تاریخچه لوگوی برند آدیداس کفشهایی که برای پیمودن جهان طراحی شدند

فوتبال همواره در راس مرکز توجه کمپانی آدیداس قرار دارد. یکی از قراردادهای گرانقیمت آدیداس، در سال ۲۰۱۴ با تیم فوتبال منچستریونایتد بسته شد که نایک را از دور رقابت خارج کرد. این اتفاق به حدی گسترده شد که دو باشگاه فوتبال شهر نیز از هم جدا شدند، “ای وی هرتسوگنآوراخ” از کفشهای آدیداس استفاده میکرد و ۱ اف.سی هرتسوگنآوراخ از کفشهای رادولف حمایت میکرد.زمانی هم که هندیمن به عنوان خانه رادولف معرفی شد، افراد به عمد از کفشهای آدیداس استفاده میکردند تا این که رادولف اعلام کرد هر کسی میتواند یک جفت کفش مجانی پوما داشته باشد. در المپیک سال ۱۹۶۴ توکیو، ۸۰درصد از مدالهای مسابقات به ورزشکارانی اهدا شد که از کفش برند آدیداس استفاده میکردند. کار آنها در مدت کوتاهی گرفت و تا پیش از جنگ جهانی دوم این دو برادر سالانه بیش از ۲۰۰ هزار جفت کفش به فروش می رساندند.

ابتدا شما به عنوان یک کارفرما در داخل سایت یک مسابقه طراحی ایجاد می کنید و توضیحات لازم که از قبل جمع آوری کرده اید را مثل رنگ ، سایز ، تعداد صفحات و … از طرفی قرار نیست همه افراد دیدگاه یکسان با شما داشته باشند.9. تاریخچه ی آدیداس کفش رانینگ Energy Boost را به شما معرفی میکند که از متریال با بالشتک گذاری کاملا نوینی ساخته شده است.این متریال توسط کمپانی شیمیایی آلمانی BASF ساخته شده,همچنین از بالشتک گذاری سبک و واکنش گرا برخوردار است تا تجربه ی شیرینی از دویدن داشته باشید. آدیداس زمانی بیشتر مورد علاقه ی عموم قرار گرفت که از لوگوی سه خطی بر روی کفش هایش استفاده کرد و این در حالی بود که در یک کنسرت با 40000 تماشاچی یکی از این تماشاچیان از کارگران کمپانی آدیداس بود. در المپیک تابستانی ۱۹۳۶، آدولف داسلر، با یک ساک پر از کفشهای ورزشی به دهکده المپیک رفت تا بتواند جسی اونز قهرمان المپیک آمریکایی-آفریقایی را متقاعد کند از محصولات آنها استفاده کند.

در آن مسابقات اونز توانست ۴ مدال طلا به دست بیاورد. رابرت لوئیس دریفوس مدیرعامل جدید آدیداس شد .اداره ی کمپانی با فردی جدید کاملا غیر ممکن بود ولی در عین حال باید کار صورت میگرفت.رابرت به همراه همکارش کریستین ترس به این نتیجه رسیدند که آدیداس ورشکسته نیاز به تاسیس مجدد ندارد بلکه نیازمند یک شیوه ی نوین است تا بتواند سر پا بماند.او بلندپروازی های زیادی کرد و کمپانی آدیداس را به سمت مسیر پیشرفت هدایت نمود.در سال 1995 یعنی شش سال پس از همکاری ادیداس یک شرکت دولتی شناخته شد و در زمینه ی داد و ستد هم نتوانست به شهرت برسد. شهرها: برند آدیداس شش شهر مهم را در زمینه ی پیشرفت سهام تجاری و سهام شغلی تحت پوشش قرار داده است. آهنگ دقیقا به هدف زد و موجب شد گروه Run DMC و کمپانی آدیداس که دور از انتظار همه بود با یکدیگر شرکای واحدی شوند.این ادغام هنر و ورزش نه تنها مد را در خیابانها جاودانه و همیشگی کرد بلکه منشاء پیشرفت های غیر ورزشی در صنعت لوازم ورزشی نیز شد.

در حالیکه کمپانی هنوز با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کرد یک تیم تجاری جدید توجه خود را روی آدیداس متمرکز کرد.تا کفش های آدیداس برای ورزشکاران مفیدتر باشد. فناوری PUMP در سال 1989 موفقیت شدید تجاری برای ریباک موجب شد و سبب شد تا ریباک در شاخه تندرستی و سلامت به خوبی بدرخشد. این تصاویر خیلی زود باعث شد بروز جنجالهایی شد که در آن جسی جکسون گفته بود «تلاش برای تجاری کردن و محبوب تحقیر انسان برای بیش از ۲۰۰ سال، در کشوری که سه پنجم مردم از نظر قانون اساسی سیاه پوست هستند، توهین آمیز، اسفناک و بی اعتنایی به این افراد محسوب میشود.