تخفینو/خرید کتانی ایر جردن.قیمت کفش نایک جردن.خریدکفش ایر جردن

سال ۱۹۸۵ ، یک سال فوق العاده بود ، نه تنها به این دلیل که مایکل جردن تازه کار سال بود و در بازی All-Star بازی کرد ، بلکه به دلیل انتشار Air Jordan 1s. کفش ایر جردن ۱ اولین کفشی بود که در NBA با چند رنگ پوشیده شد. از این کفش کتانی امروزه نه تنها در زمین بسکتبال بلکه به عنوان یک مد با استایل های مختلف استفاده می شود. مایکل جردن در ۱۹۶۳ متولد شد و با نام MJ شناخته شده است. رنگ سفیدقرمز کتانی ایر جردن ۲ در سال ۱۹۸۶ منتشر شد و سه رنگ دیگر آن در سال ۱۹۸۷٫ تمام ایر جردن ۲ های اصل در ایتالیا تولید شدند.

البته که تینکر هاتقیلد و مایکل و دیگر طراحان در فکر چیز متفاوتی بودند و زمان زمان الهام گرفتن و خلق چیزی جدید بود که قبلا در کفش دیگری استفاده نشده بود. زمانی که باردیگر مایکل جردن بازنشسته شد مردم گفتند که دیگر خط تولید ایر جردن باید متوقف شود. کمپانی نایک کتانی ایر جردن ۱ را یک سال پس از نسخه مخصوص مایکلجردن، برای عموم مردم روانه ی بازار کرد. این کفش ورزشی آن زمان با سایر کفش های موجود در بازار بسیار متفاوت بود به طوری که دیوید استرن ، کمیساریای NBA ، هر بار که مایکل کتانی جردن را در یک بازی می پوشید ، ۵۰۰۰ دلار او را جریمه می کرد. در بازی All Star 2007 در لاس وگاس ، بازیکنان NBA را می بینید که Air Jordan XX2 را پوشیده اند. Mj برنده مسابقه Slam Dunk ، All Star MVP ، تیم اول تمام دفاعی و بازیکن دفاعی سال شد.

محبوبیت مایکل جردن باعث شد همکاری خود را با کمپانی نایک آغاز کند و به تولید کفش ایر جردن بپردازد. وقتی مامبا سیاه احساس خطر می کند ، بدن خود را در هوا بالا می برد، دندان های نیش خود را نشان می دهد و صدای بلند خش خش می دهد. این تکنولوژی باعث می شود انرژی کمتری از فرد حین راه رفتن گرفته شود و در نتیجه احساس خستگی کمتری در فعالیت های طولانی حس می شود. از این به بعد بود که با این سبک کفش مایکل به مراسم های رسمی هم راه پیدا کرد. وقتی به این هواپیما نگاه می کنی قسمت های باریک و سبک را می بینی که هوا را می شکافد و با سرعت عبور می کند.

در زیره ی کتانی ایر جردن جدید از لایه های نایک ایر استفاده شده است تا راحتی را برای پا ایجاد کند. تینکر هتفیلد از زمان Air Jordan XV برای برند جردن طراحی نکرده بود، اما ایده Gentry Humphries (مدیر تجارت کفش) این بود که او Air Jordan XX (ایر جردن۲۰) را طراحی کند. هم چنین مایکل جردن به هنگام بازی در زمین بسکتبال در واقع در هوا بازی می کرد به همین دلیل نام ایر جردن (Air Jordan) را روی این مدل گذاشتند. بازیکن حرفه ای سابق بسکتبال آمریکایی که در تیم های شیکاگوبولز و واشینگتن ویزاردز بازی کرده است. مارک جردن به قدری موفق است که او اکنون از طریق مارک شخصی خود درآمد بیشتری کسب کرده است تا بازی در NBA . تینکر حدود ۵ ثانیه طول کشید تا پاسخ مثبت داد.