تاریخچه آرم آدیداس دستخوش چه تغییراتی شده؟

آدیداس پرفورمنس (به انگلیسی : Adidas Performance) در واقع به تولید همه ی ملزومات و تجهیزات تخصصی ورزشکاران در رشته های مختلف ورزشی می پردازد و هدف خود را بهبود مهارت ورزشکاران و رسیدن به غیر ممکن ها عنوان کرده است. «آدیداس» کفش های این بازیکن را با نام و لوگوی اختصاصی اش تولید می کند و به او لقب بزرگ ترین ورزشکار آدیداسی داده شده است. آدیداس توانست درمیان سال های متوالی به عنوان مطرح ترین و معتبرترین برند در تولید محصولات متنوع، با کیفیت و زیبا، به خصوص کفش های ورزشی شناخته شود. آدیداس بزرگ ترین شرکت لباس ورزشی در اروپا می باشد و بعد از نایک (Nike) دومین شرکت بزرگ در دنیا می باشد.

وی به خاطر تبانی در باشگاه فوتبال هدف چندین پرونده حقوقی قرار گرفت. در مسابقات فوتبال ۱۹۷۰ ، آدیداس از توپ رسمی تِل اِستار در جام جهانی فیفا ۱۹۷۰ رونمایی کرد. جالب است بدانید آنچه سکوی پرتاب محصولات آدیداس در دنیای برند سازی شد، متقاعد کردن ورزشکار دوندۀ المپیک، جسی اُوِنز به پوشیدن کفش ورزشی این برند بود. با ما همراه باشید، در ادامه مقاله به تاریخچه این برند و نحوه تبدیل شدن آن به یک برند ورزشی بی نظیر و محبوب می پردازیم. با وجود آنکه آدی خودش تولید کفش را آغاز کرده بود و بقیه خانواده در ادامه مسیر به او ملحق شدند، اما رودولف تاب این را نداشت که از کوچکترین عضو خانواده در قالب رئیس شرکت اطاعت کند. و به این ترتیب این دو برادر به عنوان تولید کننده محصولاتی قابل قبول و با کیفیت ورزشی، با نام داسلر شناخته شدند. او همواره تلاش کرد تا با استفاده از طراحان حرفه ای لباس، محصولاتی زیبا و با کیفیت را تولید کند و این امر را به عنوان شعار برند آدیداس همواره بیان می کرد.

ورزشکارانی که تحت حمایت مالی آدیداس هستند از برنامه Player Improvement بهره میبرند، برنامه ای که این شرکت برای استفادهی مربیان، مربیان بدنساز و روانشناسان ورزشی برای بازیکنان استفاده میکنند تا کارشان را حرفه ای تر دنبال کنند. در ذیل برخی از محصولات پرطرفدار این برند را معرفی می کنیم. در آغاز دهه هشتاد هر دو شرکت در بحران اقتصادی فرو رفتند. کیفیت محصولات این شرکت در سایر لوازم دیگر این برند را با قاطعیت می توان تضمین کرد. این دو برند از گذشته تا به امروز به عنوان دو رقیب قدرتمند پوشاک ورزشی فعالیت می کنند و هر کدام طرفداران خاص خود را دارند. آنها تصمیم گرفتند شرکت های جداگانه ای راه اندازی کنند و بدین صورت توافق کردند که هیچ کدام از نام داسلر استفاده نکنند.

این سیستم حتی میتواند تشخیص دهد که بهتر است ورزشکار با کدام پا به توپ ضربه بزند. با این وجود آدی فکرانتخاب نامی برای محصولات خود افتاد وبراساس اسم خود نام addas را برای محصولات خود انتخاب کرد. چون خانواده و دوستان او را آدی صدا می کردند او از سه کلمه از نام خانوادگی خود استفاده کرد، و نام آديداس را برای شرکت و محصولات خود برگزيد او همچنين برای محصولات خود که در آن زمان فقط کفش های ورزشی بودند، لوگويی را طراحی کرد. شما می توانید از محصولات اورجینال برند آدیداس موجود در فروشگاه ما دیدن و هر کالایی را که نیاز داشتید را با قیمتی مناسب خریداری نمایید.