تخفینو/خرید کتانی ایر جردن.قیمت کفش نایک جردن.خریدکفش ایر جردن

وقتی به این هواپیما نگاه می کنی قسمت های باریک و سبک را می بینی که هوا را می شکافد و با سرعت عبور می کند. از این به بعد بود که با این سبک کفش مایکل به مراسم های رسمی هم راه پیدا کرد. این گونه بود که کتانی ایر جردن ۱۵ طراحی شد. سال ۱۹۸۵ ، یک سال فوق العاده بود ، نه تنها به این دلیل که مایکل جردن تازه کار سال بود و در بازی All-Star بازی کرد ، بلکه به دلیل انتشار Air Jordan 1s. کفش ایر جردن ۱ اولین کفشی بود که در NBA با چند رنگ پوشیده شد. نایک به تازگی فناوری جدیدی روی کفش های پیاده کرده بود که به نام Air (هوا).

هم چنین مایکل جردن به هنگام بازی در زمین بسکتبال در واقع در هوا بازی می کرد به همین دلیل نام ایر جردن (Air Jordan) را روی این مدل گذاشتند. این کفش ورزشی آن زمان با سایر کفش های موجود در بازار بسیار متفاوت بود به طوری که دیوید استرن ، کمیساریای NBA ، هر بار که مایکل کتانی جردن را در یک بازی می پوشید ، ۵۰۰۰ دلار او را جریمه می کرد. سری کفش های ورزشی جردن ابتدا فقط برای بازیکنان بسکتبال تولید شده بود ولی امروز به جز بسکتبالیست ها شاهد استفاده هر قشری از افراد هستیم. در ابتدا این مدل کفش نایک فقط سایزهای زنانه تولید شده بود که خیلی زود ویرجیل ابلو اعلام کرد که سایزهای مردانه سری جدید کتانی نایک هم تولید می شود. کفش ایر جردن ۲۰ در سال ۲۰۰۵ به بازار عرضه شد ، آن زمان که بیستمین سالگرد نایک و برند جردن بود.

کتانی ایر جردن ۱۹ با الهام از کشنده ترین مار جهان ، مامبای سیاه ساخته شد. مایکل جردن این کتانی را تبدیل به قسمتی از فرهنگ پاپ کرد. از این کفش کتانی امروزه نه تنها در زمین بسکتبال بلکه به عنوان یک مد با استایل های مختلف استفاده می شود. و امروزه هم چنان یک محصول پر طرفدار است. کفش ایر جردن ۱۸ از جاهای مختلفی الهام گرفته است. کتانی ایرجردن ۲۲ برگرفته شده از هواپیمای شکاری جنگنده F-22 می باشد . زمانی که طراح کتانی ایر جردن ۲۲ متوجه شد مدل ایر جردن ۲۱ سنگین است این مدل را سبکتر طراحی کرد.

جردن شش عنوان و چندین جایزه MVP کسب کرده است. بازیکن حرفه ای سابق بسکتبال آمریکایی که در تیم های شیکاگوبولز و واشینگتن ویزاردز بازی کرده است. ایر جردن انواع مدل و طرح خیلی گسترده ای دارد که هر کدام از آن ها را می توان در موقعیت های مختلف استفاده کرد. امضای او را می توان در قسمت پشتی آن مشاهده کرد. اثر انگشت مایکل جوردن به عنوان الگویی در زیره مشاهده می شود. برای مشاهده قیمت کفش می توانید به فروشگاه سر بزنید. در فروشگاه اینترنتی تخفینو انواع کفش ایر جردن مردانه موجود است که برای خرید می توانید افدام کنید.