بهترین کتونی آدیداس اصل اورجینال در سال 2022 [لیست قیمت] – پنداریم

زیره به کار رفته در این مدل از جنس پلیمر انعطاف پذیر می باشد و عامل مهمی در شتاب بخشی به حرکت دونده در حین فعالیت ورزشی خواهد شد. کفی استفاده شده در این مدل از کتونی از جنس لاستیک بوده و لایه زیرین آن، نرم و مقاوم می باشد و متناسب با حالت دویدن است. این شرکت سال اواخر قرن بیستم با شرکت «سالامون» که تولیدکننده ی لوازم ورزش اسکی بود ادغام شد و بار دیگر توانایی رقابت در عرصه ی جهانی را به دست آورد. آدیداس یک برند جهانی ست که توسط آدیداس داسلر ایجاد شده و یک شرکت آلمانی است که در شهر هرتسوگ آوراخ در ایالت بایرن قرار دارد. مدل اصلی در عکس با اینکه بیشتر پوشیده و کهنه شده است اما طول عمر بیشتری داشته و راحتی بیشتری را برای مصرف کننده به ارمغان آورده است. با موارد ذکر شده دیگر شما می توانید به راحتی کفش اصلی آدیداس را از نوع تقلبی آن تشخیص دهید.

در تصویر زیر می توانید ببینید که چگونه لوگو در کفش آدیداس سیاه به صورت برچسب می باشد، در حالی که آرم در کفش سفید بر روی زبانه ي آن حک شده است. ایکس ۱۶ مدلی سبک که فناوری تک فیت در طراحی آن به کار رفته تا پا به خوبی در ان جفت شود و فوتسالیست ها بتوانند به خوبی توپ را روی این کفش کنترل کنند. و بسیاری از مراکز دیگر که به راحتی و با شناسایی بهترین آن ها، می توان با ضمانت نامه معتبر نیز این کتونی ها را تهیه کرد. چرمی که در این محصول به کاربرده می شود سبب می شود تا بازیکنان بتوانند توپ را به راحتی در روی آن کنترل نمایند و بر روی سطح کفپوشی زمین، آن را حرکت دهند. نوارهایی که در اطراف این رویه استفاده شده است باعث شده است تا پا داخل کفش به خوبی فیت قرار بگیرد.

کتونی آدیداس مدل والی تیم ۲، از آن دست کفش های پیاده روی و رانینگ آدیداس می باشد که سایز مخصوص آقایان برای آن طراحی شده است. کفش کتونی مخصوص دویدن لس آنجلس، دارای فیبرهای مصنوعی و چرم مصنوعی در رویه مشبک شده آن می باشد که عاملی برای کاهش وزن کفش و نیز، مقاومت در برابر رطوبت می باشد و جریان هوا در داخل کفش را سریع تر می کند. کفش تاپ سالا آدیداس، بسیار سبک وزن میباشد تا فوتسالیست ها بتوانند تحرک بهتری در زمین داشته و کنترل توپ آن ها در این ورزش پر تحرک، افزایش یابد. کنترل توپ در فوتسال بر روی کفپوش، کار آسانی نیست و به همین منظور، این کفش از فناوری خاصی برای ارتقا سطح کنترل سالنی کارها بر توپ و تحرک در زمین برخوردار می باشد. این دو برادر پس از جدایی تا سال ها با یکدیگر در رقابت بودند و با حضور و پشتیبانی ورزشکاران مختلف سعی در تبلیغ محصولاتشان داشتند.

هر کدام از آن ها را می توان به راحتی و با قیمت مناسب خریداری کرد. برخی از کفش های این برند دارای تکنولوژی های مختلف هستند که سبب راحتی هر چه بیشتر هنگام فعالیت می شوند. در سال های بعد، با توجه به بودجه مالی مناسبی که این دو برادر از فروش کفش های شرکت خود پیدا کرده بودند، یک شرکت مجزا نیز به سرپرستی رودولف تاسیس کردند. چرا که امکان تولید محصولات فیک و تقلبی توسط شرکت های کم نام و نشان تر بسیار زیاد است. با گذشت زمان و پیشرفت این برند پرآوازه، محصولات دیگری از جمله لباس ورزشی، کفش پیاده روی، کوله پشتی، کفش اسپرت ورزشی، تجهیزات و اکسسوری به تولیدات این کمپانی اضافه شد که خواهان زیادی در سراسر دنیا پیدا کردند. در کل این برند می تواند نمونه های مشابه ای در تولیدی های دیگر داشته باشد از این رو چون این برند دارای تنوع محصولی بالایی می باشد در زیر به چند نمونه از محصولات آدیداس اشاره خواهیم کرد تا علت بالا بودن قیمت کتونی آدیداس نیز برای افراد ملموس تر باشد.