تکنولوژی های آدیداس – فروشگاه کیش اوتلت

آدیداس محصولات متنوعی را به فروش می رساند. برند های ورزشی سالیان سال است که ذهن همگان را به خود مشغول کرده است. در حالی که هنوز در رقابت مستقیم نایک، رقیب سرسخت خود قرار دارد، آدیداس با طراحی های جدید و بهبود یافته از جرمی اسکات، طراح مشهور جهان، و معرفی فناوری جدید و جدیدی مانند Ultra Boost، توانسته است توجه زیادی به این برند جلب کند. طراح جرمی اسکات، که اکنون مجموعه کاملی از کفش های کتانی آدیداس را با نام خود دارد، همکاری خود را با این برند سال ها قبل آغاز کرد، زمانی که آدیداس نسخه ای از کفش ورزشی Forum Hi را با چهره طراح تولید کرد.

البته تاپی هرگز فرصت فروش آدیداس را پیدا نکرد. امروزه برند آدیداس به لحاظ تولید و فروش به عنوان بزرگ ترین تولیدکننده لوازم و لباس ورزشی در قاره اروپا و دومین تولیدکننده بزرگ در جهان محسوب می شود. آدیداس دارای زیر مجموعه های مختلفی است که کمپانی هایی اعم از تولیدات ورزشی برند ریبوک، برند تیلورمید شامل لوازم گلف و همچنین راک پورت از شرکت های زیر مجموعه آدیداس می باشند که این موضوع کمپانی آدیداس را به هلدینگ تبدیل کرده است. آدیداس و منچستریونایتد درجولای ۲۰۱۴ با یک رکورد جهانی قرارداد ده سالهی ۲۹/۱ میلیارد دلاری بر سر لوازم ورزشی بستند، که از فصل ۲۰۱۶/۲۰۱۵ لیگ جزیره شروع میشود. بهعلاوه، تیمهای ملی بزرگی همچون اسپانیا، آلمان، مکزیک، آرژانتین، سوئد، ژاپن و روسیه نیز با این برند آلمانی قرارداد دارند. ابتدا او در زیر زمین خانه اش شروع به تولید کفش کرد و پدرش کریستوف داسلر «Christoph Dassler» نیز او را حمایت کرد.

او اولین کسی بود که در صنعت ورزش از ورزشکاران به عنوان فریلنسرهایی که محصولاتش را تبلیغ میکردند کمک گرفت. نام این برند ترکیبی از نام صاحب آن و همچنین شعار او “All Day I Dream About Sport” میباشد. به طور مثال خیلی ها فکر می کنند نام این برند مشتق از جملۀ ( All Day I Dream About Sport ) به معنی، “هر روز دربارۀ ورزش رویاپردازی می کنم” است. در حالی که مجموعه فعلی آدیداس دارای کفش ورزشی تقریباً برای هر ورزش است، اولین جفت آدیداس سنبله های مخصوص دو و میدانی بود. در رقابت های دوی ۸۰۰ متر زنان Lina Radke-Batschauer اولین ورزشکاری بود که موفق به کسب مدال طلا با این کفش ها شد. در کف این کفش ها یک سیستم مدیریت انرژی وجود دارد. و به این صورت عمل می کند که هنگام فرود انرژی وارد شده بر کف پا را گرفته و هنگام برداشتن گام دوباره به کف پا بر گردانده میشود.

بعدها نیز تعدادی از کارمندان که با رودولف همراه شده بودند، دوباره به سمت آدی بازگشتند. این مارک در ابتدا با نام آدیداس شناخته نمی شد که بنای اصلی موسس آدی داسلر است، اما با نام Gebrüder Dassler Schuhfabrik در سال 1924 شروع به کار کرد. کمپانی آدیداس ضمن ابراز همبستگی با تظاهرات ضد نژادپرستی در آمریکا، فروشگاههای خود در این کشور را به دلیل همین تظاهرات تعطیل کرد. در حقیقت، هرکسی که جرات داشته باشد با استفاده از Nikes یا Puma به پارک برود، خطر ربودن و آویختن کفش های خود را روی “درخت شرم” پارک، جایی که جفت کفش ورزشی نام تجاری زیادی یافت می شود، در در کنار خود خواهد داشت.