روبرو شد و توسط یک صنعتگر فرانسوی به نام برنارد تاپی به فروش رفت. نهایتا، در سال 1993 شرکت آدیداس با قیمت 683 میلیون و 514 میلیون دلار به «روبرت لوئی دریفوس» فرانسوی رسید.

با پوشیدن این کفش به راحتی می توانید به کوه پیمایی های چندین ساعته بپردازید و آسیبی به زانوان و کمر خود وارد نکنید. تا پایان دهه صاحب ۱۶ کارخانه بود و روزانه ۲۲۰۰۰ کفش تولید می کرد. در سال 1920 دو برادر جوان آلمانی با نام رادولف داسلر و آدی داسلر یک کفاشی کوچک در پشت آشپزخانه خانه خود راه اندازی کردند.آدی فردی خلاق بود که در ابتدا با تولید دمپایی های روفرشی فعالیت خود را آغاز نمود. در این مجموعه کوچک طراحی های خاص و منحصر به فردی به چشم می خورند. این مدل کفش به این شکل بود که تعدادی میخ در جنس چرمی کفش فرو می رفت که وزن سنگینی هم داشت. رویه ترکیبی این کفش مردانه هم قابلیت گردش هوا دارد تا از تعریق پا جلوگیری کند، هم مقاومت بالایی در برابر ضربات وارد شده به پا از خود نشان می دهد.

رفته رفته با توجه به درآمد خوبی که داشت توانست لوازم ورزشی دیگرمانند توپ، راکت، عینک و سایر تجهیزات ورزشی را نیز تولید کند. کیفیت محصولات این شرکت در سایر لوازم دیگر این برند را با قاطعیت می توان تضمین کرد. چون همان سال مسابقات المپيک در شهر مونيخ برگزار می شد، آنها از المپيک ايده گرفتند. بهترین کفش های ورزشی آدیداس را می توانید در فروشگاه های مختلف درسراسر جهان پیدا کنید. به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه «بیلد» آلمان با انتشار گزارشی مدعی شد؛ کمپانی تولید پوشاک ورزشی «آدیداس» که بهدنبال عقد قرارداد اسپانسری با ارلینگ هالند است، زینالدین زیدان را بهعنوان نماینده خود برای مذاکره با این ستاره نروژی راهی آلمان کرده است. آدیداس و پوما سال های بعد به عنوان بهترین برند های ورزشی در دنیا شهرت یافتند. لوگوی رسمی این شرکت که با نام سه خط شهرت یافته است ویکی ازلوگوهای ماندگار در تاریخ است.

Adidas با توجه به کیفیت و شهرت آن در میان ورزشکاران در رقبات های جهانی مثل المپیک به عنوان حامی ایفای نقش می کند. داسلر به دنبال لوگویی بود که توجه ورزشکاران حرفهای را جلب کند، بنابراین لوگویی مبتنی بر سه خط انتخاب کرد که سادگی آن باعث شد در ذهن همه باقی بماند و به لوگویی منحصر به فرد تبدیل شود. سپس “روبرت لوئی دریفوس”، مدیریت شرکت آدیداس را بر عهده گرفت و به شرکت جانی دوباره بخشید. «آدولف داسلر» – بنیانگذار برند آدیداس – تا مدتها بعد از جنگ جهانی به دلیل همنام بودن با «آدولف هیتلر» به دردسر میافتاد. به طور مثال کتونی های این برند در رنگ ها و سایزهای مختلف و برای سلیقه های مختلف طراحی شده اند. این لوگو به معنای “بودن برای ماندن” است و به عنوان شعار این برند معروف شده است.