به قلب آرسنال و ورزش میزند سود به اضافه سود

تیم آدیداس لوازم جانبی برای باشگاه های فوتبال مانند بایرن مونیخ ، چلسی ، رئال مادرید و A.C میلان تدارک می بیند. این شرکت لوازم جانبی موبایل ، دئودورانت ها و لوسیون ها را نیز می فروشد. خانواده داسلر تولید کفش را پس از جنگ جهانی اول در المپیک ۱۹۳۶ برلین شروع کردند ، ستاره دو و میدانی آمریکایی جسی اوونز کفشهایی را پوشید که طبق گفته ها هدیه ای از آدی داسلر بود. سپس می توانیم خودمان سرگذشته آنها را الگو خود قرار دهیم و در بیزینس و در کسب و کارمان از تجربه ها آنها استفاده کنیم. همچنین بیشتر کفش های ورزشی این برند از نوع بندی هستند به طوری که پا را هنگام حرکت و ورزش حمایت می کنند و از جنس های مختلف ازجمله پارچه و پلاستیک ساخته شده اند. برند آدیداس به جای یکی، چهار لوگوی اصلی دارد که در زمانهای مختلف از آنها استفاده میکند.

آدیداس، (Adidas) شرکت پوشاک آلمانی است، که مقر اصلی آن، در شهر هرتسوگن آوراخ در ایالت بایرن قرار دارد. در ژوئیه ۱۹۲۴، رادلف به هرتسوگن آوراخ بازگشت تا در کنار برادرش کارخانه تولیدی کفش برادران داسلر را تاسیس کند. وی این قهرمانی را مرهون کفش های برادران داسلر می دانست و این مساله باعث شد که در مدت زمان بسیار کوتاهی شهرت برادران داسلر جهانی شود. مدال آوری های اوون باعث افزایش اعتبار برند داسلر در سراسر جهان شد. در اولین مسابقه فوتبال بعد از جنگ جهان دوم در سال ۱۹۴۸، چند تن از اعضای تیم ملی فوتبال آلمان غربی، از جمله هربرت بوردنسکی، اولین مهاجم گل زن آلمان غربی، کفشهای پوما پوشیدند. به کار می رود آدیداس از طریق این فناوری دوام کفشهای سری آدی تاف خود را تا سه برابر افزایش داده است. پوشاک و کفشهای تولیدی آدیداس با لوگوی این شرکت که سه خط موازی است، مزین شده و این نشان، به عنوان لوگوی رسمی شرکت آدیداس شناخته میشود.

به همین دلیل تصمیم گرفت در آن مسابقه مهم به جای کفشهای معمولیاش از کفشهای داسلر استفاده کند. رهبری ضعیف و نام تجاری چندگانه ، تغییر مداوم نامها باعث رشد کند شرکت آدیداس شد و باعث شد این شرکت بازار و اعتماد را از دست بدهد. رقبای آدیداس در آن سالها این برند را نماد برتری در تجهیزات و فناوری ساخت و مواداولیه میدانستند.حرکت مهم بعدی، ورود به بازار پرسود آمریکا بود که در سالهای پایانی دههی ۱۹۵۰ انجام شد. آدی با تلاشهای فراوان همسرش، گرفتن شهادت از شهردار شهر و نشان دادن صورتهای مالی شرکت که خبر از ضررهای او در طول اجبار به ساخت لوازم مورد نیاز ارتش نازیها را میدادند، اندکی از اتهامهای خود را کم کرد.

او نخستین ستاره ای بود که به تبلیغ برای لوازم ورزشی پرداخت. او از سه حرف از نام خانوادگی خود (داس) استفاده کرد، و نام آديداس را برای شرکت و محصولات خود برگزيد. تجارت آنها به یکباره رونق یافت و تا پیش از جنگ جهانی دوم، هر ساله بیش از ۲۰۰۰۰۰ جفت کفش به فروش میرساندند. این علامت در سال ۱۹۵۲ برای کفش ورزشی ساخته شد. محصولات آدیداس دارای یک علامت تجاری به شکل سه نوار است. کمپانی عطر و ادکلن آدیداس | Adidas اصالتا یک کمپانی عطر و ادکلن آلمانی است . از سال 2013 این پایگاه به عنوان محل زندگی بیش از 3000 کارگر کمپانی آدیداس در نظر گرفته شد. این تولید کننده ی عطر و ادکلن تا کنون بیش از ۵۴ عدد عطر و ادکلن با برند آدیداس | Adidas وارد بازار عطر و ادکلن نموده است .