بهترین کتونی آدیداس اصل اورجینال در سال 2022 [لیست قیمت] – پنداریم

گفتنی ها حاکی از آن است که، این کفش نیز از فناوری های خاصی برای کاهش فشار به کفش بهره برده است تا هنگام گام برداشتن و هم چنین دیویدن های طولانی مدت، احساس خستگی ایجاد نکند. کنترل توپ در فوتسال بر روی کفپوش، کار آسانی نیست و به همین منظور، این کفش از فناوری خاصی برای ارتقا سطح کنترل سالنی کارها بر توپ و تحرک در زمین برخوردار می باشد. کفش تاپ سالا آدیداس، بسیار سبک وزن میباشد تا فوتسالیست ها بتوانند تحرک بهتری در زمین داشته و کنترل توپ آن ها در این ورزش پر تحرک، افزایش یابد. چرمی که در این محصول به کاربرده می شود سبب می شود تا بازیکنان بتوانند توپ را به راحتی در روی آن کنترل نمایند و بر روی سطح کفپوشی زمین، آن را حرکت دهند. ایکس ۱۶ مدلی سبک که فناوری تک فیت در طراحی آن به کار رفته تا پا به خوبی در ان جفت شود و فوتسالیست ها بتوانند به خوبی توپ را روی این کفش کنترل کنند.

مدل TOP SALA در مقایسه با SUPER SALA، حجم توری بیشتری در ساخت آن به کار گرفته می شود که در آخر، این پنل های مشبک، وزن نهاییشان را به طور قابل ملاحظه ای کم می کنند. قیمت کتونی آدیداس نیز براساس آن چیزی که گفتیم می تواند بسیار گران باشد که این موضوع به دلیل کیفیت کاری است که ارايه می شود و نیز تکنولوژی های به کار رفته در برند های معروفی چون آدیداس باعث می شود تا قیمت تمام شده این مدل از کتونی ها برای مشتریان بسیار گران و بالا باشد. نوارهایی که در اطراف این رویه استفاده شده است باعث شده است تا پا داخل کفش به خوبی فیت قرار بگیرد. زیره لاستیکی به کار برده شده در این کتونی، بسیار مرغوب است و مقاومت خوبی در برابر سایش دارا است. کتونی آدیداس اینفینیت، از آن دسته کفش های به نسبت ارزان این برند می باشد که در طراحی رویه آن از فیبر مصنوعی استفاده شده تا هم تهویه آن به خوبی صورت گیرد و هم پا در برابر نم و آب، محفوظ مانده باشد.

عمده فروشی کتونی در انواع مختلف ایرانی نیز بیشتر از شرکت های تولید کننده و توزیع کننده این کالای ویژه و خاص پسند انجام می گیرد. در کل این برند می تواند نمونه های مشابه ای در تولیدی های دیگر داشته باشد از این رو چون این برند دارای تنوع محصولی بالایی می باشد در زیر به چند نمونه از محصولات آدیداس اشاره خواهیم کرد تا علت بالا بودن قیمت کتونی آدیداس نیز برای افراد ملموس تر باشد. این امکان وجود دارد که اگر شما یک جفت دست دوم را خریداری کرده اید، جعبه آن را دور انداخته باشند اما برای مدل نو و استفاده نشده آن حتما باید دارای جعبه باشد. کفش کتونی مخصوص دویدن لس آنجلس، دارای فیبرهای مصنوعی و چرم مصنوعی در رویه مشبک شده آن می باشد که عاملی برای کاهش وزن کفش و نیز، مقاومت در برابر رطوبت می باشد و جریان هوا در داخل کفش را سریع تر می کند.

سال ۲۰۰۰ با آغاز قرن جدید آدیداس اولین شرکتی بود که سبک جدیدی از زندگی را معرفی کرد. آدیداس ایکس ۱۶ مردانه، کفش فوتسال است اما از ان برای دویدن های کوتاه مدت هم میتوان استفاده کرد. مدل اصلی در عکس با اینکه بیشتر پوشیده و کهنه شده است اما طول عمر بیشتری داشته و راحتی بیشتری را برای مصرف کننده به ارمغان آورده است. این کالکشن از سال ۲۰۱۳ میلادی به بازار وارد شد و از جدید ترین مدل های عرضه شده به شمار می آید. که کالا را به فروشگاه ها و نمایندگی های معتبر پخش نموده و به صورت عالی و با استاندارد معتبر از شرکت های تولید آن ها را عرضه می کنند. و بهترین برند کتونی را در سایز های متنوع و طرح های جذاب تولید می کنند. کتونی آدیداس اصل از عالی ترین و باکیفیت ترین کتونی هایی می باشد که مورد توجه بسیاری از افراد بوده و بسیار شیک می باشند که تمامی افراد در هر جنسیت و در هر سنی در طرح های مختلف و زیبا از آن ها استفاده می نمایند.