برند آدیداس و تاریخچه آن، خرید محصولات اوریجینال Adidas

آدیداس با تیم کریکت آمریکای جنوبی هم در سال ۲۰۱۱ قرارداد امضا کرد. فیلون ماده ای بسیار سبک با انعطاف بالاست که به صورت گلوله های کوچک که به آنها EVA میگویند ساخته شده و سپس در هم فشرده میشود فیلون ساخته شده را در قالب مخصوص کفش گرما میدهند تا منبسط شود و پس از سرد شدن یک کفی بسیار نرم تشکیل شده از گلوله های کوچک انعطاف پذیر ساخته شده است. گفتنی است تعداد پتنتهای ثبتشده به نام این برند به هشتصد رسیده بود و ۱۵۰ مدل کفش مختلف را تولید میکردند. همچنین موتور طراحی شده در این کفش، گشتاوری با توان بیش از ۱٫۵ برابر مدل پیشین را شامل میشد.

این «استان اسمیت» بود که بیش از 40 میلیون جفت در دنیا فروخت. آدولف که منظورش به متفقین بود، فریاد می زند:حرامزاده ها پیدایشان شد» اما رادولف این جمله را به خود می گیرد و در ذهنش می ماند. رادولف اقدام به تاسیس شرکت «پوما» کرد و آدولف هم نام شرکت را به آدیداس تغییر داد و رسما آن را ثبت کرد. در سال 1943 و در طی بمباران برخی مناطق آلمان، وقتی که آدولف به همراه همسر و فرزندانش به یک پناهگاه زیرزمینی پناه می برد، رادولف هم به همراه خانواده اش به آنجا می آید. نایک هم یک محصول همتای پرایم نیت به نام «فلای نیت» تولید کرده بود اما حس رقابت و حسادت مجبورش کرد که از آدیداس بابت تولید کتانی مشابه شکایت کند و آن را به دادگاه بکشاند تا بدینوسیله مانع از فروش این محصول شود. برند آدیداس در دوران مدیریت پسر آدی «هورست داسلر» (Horst Dassler) و همکاری مستقیم مادرش، رشد خوبی را تجربه کرد.

در طی جنگ جهانی دوم بین دو برادر اختلافاتی پیش آمد که باعث شد روند کاری کفش داسلر دچار تزلزل شود. پس از گذشت ۲ سال این دو برادر به مرور تجهیزات سخت افزاری کارگاه را به حد استاندارد محصوالت ورزشی قهرمانی رساندند. در این پروژه، طرفداران این دو شرکت تصاویری را به شبکه پالیگان ارائه میدهند و از میان این تصاویر ۳۰۰۰ توکن غیرمثلی ایجاد میشود. در تکمیل اطلاعات بالا می توانید سری به مقاله آشنایی با تکنولوژی آدیداس کلیما Adidas Clima بزنید. تکنولوژی های آدیداس مختص به محصولات آدیداس بوده و فروشگاه کیش اوتلت در این مقاله آنها را به شما معرفی میکند. داسلر به دنبال لوگویی بود که توجه ورزشکاران حرفهای را جلب کند، بنابراین لوگویی مبتنی بر سه خط انتخاب کرد که سادگی آن باعث شد در ذهن همه باقی بماند و به لوگویی منحصر به فرد تبدیل شود. 20. در شهر هرتزوگن آوراخ، همه مردم یا آدیداسی هستند و یا پومایی چرا که هر دو شرکت در این شهر قرار دارند.

در سال 1920 دو برادر جوان آلمانی با نام رادولف داسلر و آدی داسلر یک کفاشی کوچک در پشت آشپزخانه خانه خود راه اندازی کردند.آدی فردی خلاق بود که در ابتدا با تولید دمپایی های روفرشی فعالیت خود را آغاز نمود. اما بیدرنگ پسر و همسرش سکان این کشتی را به دست گرفتند. 19. آدیداس و پوما که بنیانگذار آنها همان دو برادر معورف داسلر هستند، بالاخره پسر از سالها رقابت و دشمنی در حالی که دو برادر دیگر در قید حیات نبودند، در سال 2009 یک بازی دوستانه فوتبال در شهر «هرتزوگن آوراخ» آلمان که شرکت آدیداس در آنجا مستقر است برگزار کردند. پدر آنها آخرین بازمانده از فرزندان یک کارخانهدار نساجی بود. جام جهانی 2014 برزیل، صحنه رقابت آدیداس آلمانی و نایک آمریکایی بود.