تاریخچه شرکت آدیداس/ ادیداس Adidas و نحوه تشکیل آن

آدیداس خیلی زود بعد از این اعتراضات تولید این محصول را قطع کرد. این شرکت سپس با معرفی در فوتبال در سال 1963 مجموعه ای از کالاهای ورزشی را تولید کرد. اما بهتر است فراموش نکنیم که سه جفت از این پنج جفت در فروشگاه های کالاهای آمریکایی قفل شده اند و دو جفت باقی مانده نیز نیازمند کمی شانس است . اگر کمی رنگ روی کفش تان دوست داشته باشید ، این مدل یزی می تواند برای شما مناسب باشد. نمیشود گفت این کفش مناسب ترین کفش است اما می توانید این کفش را با یک تن از انواع لباس های مختلف بپوشید و تمام طول روز با نشاط به نظر برسید. این کتانی در این لیست قرار دارد زیرا مایکل جردن ویلکینز آن ها را پوشید و همین باعث شده این کتانی حتی با ارزش تر هم شود و از آن زمان به بعد ، تعداد زیادی از آن ها مجدداً ساخته شده است ، با این حال اولین ها ارزش بیشتری دارند بنابراین اگر می توانید یک جفت از آن ها را پیدا کنید ، قدرش را بدانید .

لازم نیست به شما بگوییم که اگر می خواهید خودتان یک جفت از اینها را داشته باشید به جیب های بسیار عمیقی نیاز خواهید داشت. همانطور که در دنیای مد نمناک می خوانید کلکسیونرها عاشق یک جفت خوب جوردان 4s هستند ، بنابراین بیشتر علاقه مندان برای تأمین یک جفت منحصر به فرد از این کفش ، هزینه لازم را می پردازند. ابتدا شما به عنوان یک کارفرما در داخل سایت یک مسابقه طراحی ایجاد می کنید و توضیحات لازم که از قبل جمع آوری کرده اید را مثل رنگ ، سایز ، تعداد صفحات و … در سال ۲۰۰۵ آدیداس برای اولین بار کفشی با عنوان Adidas 1 را روانه بازار کرد. روبرت لویی دریفوس به عنوان مدیرعامل جدید آدیداس معرفی شد. این کفش منحصر به فرد رنگ و محبوبیتی در بین بازیکنان بیس بال داشت که باعث افزایش فروش آن شده بود و به این معنی است که به سرعت فروخته شد.

این کفش هنوز یک کفش فوق العاده محبوب است و به طور مداوم رنگ های جدیدش تولید می شوند و با این حال ، سبک های قدیمی تری هستند که بیشترین توجه را به خود جلب می کنند. به مناسبت بزرگداشت بازنشستگی درک جاتر در سال 2017 ، برند جردن پنج جفت مخملی دریایی از این کفش را در حراج فروشگاه پاپ آپ در نزدیکی استادیوم یانکی عرضه کرد. دیگر، پوما در این میان یارای رقابت با آدیداس را نداشت و از قافله عقب مانده بود که تا هم اکنون هم ادامه دارد. کانیه در هر کجا که رفت ، آن ها را تبلیغ کرد. میتوان به Budweiser اشاره کرد که Beer.eth را به ارزش ۳۰ واحد اتریوم از طریق ENS و پلتفرم اوپن سی خریداری کند. در تاریخ ۳ می ۲۰۰۵، کمپانی آدیداس اعلام کرد که شرکت سالامون از شرکتهای وابسته خود را به قیمت ۴۸۵ میلیون یورو به آمر اسپورت فروخته است.

با این حال یکی دیگر از ایر جوردن ها ، در این لیست قرار دارد که بخشی از تاریخ کتانی است و به همین دلیل چنین قیمت بالایی دارد. از دیگر کمپانی های برجسته با دامنه ETH. یکی دیگر از کفش های رپر ها ، این بار توسط مک مورم ارائه شد اما با این حال ، آنها هنوز در لیست ما از گرانترین کفش ورزشی که تا کنون ساخته شده اند ، هستند. با گذشت زمان آن ها بیشتر و بیشتر محبوب شدند و قیمتش منعکس کننده منحصر به فرد بودنش شد. پیاده سازی این تکنولوژی ها در کفش های ورزشی کمپانی آدیداس سبب افزایش مقاومت کفش نسبت به جذب رطوبت شده اند به طوری که کفش ها از دوام بیشتری در طول زمان برخوردار می باشند. لیست کتونی های ذکر شده در این نوشته توسط تیم آریانامد از سراسر وب جمع آوری و برای شما عزیزان به شکل یک نوشته جمع آوری و در وبلاگ سایت آریانامد قرار دادیم.