تاریخچه آدیداس – ADIDAS – فوتبال کالا

در حال حاضر Reebok ریباک و Adidas آدیداس در یک گروه جای دارند و مدیر عامل فعلی گروه آدیداس کسپر رورستد kasper Rorsted است. کفش های ورزشی با قابلیت بسیار بالا باید در حالیکه حرکات ورزشکار را محدود نمی کنند حداکثر حمایت از پای ورزشکار را انجام دهند. بر اساس بیانیه آدیداس مشتریانی که دادههایشان هک شده خریدهایشان را از طریق وبسایت آمریکایی آدیداس انجام دادهاند. آدیداس توسط این فناوری قابلیت خنک سازی و خشک ماندن کفش را به طور همزمان در محصولات خود ایجاد کرده است تصور کنید که تمام رویه کفش شما در حال نفس کشیدن است و تهویه بطور ۳۶۰ درجه و کامل انجام می شود علاوه بر این با رساندن رطوبت داخل کفش به رویه کفش باعث خنک سازی محیط داخل کفش میشود.

فروشگاه کیش اوتلت در مقالهای جداگانه به طور مفصل به معرفی تکنولوژی بوست و اولترا بوست پرداخته است که شما می توانید با کلیک بر روی این لینک به مطالعه آن بپردازید. از سال ۱۹۷۰ به بعد، تمام توپهای فوتبال مورد استفاده در مسابقههای جام جهانی توسط برند آدیداس تولید میشوند. از آن زمان، همکاری آدیداس و فیفا ادامه دارد و تمامی توپهای جام جهانی فوتبال را آلمانیها تولید میکنند.توپ رسمی آدیداس برای جام جهانی فوتبالبا برگزاری المپیک ۱۹۷۲ مونیخ، تمرکز آلمانیها بر برندیگ و بازاریابی هم بیشتر شد. در ادامه ی این مقاله برای آشنایی بهتر و بیشتر همراه ما باشید تا از هر آنچه که نمی دانستید هم مطلع شوید. در این قسمت از خانه سرمایه به سراغ برند آدیداس میرویم و با این ققنوس دنیای کفشهای ورزشی آشنا میشویم.

آدیداس آدیور یک لاستیک ضد سایش و و بسیار مقاوم است که در ابتدا برای کفشهای تنیس آدیداس استفاده میشد. در نتیجه شما می توانید با حس بسیار بهتری به ورزش بپردازند. اگر شما فرد ورزشکار و برند شناسی هم نباشید باز هم نام آدیداس با گوش و چشم شما آشنا می باشد. پست بین المللی PDE با سالها تجربه در زمینههای مختلف تجارت بین المللی از جمله واردات و صادارت، این امکان را دارد تا تمامی موانع خرید آدیداس اصل را برای شما برطرف کند. در کف این کفش ها یک سیستم مدیریت انرژی وجود دارد. یکی از این تلاشها که هنوز هم در تاریخ صنعت تولید کفش از آن یاد میشود، تبدیل دوچرخه به دستگاه برش بود. آدی تاف یک ماده فوق العاده مقاوم است که با اضافه شدن در قسمت هایی از کفش که در معرض سایش بیشتر قرار دارند.

آدی ور در تماس مستقیم با زمین است و در کفش هایی که در معرض سایش بسیار زیاد با زمین هستند مورد استفاده قرار گرفته و باعث دوام بسیار بیشتر کفش میشود. برند آدیداس و لوگوی سه خط معروف آن تقریبا همه جا به چشم می خورد و در دنیای ورزش بسیار سروصدا کرده است. چون خانواده و دوستان او را آدی صدا می کردند او از سه کلمه از نام خانوادگی خود استفاده کرد، و نام آديداس را برای شرکت و محصولات خود برگزيد او همچنين برای محصولات خود که در آن زمان فقط کفش های ورزشی بودند، لوگويی را طراحی کرد. تا اینکه روبرت دریفوس فرانسوی در سال ۱۹۹۳ آن را با قیمت بسیار بالایی خریداری کرد و ناجی برند آدیداس گردید. چون کفشها باید همگام با پیشرفت تکنولوژی تغییر کنند تا بتوانند علاوه بر محافظت از پا و ستون فقرات، ورزشکاران را در رسیدن به نتیجه مورد نظرشان یاری کنند.