تخفینو/خرید کتانی ایر جردن.قیمت کفش نایک جردن.خریدکفش ایر جردن

مایکل جردن بی شک جزو ۳ بازیکن برتر تاریخ بسکتبال است. بازیکن حرفه ای سابق بسکتبال آمریکایی که در تیم های شیکاگوبولز و واشینگتن ویزاردز بازی کرده است. Mj برنده مسابقه Slam Dunk ، All Star MVP ، تیم اول تمام دفاعی و بازیکن دفاعی سال شد. رنگ سفیدقرمز کتانی ایر جردن ۲ در سال ۱۹۸۶ منتشر شد و سه رنگ دیگر آن در سال ۱۹۸۷٫ تمام ایر جردن ۲ های اصل در ایتالیا تولید شدند. البته که تینکر هاتقیلد و مایکل و دیگر طراحان در فکر چیز متفاوتی بودند و زمان زمان الهام گرفتن و خلق چیزی جدید بود که قبلا در کفش دیگری استفاده نشده بود. زمانی که باردیگر مایکل جردن بازنشسته شد مردم گفتند که دیگر خط تولید ایر جردن باید متوقف شود. کفش ایر جردن ۲۰ در سال ۲۰۰۵ به بازار عرضه شد ، آن زمان که بیستمین سالگرد نایک و برند جردن بود.

تینکر هتفیلد از زمان Air Jordan XV برای برند جردن طراحی نکرده بود، اما ایده Gentry Humphries (مدیر تجارت کفش) این بود که او Air Jordan XX (ایر جردن۲۰) را طراحی کند. مارک جردن به قدری موفق است که او اکنون از طریق مارک شخصی خود درآمد بیشتری کسب کرده است تا بازی در NBA . در زیره ی کتانی ایر جردن جدید از لایه های نایک ایر استفاده شده است تا راحتی را برای پا ایجاد کند. این مدل کتانی زنانه ایر جردن نایکی رویه مش دارد که در آن منافذی ایجاد شده است تا سیستم گردش هوا برقرار باشد و پا عرق نکند.

این کفش کتانی جردن تا امروز جزو پرفروش ترین مدل کتانی های بسکتبال است. تینکر حدود ۵ ثانیه طول کشید تا پاسخ مثبت داد. یک سال بعد ، نایک امضای خود را به جردن داد و نایک ایر جوردن متولد شد. سال ۱۹۸۵ ، یک سال فوق العاده بود ، نه تنها به این دلیل که مایکل جردن تازه کار سال بود و در بازی All-Star بازی کرد ، بلکه به دلیل انتشار Air Jordan 1s. کفش ایر جردن ۱ اولین کفشی بود که در NBA با چند رنگ پوشیده شد. از این کفش کتانی امروزه نه تنها در زمین بسکتبال بلکه به عنوان یک مد با استایل های مختلف استفاده می شود. هم چنین مایکل جردن به هنگام بازی در زمین بسکتبال در واقع در هوا بازی می کرد به همین دلیل نام ایر جردن (Air Jordan) را روی این مدل گذاشتند. مثلا یکی از این الهامات زمین مسابقه ماشین های پرسرعت است.

کتانی ایرجردن ۲۲ برگرفته شده از هواپیمای شکاری جنگنده F-22 می باشد . زمانی که طراح کتانی ایر جردن ۲۲ متوجه شد مدل ایر جردن ۲۱ سنگین است این مدل را سبکتر طراحی کرد. این گونه بود که کتانی ایر جردن ۱۵ طراحی شد. در ابتدا این مدل کفش نایک فقط سایزهای زنانه تولید شده بود که خیلی زود ویرجیل ابلو اعلام کرد که سایزهای مردانه سری جدید کتانی نایک هم تولید می شود. کتانی ایر جردن ۲ هم به اندازه ایرجردن۱ پرفروش و محبوب واقع شد. مایکل جردن در ۱۹۶۳ متولد شد و با نام MJ شناخته شده است. نایک به تازگی فناوری جدیدی روی کفش های پیاده کرده بود که به نام Air (هوا). قبلاً هرگز در کفش بسکتبال ماده ای به نام tech-flex نبوده است. Tech-flex ماده ای است که قابلیت کشسانی دارد و از آنجا که در مدل ایر جردن ۱۹ استفاده می شود راحتی لازم را به پای شما می دهد.