تاریخچه آدیداس – ADIDAS – فوتبال کالا

مرد آلمانی طلای مسابقات را با لباس پوما به دست آورد، اما پس از آن در بهت هر دو برادر، در مراسم اهدای مدال با لباسهای آدیداس حاضر شد. نمیشود گفت این کفش مناسب ترین کفش است اما می توانید این کفش را با یک تن از انواع لباس های مختلف بپوشید و تمام طول روز با نشاط به نظر برسید. پس از آن، بسیاری از طرفداران آرسنال در شبکههای اجتماعی به صحبت درباره لباس موزی تیم پرداختند. آدیداس در سال ۲۰۰۳ از سازمان جهانی بدنسازی به خاطر استفاده از دو خط شبیه به سه خط آدیداس در دادگاه انگلیس شکایت کرد. او در سال ۱۹۸۷ نایک را ترک کرد تا شرکت بازاریابی ورزشی خود را تأسیس کند. آدی با تلاشهای فراوان همسرش، گرفتن شهادت از شهردار شهر و نشان دادن صورتهای مالی شرکت که خبر از ضررهای او در طول اجبار به ساخت لوازم مورد نیاز ارتش نازیها را میدادند، اندکی از اتهامهای خود را کم کرد.

مانند اکثر هنرمندان ، امینم عاشق کفش ورزشی خود است.او قبلاً چند همکاری خوب با نسخه های محدودی ایجاد کرده است ، به همین دلیل وقتی از او برای همکاری با کارهارت دعوت شد ، به حقیقت پیوست. همانطور که در دنیای مد نمناک می خوانید کلکسیونرها عاشق یک جفت خوب جوردان 4s هستند ، بنابراین بیشتر علاقه مندان برای تأمین یک جفت منحصر به فرد از این کفش ، هزینه لازم را می پردازند. پس از استقبال خوب و شناخته شدن محصولات او، آدولف به فکر ثبت شرکت و پیدا کردن نامی برای محصولات خود افتاد. Adidas AG در سال ۱۹۹۷ Salomon Group را که در زمینهی وسایل اسکی تخصص داشت، از آن خود کرد و نام رسمی تجاری آن هم به Adidas-Salomon تغییر کرد، چراکه آدیداس با رسیدن به این مهم همزمان به شرکت گلف TaylorMade و Maxfliهم رسید، که همین هم باعث شد بتوانند با شرکت گلف نایک رقابت کنند.

همین ادغام ها بود که باعث شد آدیداس توانایی رقابت با نایکی را به دست آورد. 100000 دلار باعث می شود این کفش جزو یکی از گرانترین کفش های ورزشی که تاکنون ساخته شده است، باشد ! این کفش همیشه یک کفش محبوب بوده است ، با این حال مدل دریک در eBay با قیمت 100000 دلار فروخته شد! چهر سال بعد و در المپیک 1952 جوزی بارتل اولین مدال طلا خود را در رشته دو و میدانی با کفش پوما به دست آورد و این یک افتخار برای پوما محسوب می شد. فناوری EVA به شما کمک میکند که ثبات بیشتری در پاهای خود در هنگام دویدن احساس کنید. مایکل جردن این کفش را هنگام بازیِ ناشناخته ی آنفولانزا پوشیده است، که وی هنگام ابتلا به آنفولانزا بازی کرده است. توپ بازی فینال هم آدیداس بود. در حالی که آدیداس راه شکوفایی خود را ادامه می داد، سه شخص به نام های گری آدامز و دو همکار دیگرش یک کمپانی در کالیفرنیا را استارت زدند که هم قطار با ادیداس در تولید چوب های گلف فعالیت می کرد و اکنون تحت عنوان برند Taylor Made شناخته می شود.

این شرکت در زمینه ورزشهایی مانند فوتبال، بسکتبال، دومیدانی، هنرهای رزمی، کشتی، بوکس، شنا، تنیس، گلف و غیره، محصولات تخصصی متنوعی با کیفیت و استانداردهای معتبر جهانی برای سطوح مختلف ورزشکاران تولید و ارائه میکند. این برندها در تولید تجهیزات ورزشهای گلف و دوچرخهسواری مشهور بودند. این کفش ورزشی دارای شماره مشهور “2” بر روی پاشنه سفیدش است . آدیداس دارای شرکت های تابعه مانند Reebok ، Runtastic و Ashworth است. پوشیدن یک جفت کفش مانند این ممکن است نادر ترین توجه ها را به خود جلب کند و به همین دلیل است که بیگ بوی برای جمع آوری پول برای بنیاد خود ، این ها را به حراج گذاشت. آدی توانست محصولات و کفش های ورزشی سبک و راحت مخصوص دوندگی، پیاده روی وکفش های مخصوص فوتبال را از خود به یادگار بگذارد وسرانجام در سال 1978 ودرسن 78 سالگی درگذشت.