تکنولوژی های آدیداس – فروشگاه کیش اوتلت

با این وجود، این رقابت باعث توسعه و گسترش برندهای همچون آدیداس و پوما در جهان ورزش شد. این کتانی در این لیست قرار دارد زیرا مایکل جردن ویلکینز آن ها را پوشید و همین باعث شده این کتانی حتی با ارزش تر هم شود و از آن زمان به بعد ، تعداد زیادی از آن ها مجدداً ساخته شده است ، با این حال اولین ها ارزش بیشتری دارند بنابراین اگر می توانید یک جفت از آن ها را پیدا کنید ، قدرش را بدانید . آدیداس قصد دارد تا سال 2020 به سریعترین شرکت ورزشی جهان تبدیل شود. در این شرایط، آدی که اختیار تمام امور را در دست داشت تصمیم گرفت نام شرکت را که برگفته از نام و فامیل او بود به نام «آدیداس Adidas» تغییر دهد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادار اقتصاد ، در بین لیست برندهای بزرگ دنیا، پوما جز جدیدترین شرکت هایی است که با خرید یک دامنه (URL) غیرمتمرکز توکن غیرمثلی خود را عرضه کرده است و در همین راستا نام کاربری توییتر خود را به Puma.eth تغییر داده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین، دو شرکت آدیداس و پرادا از همکاری خود برای ایجاد نخستین پروژه مشترک در حوزه توکنهای غیرمثلی خبر دادهاند. همچنین این پابند به دو طرف سندل چسبیده که فشار را به جایی از سندل که حساسیت کمی دارد،میبرد در این صورت باعث میشودسندل دوام بیشتری داشته باشد. سیاستی که آدیداس در استانداردهای محل کار در دست گرفته بود، شامل آزادی کارگران و مذاکرات دسته جمعی کارمندان با کارفرما و تلافی نکردن از کارگرانی که باعث بروز مشکلاتی میشوند، است. پس از مشکلاتی که در سال ۱۹۸۷ در پی درگذشت عجیب هورست داسلر، پسر آدلف پیش آمد، شرکت با بحران های بسیاری روبرو شد و شرکت توسط یک صنعتگر فرانسوی به نام برنارد تاپی، به قیمت ۱٫۶ میلیارد فرانک (اکنون معادل ۲۴۳٫۹ میلیون دلار) به فروش رسید. درواقع، کودکان آن شهر از همان ابتدا رقابت شدید آدیداس و پوما را درک میکردند.فرهنگ سازمانی هر دو شرکت متأثر از بنیانگذار آن بود.

دعوای بین آنها یکی از رقابتهای شدید را در کل اروپا ایجاد کرد.آدی از نزدیک با ورزشکاران دیدار میکرد تا کیفیت محصولات را بهبود دهدبرادران داسلر پس از جدایی توافق کردند هیچکدام از برند Dassler برای کفشهای خود استفاده نکنند. در سال 2016، بازیکنان تیمهای بایرن مونیخ و رئال مادرید با کفشهای مارک آدیداسی بازی کردند که پلاستیک آن را شرکت «پارلی اوشن» تولید کرده بود. در تاریخ ۳ می ۲۰۰۵، کمپانی آدیداس اعلام کرد که شرکت سالامون از شرکتهای وابسته خود را به قیمت ۴۸۵ میلیون یورو به آمر اسپورت فروخته است. این کفش منحصر به فرد رنگ و محبوبیتی در بین بازیکنان بیس بال داشت که باعث افزایش فروش آن شده بود و به این معنی است که به سرعت فروخته شد. کفش های استوک که اولین بار برای چمن طبیعی ساخته شدند، دارای میخ هایی در قسمت زیره ی خود بودند که باعث حرکت راحت تر بازیکن ها بر چمن می شد.

با گذشت زمان آن ها بیشتر و بیشتر محبوب شدند و قیمتش منعکس کننده منحصر به فرد بودنش شد. از همان ابتدای تاسیس آدیداس ، داستان کسب موفقیت جهانی در این زمینه بسیار شگفت انگیز بود.زمانی که تیم ملی فوتبال آلمان با تیم قدر مجارستان در فینال جام جهانی 1954 رو در روی یکدیگر قرار گرفتند به یک دلیل آلمانی ها در این مسابقات پیروز میدان شدند و تنها دلیلش فراهم کردن این جایزه از سوی کمپانی آدیداس بود و موسس کمپانی هم نام خانوادگی خود را روی نقاط مختلفی از زمین بازی قرار داده بود. پس دو غول معتبر دنیا در عرصه تهیه پوشاک، ایران را به دلیل اعمال تحریمها در فهرست محرومیت قرار دادند. اینطور شد که ایران دوباره به سمت «آلاشپرت»، برند دست چندمی، رفت تا پیراهنهای این برند آلمانی را به تن کند؛ اما ماجرا وقتی جالبتر شد که دوباره صدای اعتراض بازیکنان به هوا بلند شد که نهتنها این پیراهنها کیفیت ندارد؛ بلکه به دلیل کمبودن، آنها مجبور هستند لباسها را شسته و دوباره استفاده کنند.