تاریخچه آدیداس – ADIDAS – فوتبال کالا

البسه و کفشهای تولیدی آدیداس با لوگوی این شرکت که سهخط موازی است، مزین شده و این نشان، بهعنوان لوگوی رسمی شرکت آدیداس شناخته میشود. رقابت این دو برادر و شرکتهایشان در کل شهر پیچید. ما قصد داریم در این مقاله به بررسی مختصر این برند معروف در سطح جهان بپردازیم. همچنین می توانید با خرید از سایت های خارجی مانند آمازون وایبی از تخفیفات این سایت ها استفاده کنید. در ذیل برخی از محصولات پرطرفدار این برند را معرفی می کنیم. Adidas با توجه به کیفیت و شهرت آن در میان ورزشکاران در رقبات های جهانی مثل المپیک به عنوان حامی ایفای نقش می کند.

این دو برند از گذشته تا به امروز به عنوان دو رقیب قدرتمند پوشاک ورزشی فعالیت می کنند و هر کدام طرفداران خاص خود را دارند. پس از آن با ایجاد تغییراتی درلوگو خود آن را به شکل امروزی و با سه خط را به ثبت رساند. آدی داسلر درسال 1984 لوگو و شرکت این برند را نیز به ثبت رساند. آدولف داسلر بخش اول فامیلی اش را با کلمه آدولف ترکیب کرد و این نام را بر صنعتش نهاد؛ نامی که با گذشت یک قرن همچنان ماندگار است. لوگوی رسمی این شرکت که با نام سه خط شهرت یافته است ویکی ازلوگوهای ماندگار در تاریخ است.

در سال ۱۹۹۴ گروه خیریه ای به نام روستای کمک به کودکان که مالک گروه جوانان فیفا بود مالکیت آدیداس را به دست آورد. ورزش تنها موضوعی بود که ذهن آدولف را به خود اختصاص داده بود. این شرکت تنها هفته گذشته از این موضوع مطلع شده ولی میزان دادههای سرقت شده را محدود توصیف کرده است. پس از مرگ آدی، پسر و همسرش مسئولیت مدیریت برند را بر عهده گرفتند. آنها تصمیم گرفتند شرکت های جداگانه ای راه اندازی کنند و بدین صورت توافق کردند که هیچ کدام از نام داسلر استفاده نکنند. آدولف داسلر و برادرش یعنی رودولف داسلر در قرن بیستم رقابتی جدی را با هم پیش گرفتند که منجر به رشد و توسعهی دو برند تاریخی دنیای ورزش شد. آنها علاوهبر تأسیس مرکز مدیریت بینالمللی خود در هرتسوگنآوراخ، دفاتری را نیز در ژاپن و هلند و ترکیه راهاندازی کردند.درزمینهی اسپانسرینگ تیمها و مسابقات ورزشی، اوضاع بر وفق مراد آدیداس بود.

رودلف داسلر برند پوما را تأسیس کرد. پائولین داسلر خدمات شستوشو و خشکشویی خانگی انجام میداد. پدرش کریستوف و مادرش پائولین داسلر نام داشتند. در سال 1920 دو برادر جوان آلمانی با نام رادولف داسلر و آدی داسلر یک کفاشی کوچک در پشت آشپزخانه خانه خود راه اندازی کردند.آدی فردی خلاق بود که در ابتدا با تولید دمپایی های روفرشی فعالیت خود را آغاز نمود. لطفا پرسشهای نامرتبط با هر پست را در سایت جواب ۲۴ مطرح کنید.3. آدیداس توانست درمیان سال های متوالی به عنوان مطرح ترین و معتبرترین برند در تولید محصولات متنوع، با کیفیت و زیبا، به خصوص کفش های ورزشی شناخته شود. رفته رفته با توجه به درآمد خوبی که داشت توانست لوازم ورزشی دیگرمانند توپ، راکت، عینک و سایر تجهیزات ورزشی را نیز تولید کند.