تاریخچه آدیداس – ADIDAS – فوتبال کالا

همچنین مدیران آدیداس در جایی اعلام کرده بودند که طراحی سه خط، از نظر پزشکی بر روی توازن و تعادل ورزشکار موثر است. آدیداس خیلی زود بعد از این اعتراضات تولید این محصول را قطع کرد. آدیداس در ۱۱ آوریل ۲۰۰۶ قرارداده یازده سالهی خود به عنوان تولید کننده رسمی لباس تیمهای حاضر در لیگ حرفه ای بستکبال NBA را رسماً اعلام کرد. در لیگ برتر کریکت هند (IPL) آدیداس حامی رسمی لباس تیم بمبیهای هندوستان است. آدیداس و منچستریونایتد درجولای ۲۰۱۴ با یک رکورد جهانی قرارداد ده سالهی ۲۹/۱ میلیارد دلاری بر سر لوازم ورزشی بستند، که از فصل ۲۰۱۶/۲۰۱۵ لیگ جزیره شروع میشود. آدیداس بین سالهای ۲۰۰۶-۲۰۰۷ خیلی از عرضه کنندگانی که برای اتحادیه پیمانکارانی با سوابق حقوق کاری و اعتبار کم فراهم میکردند، رد میکرد. در اواسط واپسین روزهای دههی ۱۹۹۰ آدیداس برند خود را به سه گروه با دیدگاههای جدا تقسیم کرد: کارآیی آدیداس به منظور نشان دادن توجه به ورزشکاران، آدیداسهای اصل به خاطر توجه به طراحیهای قبلی که الگوی شناخته شدهی سبک زندگی است و در آخر هم اهمیت سبک که مربوط به بازار مد است، اصلیترین گروه هم Y-۳ است (گروهی که رابطه ای بین آدیداس و طراح مد نوپا Yohji Yamamoto را نشان میدهد، Y نشانگر اسم Yamamoto و ۳ نشان دهندهی سه خط آدیداس است).

این تصویر خط تولید کفشی طراحی شده را نشان میداد که قرار بود آدیداس در آگوست آن را روانهی بازار کند. درون این برآمدگیهای شفاف آرم سه خط آدیداس دیده میشود. به صورتی که هم اکنون در تمام جهان، مردم با دیدن هر سه خط کنار یکدیگر، برند آدیداس را به خاطر می آورند. آدیداس از اواسط دههی ۱۹۶۰ وارد دنیای تنیس شد و در طول تاریخ وجود خود حامی مالی بازیکنان تنیس مطرحی هم بوده است. آنها از تایرهای مستعمل برای ساخت این دمپاییها استفاده میکردند. همچنین آدیداس در این اواخر طرحی رنگی معرفی کرد که همزمان با تولید مارکهایPredator و Adizero پیش میرود؛ طرح این نوع سندل نارنجی و بنفش است. آدیداس ادعا میکند که ورزشکاران از ما میخواهندبرای دستشویی و حمام آنهادمپای تولید کنیم. طراحان پروژه شما را بررسی خواهند کرد و در زمان تعیین شده طرح های پیشنهادی خود را برای شما ارسال خواهند کرد که شما می توانید طرح ها را با هم مقایسه کنید و به روی طرح ها نظر دهید تا به طرح دلخواه خودتان برسید، پس از تائید طرح و انتخاب برنده مسابقه می توانید به سادگی فایل های آماده شده را که برای چاپ نیاز دارین دانلود کنید در این سامانه می توانید چند طرح مختلف را بررسی کنید علاوه بر آن به طراحان حرفه ای هم دسترسی پیدا کنید .

در بررس ها هیچ وفاداری افراطی به برندی دیده نشده است. آدیداس، (به آلمانی: Adidas) شرکت پوشاک آلمانی است، که مقر اصلی آن، در شهر هرتسوگنآوراخ در ایالت بایرن قرار دارد. پس از مدت کوتاهی، آدی نام برند خود را به adidas تغییر داد و رادولف نیز به پیشنهاد آژانسی تبلیغاتی، نام شرکت و برندش را Puma گذاشت. Adidas Groupبه خاطر ارائه دامنهی وسیعی از محصولات در مرکز سه بخش اصلی آدیداس، ریبوک و TaylorMade آدیداس گلف، یکی از سرآمدان در صنعت کالاهای ورزشی است. علاه بر این شرکت آدیداس از سال ۱۹۹۷ تا ۲۰۱۳ تأمین کننده لوازم ورزشی British and Irish Lions بود.

در سال ۱۹۹۳، تاپی شرکت را به مجموعهای از سرمایهگذاران اروپایی به مبلغ ۳۷۱میلیون دلار فروخت. این توپ سبک و ایرودینامیک باعث شد خیلی از شوتها و پاسها با قدرت بیشتری حرکت کنند. کارمندان این شرکت بیش از 13 هزار نفر هستند. برنامه تائید شده آدیداس به مشتریان این امکان را میدهد تا با بهره گیری از فن آوری هدف یابی جغرافیایی به کفشهای برند ورزشی با تولید کم، دستیابی پیدا کنند و آنها را رزرو کنند. در حال حاضر آدیداس چندین نوع کفش دو، از جمله Energy-boost و کفشهای پیاده روی با تیغههای فنری تولید میکند. برادران داسلر با استفاده از حرفه مادرشان که در خشکشویی فعاليت می کرد، موفق به تولید کفش های برند کوچکشان در آن دوره شدند. این تصاویر خیلی زود باعث شد بروز جنجالهایی شد که در آن جسی جکسون گفته بود «تلاش برای تجاری کردن و محبوب تحقیر انسان برای بیش از ۲۰۰ سال، در کشوری که سه پنجم مردم از نظر قانون اساسی سیاه پوست هستند، توهین آمیز، اسفناک و بی اعتنایی به این افراد محسوب میشود.