بهترین کتونی آدیداس اصل اورجینال در سال 2022 [لیست قیمت] – پنداریم

بازرگانی فروش کتونی آدیداس اصل در کشور ایران، در زمینه فروش این کفش ها بسیار فعال می باشد. کفش های ماراتن از استقامت بالا و وزن کمی برخوردارند. می توان با مراجعه به آن ها درجه یک ترین و عالی ترین کالا را در رنگبندی های مختلف و با جذابیت بسیار بالا خریداری کرد. سود حاصل از این صادرات و تجارت برای بازرگانان و تولید کنندگان کالا بسیار بالا می باشد. سود حاصل از این فروش رضایتمند نیز موجب تولید بالای این کتونی ها شده و روز نیز به رونق تولید و فروش بالای کالا افزوده می گردد. همچنین نمایندگی های بسیار معتبری در کل کشور ایران و حتی جهان برخوردار می باشد که این کالا را عرضه می کنند. بازرگانی این کالا آن ها را به صورت عمده و مستقیم به نقاط مختلف و فروشگاه های فروش این کتونی ها در سراسر کشور توزیع می نمایند .

و این کالا را در بهترین انواع با نرخ فروش مناسبی عرضه می کنند. آدیداس در ابتدا کار خود را با تولید کفش شروع کرد و تا کنون نیز ادامه دارد. این همکاری تا سال 2005 ادامه داشت و پس از آن «سالامون» به فرد دیگری فروخته شد. اما محصولات دیگری نیز جزو خدمات این شرکت میباشند. احساس راحتی به هنگام ورزش از دغدغه های اصلی طراحان کفش های این مارک است و به راحتی با استفاده از کتونی های این برند می توانید انعطاف و خوش دوخت بودن محصولات را حس کنید. شعار آدیداس nothing is impossible به معنی “غیر ممکن وجود ندارد” میباشد که خود نمادی از قدرت و سرعت کفش هایش است. و کالای مورد نیاز خود را در سایز مورد نظرخود در مطلوب ترین کیفیت ممکن تهیه نمایید.

مجموعه آدیداس اصل از سبک زندگی روزمره می آید و ممکن است بارها تغییر کند ولی همیشه Trefoil باقی خواهد ماند. از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند بستنی حاجی بابا و آهنگری همت غرب و جایگاه سوخت ۲۳۰ ولی عصر و مرکز سلامت جامعه شهرزیبا و مجتمع قضایی شهید مفتح قرار گرفته است. آدیداس از معروف ترین برند هایی می باشد که تولید کنندگان مجرب در بهترین مراکز تولیدی بهترین انواع کتونی را تولید نموده و به نقاط مختلف جهان توزیع می نمایند و فروشندگان معتبر آن ها را با قیمت مناسب و ارزان مورد خرید و فروش قرار می دهند. به همراه کتونی های اصل در بسته بندی های آن ها بند های اضافی و تمیزی قرار دارد. در سال ۱۹۹۳ رابرت لوییس دریفوس مدیر اجرایی جدید همراه با شریکش کریستین تورِس شرکت غول پیکر آدیداس را که به خواب رفته بود و در آستانه ورشکستگی بود به صورت ناباورانه ای نجات داد.ایده او جهت دادن به آدیداس بود نه بازسازی آن.

آدولف داسلر بعد از بازگشتش از جنگ جهانی اول, به همراه برادرش رادلف, شرکت آدیداس را تاسیس کردند. آدولف داسلر کارش را از اتاق لباسشویی مادرش آغاز کرد و جهان را فتح نمود. آدولف کار خود را با آدیداس ادامه داد اما رادلف شرکت پوما را در همان سال تاسیس کرد. با توجه به سلیقه خود هر کدام از آن ها را می توان در طرح های زیبا و مورد پسندی تهیه کرد. لوگوی آدیداس با الهام از المپیک طراحی شده و سه خط آن به معنی سه قارهی شرکت کننده در المپیک هستند. بهترین مارک کتونی در بازار جهانی شامل انواع مختلف مارک ها می باشد. نام شرکت آلمانی «آدیداس» در بسیاری از مسابقات جهانی می درخشد و به عنوان اسپانسر تیم های مختلف حضور دارد. بازار جهانی کتونی آدیداس اصل را در برند های مختلفی عرضه می نمایند .