تاریخچه آرم آدیداس دستخوش چه تغییراتی شده؟

در آن زمان، نایک و ریباک بیش از ۵۰درصد از سهم بازار آمریکا را تصاحب کردند و سهم آدیداس به ۳درصد رسید. همه چیز ، وقتی که شما لقب امپراتور را دارید.وقتی فرانتس بکنباوئر نخستین گرمکن آدیداس را در بازی های ملی به تن کرد ، شرکتآدیداس تجارتی نوین را آغاز کرد که تا پیش از آن فقط به دلیل تولید کفش هایش به معروفیت جهانی دست پیدا کرده بود. آدیداس بیشتر به خاطر مدلهای سوپراستار و پرو دههی ۱۹۶۰ معروفیت دارد که متأثر از آنبه خاطر سبک خاصی که پوشش پلاستیکی روی انگشتان پا دارد با نام «Shelltoe» شناخته میشود. تلاشی است که در آینده صورت میگیرد.از راه ورزش ، قدرت تغییر زندگی را پیدا میکنیم. هر روز کار و تلاش موجب میشود تا ورزش در زندگی ما قدرت نمایی کند.علاوه بر آن رقابت بر سر ورزش و مد به این دلیل است که ورزش یک تلاش و یک سبک زندگی محسوب می شود.

به عنوان پایگاه نظامی پیشین ایالات متحده به فضای آزادی بدل شد که پس از بازسازی مجدد و مدرنیزه شدن به مکانی برای پیشرفت کمپانی و کارگرانش تبدیل شد. در سال 2011 گروه آدیداس با 510 متخصص خبره آشنا شد و Taylor Made بعنوان نخستین کمپانی گلف آشورث در سال 2009 شناخته شد.سپس سه سال بعد کمپانی تجهیزات گلف آدامز گروهی قوی تر را ترتیب داد. وجود این چیپ درون کفش که امروزه بعنوان سیستم Micoach شناخته شده است ، عملکردهای آماری ورزشکاران را مشخص می کرد. در یکی از کمپین های مرتبط به بازاریابی ، آدیداس برای مشهورترین ورزشکاران یعنی دیوید بکهام ، هیل گبر سلاسی ، محمد و لیلا علی ، این امکان را فراهم کرد تا با ترس ، شکست و رقابت مواجه شوند تنها به این دلیل که به این قضیه پی ببرند هیچ عمل غیر ممکنی وجود ندارد.

با گذشت زمان و پیشرفت این برند پرآوازه، محصولات دیگری از جمله لباس ورزشی، کفش پیاده روی، کوله پشتی، کفش اسپرت ورزشی، تجهیزات و اکسسوری به تولیدات این کمپانی اضافه شد که خواهان زیادی در سراسر دنیا پیدا کردند. بعد از اینکه سربازان آمریکایی رادولف را دستگیر کردند، ویمتهم به این شد که عضوی از نیروی Waffen SS است، در حالی که این طور نبود، رادولف هم مطمئن شد که بردارش به او خیانت کرده است. ناگفته نماند در همان روزهای اول ثبت ، کمپانی کفشی تولید کرد که معروف به کفش آدیداس 3 خطی بود. فوتبال همواره در راس مرکز توجه کمپانی آدیداس قرار دارد. در حقیقت آدی داسلر، به دنبال نمادی بود که به عنوان لوگو بر روی کفش هایش هک شود و بتواند با ورزشکاران حرفه ای ارتباط مطلوبی بر قرار کند.

این اتفاق به حدی گسترده شد که دو باشگاه فوتبال شهر نیز از هم جدا شدند، “ای وی هرتسوگنآوراخ” از کفشهای آدیداس استفاده میکرد و ۱ اف.سی هرتسوگنآوراخ از کفشهای رادولف حمایت میکرد.زمانی هم که هندیمن به عنوان خانه رادولف معرفی شد، افراد به عمد از کفشهای آدیداس استفاده میکردند تا این که رادولف اعلام کرد هر کسی میتواند یک جفت کفش مجانی پوما داشته باشد. تقریبا زمینه ای شد تا مستقیما کمپانی آدیداس به ثبت برسد و کارگرانی که در آن سخت مشغول کار بودند اشتیاق خاصی به تولید اسنیکر یا همان کفش های کژوال و خیابانی این برند پیدا کنند. تنیسور شماره ۴ جهان در نوامبر سال ۲۰۰۹ به عنوان پردرآمدترین ستارهی آدیداس با قراردادی ۵ ساله با ارزش ۵/۲۴ میلیون دلار گزارش و تائید شد. در نوامبر همان سال، آدیداس گونه جدیدی از آدیداس ۱ را روانه بازار کرد.