تاریخچه آدیداس – ADIDAS – فوتبال کالا

تا اینکه روبرت دریفوس فرانسوی در سال 1993 آن را با قیمت بسیار بالایی خریداری کرد و ناجی برند آدیداس گردید. در ۱۶ جولای سال ۲۰۱۲ فعالانی در گروه War on Want در لندن سازماندهی شدند تا تیکت قیمتهای آدیداس را در مغازههای با ۳۴ پوند عوض کنند، که اشاره به میزان دستمزد پایین ساعتی به کارگران اندونزی که کالاهای آدیداس را تولید میکردند، بود. همانطور که قبلا هم اشاره کردم رویه ی این کفش یک کار وارداتی از جنس فوم است. در سال ۲۰۰۴ این شرکت با طراح لباس Stella McCartney همکاری موفقیت آمیز انجام داد. در پایان سال 2010 گروه آدیداس تصمیمات تجاری و استراتژیکی بسیار مهمی را در تاریخچه ی خود ارائه داد. کفش فوتبال استوک ریز نایک مرکوریال سوپرفلای، کفشی بسیار با کیفیت است که اتفاقا تولید داخل میباشد.

هر کسی که در صنعت تولید کفش فعالیت میکند باید نمونهای از کفشهای تولیدی خود را بپوشد. 3- سوراخ های پلاستیکی کنار بند های آدیداس حرف از اصل بودن این کفش می زنند چرا که در کفش های غیراصل، این سوراخ ها از جنس پلاستیک نیستند. آدولف داسلر در ۱۸ آگوست ۱۹۴۹ در شهر کوچک هرتزوگن آواراخ در ایالت بایرن کمپانی و نمایندگی آدیداس را بنیانگذاری کرد و در همان روز یک کفش را به نام adidas ثبت کرد و خیلی زود شهرت یافت.شتاب این موفقیت جهانی شبیه یک معجزه بود. لژ مخفی ای که در قسمت انتهایی کفش قرار دارد وظیفه ی مهار کردن ضربه هایی را دارد که در هنگام دویدن به پای شما وارد می شود. اگر نظر شخصی منو بخواین، این کار یکی از شیک ترین کار هایی هست که نایک تا به امروز برای خرید کفش چمن مصنوعی تولید کرده.

این کفش دومنظوره است یعنی هم کفش چمن مصنوعی است و هم کفش سالن. قراره سه تا کفش چمن مصنوعی خفن با سه تا قیمت متفاوت از فروشگاه سرخابی شاپ رو بهتون معرفی کنم و برم. میخواهد بارانی باشد یا برفی، خیس باشد یا لیز، در هر صورت این کفش کاری میکند که شما احساس بازی بر روی چمن معمولی را داشته باشید. طرح این کفش را از مدل کفش برند نایک ۲۰۱۸ برداشته اند. همچنین کمپانی آدیداس برای رونمایی از توپ جام جهانی ۲۰۱۸، از نام این چهره جهانی استفاده کرد. آدیداس با ساخت این کفش با یک تیر دو نشان زده است.

پس از چند دهه کشمکش و نزاع دو کمپانی ادیداس و پوما در سال ۲۰۰۹در یک بازی فوتبال دوستانه به طور نمادین باهم صلح کردند. آدیداس اگرچه عمدتا با طراحی و تولید پوشاک ورزشی شناخته میشود اما گستره کاری آن بسیار وسیع است و در زمینه طراحی، تولید و توزیع انواع لباس، کفش، پاافزار، کفش ورزشی، تجهیزات ورزشی، ساعت، عینک آفتابی، محصولات مراقبتهای شخصی و لوازم لوکس دارای خط تولید است. زیره ی آن از جنس TUP که پلاستیکی فشرده و بسیار سبک است ساخته شده. رویه و زیره ی این کفش وارداتی است ولی با این حال قیمت بسیار مناسبی هم دارد. اگر شما سلیقه گران قیمتی دارید و مانند الماس هستید ، ممکن است عاشق این کفش شوید.