برند آدیداس و تاریخچه آن، خرید محصولات اوریجینال Adidas

آدیداس ۱ دارای ریزپردازنده بود و در حقیقت این کفش نخستین کفش ورزشی در تاریخ بود که مجهز به چنین فناوری شد. همچنین این رویه به پاهای شما اجازه می دهد که نفس بکشند. به همین دلیل جزو پرفروش ترین کفش های ما به نیز به شمار می آیند. نایک نیز با ازدستدادن چهرهی همیشگی و مشهور خود یعنی، مایکل جوردن، تقریبا بدون ورزشکار بزرگ مانده بود و رقبا، یعنی آدیداس و ریباک، سخت درتلاش بودند تا با پیداکردن ورزشکاری مشهور برای خود، نایک را در بازی خودش، یعنی استفاده از اینفلوئنسرها شکست دهند.ریباک؛ برند جذاب ورزشکاران بدنسازی و فیتنسسال ۲۰۰۵ با معرفی کفش هوشمند آدیداس با نام Adidas 1 نیز همراه بود. برای روی این کفش از فناوری Speed Mesh استفاده شده است. چرا لوگوی آدیداس به طرح سه برگ است؟ سه خط نیز در پایین این برگها عبور می کرد.یک سال بعد آدیداس علامت خود و آرم سه نوار را ثبت بین المللی کرد.

با توجه به تحریم بودن ایران و عدم وجود امکان تجارت با این کشور، شما نمیتوانید به عنوان یک کاربر ایرانی در سایتهای خارجی مانند سایت آدیداس ثبت نام کنید. همین سبک بودن باعث می شود که سرعت حرکت شما بالا برود و بتوانید به راحتی با آن شتاب بگیرید. در اینجاست که این پرسش مطرح میشود که آیا در این زمان کسی نیست که علاقمند باشد این کمپانی را سر جای اصلی اش برگرداند؟ این رویه بسیار نازک است و این حس را به شما می دهد که انگار دارید با پای خودتون توپ رو لمس می کنید. کتانی ادیداس AX مناسب کوه نوردی و مسیر های سخت و ناهموار است و محافظت خوبی از پا در شرایط سخت آب و هوایی می کند. این کفش در رنگ های مختلفی به بازار عرضه شده ولی یکی از محبوب ترین رنگ های آن ترکیب رنگ مشکی برای بدنه آن و سبز برای ساق، می باشد.

ناگفته نماند که رودی داسلر نیز پس از جدایی از برادرش فعالیت خود را در همین صنعت یعنی تولید کفش های ورزشی ادامه داد و برند پوما را راه اندازی کرد که امروزه یکی از برندهای معروف و موفق بین المللی در زمینه تولید محصوالت ورزشی به حساب میاید ولی همچنان در مقایسه با آدیداس در سطح بسیار پایین تری فعالیت میکند. رویه و زیره ی این کفش وارداتی است ولی با این حال قیمت بسیار مناسبی هم دارد. اما هنوز قسمت قشنگ کار رو توضیح ندادم.، منظورم رویه ی کفش است. لژ مخفی ای که در قسمت انتهایی کفش قرار دارد وظیفه ی مهار کردن ضربه هایی را دارد که در هنگام دویدن به پای شما وارد می شود. در قسمت کفه اما از فناوری EVA استفاده شده است.

کفش آدیداس برای اولین بار در بازی های المپیک ۱۹۲۸ مورد استفاده قرار گرفت و برای اولین بار از کفش های ورزشی با قابلیت “ناودانی ها و خوشه” پرده برداری شد. به همین دلیل توصیه می شود که افرادی که ناراحتی زانو یا وزن زیادی دارند، از این کفش استفاده کنند. زیره ی این کفش را با فناوری ACC ساخته اند که شکل مخفف شده از عبارت All Condition Control می باشد. او برای به تحقق رساندن این ایده نخست همکاران خود را به میادین ورزشی می فرستاد تا رشته ورزشی را مورد تحقیق و بررسی قرار دهند. برای سال های زیادی آدیداس بزرگترین نام در کفش های ورزشی بود، اما رقابت در دهه 1970 افزایش یافت، به ویژه از شرکت های جدید تری مانند نایک که وارد بازار شدند. دومین برند معتبر جهان ورزش و اولین برند معتبر اروپا، توسط مردی بنیانگذاری شد که در یک خانواده کارگری رشد یافت.