جدیدترین کتونی زد ایکس 8000 آدیداس Adidas ZX – اورجینال پَل

وجود این لایه در کتونی های زد ایکس باعث افزایش راحتی و انعطاف پذیری در آن می شود. یکی از تکنولوژی های موجود در کفش های سری زد ایکس برند آدیداس، فناوری EVA در لایه میانی و زیره کفش است. یکی از مدل های موجود در کفش و کتونی های برند آدیداس، مدل زد ایکس (ZX) می باشد. کتونی زد ایکس 8000، یکی از سری کفش های اورجینال برند آدیداس Adidas بوده که افراد بسیاری در سراسر دنیا خواهان این مدل کفش ادیداس اورجینال می باشند. این که کفش زد ایکس از کدام سری باشد و در ساخت آن از چه تکنولوژی هایی استفاده شود، در قیمت کفش موثر خواهد بود. در سال 1984، کمپانی آدیداس سری کفشهای ZX را برای اولین بار در بازار محصولات ورزشی عرضه کرد و مجموعه کفشهای این لاین برای دوندگان در هر نوع و توانایی طراحی شده بود.

هر گونه تغییر و تحول و تولید سری جدید کفش زد ایکس برای این گونه طرفداران حساس بود و آنها با دقت بالا، ساخت سری های جدید را پیگیری می کردند. چرا که صرفاً علاوه بر زیبایی، این متریال استفاده شده در روزهای گرم سبب ایجاد تنفس پذیری کتونی زد ایکس ادیداس اتموس شده و در روزهای سرد نیز با داشتن ویژگی عایق حرارتی، مانع از نفوذ سرما به داخل کتونی زد ایکس 8000 جدید آدیداس می شود. کتونی جدید ادیداس زد ایکس مدل اتموس زیره بسیار مقاومی دارد که میتواند سالیان سال دوام بیاورد. سری زد ایکس برند آدیداس یکی از پرطرفدارترین مدل های این برند است که مطابق با سلیقه و نیاز مشتری تولید می شود. یکی از مهمترین موادی که آدیداس در ساخت سری های مختلف کتونی زد ایکس به کار می برد، مش (Mesh) می باشد. در واقع این کتونی ها یکی از زیر مجموعه های کفش آدیداس است و تمام ویژگی هایی که یک کفش مناسب برای پیاده روی و دویدن نیاز دارد را دارا می باشد.

کفش کتونی زد ایکس در انواع سری ها تولید و در بازار عرضه می شود. کفش های زد ایکس شامل خصوصیاتی مانند راحتی، نرمی، انعطاف پذیری، وزن، زیره مناسب و… درباره مافروشگاه اینترنتی کالاوما، با تجربهای چندین ساله در بازارهای دیجیتال و کالاهای تکنولوژی، همواره سعی دارد تا خریدی مطمئن با قیمت مناسب برای همراهان عزیز خود فراهم نماید. قیمت کتونی آدیداس در بابی مد بسیار مناسب می باشد. فروش کتونی آدیداس در بابی مد صورت می پذیرد. این ماده در رویه کفش استفاده می شود و مزایای بسیاری را برای این کتونی به همراه دارد. این کتونی ZX 4000 4D به دلیل طرح نوآورانه و ترکیب بسیار زیبایش، ستایش بسیاری از خریداران را بر انگیخته و افزون بر آن راحتی این کتونی توجه بسیاری را به خود جلب نموده. نظر طرفداران این مدل از کتونی های آدیداس به اندازه ای به آن جلب شد که بسیاری از افراد بر روی آن، تعصب داشتند.

تولید محتوا و مشاوره رایگان در انتخاب، ارسال به موقع سفارشات به تمام نقاط ایران، ضمانت 7 روز تعویض کالا، بخش دیگری از خدمات کالاوما جهت جلب هرچه بیشتر رضایت مشتریان عزیز است که بالاترین ارزش در کالاوماست؛ زیرا آنان را شایستهی این اعتماد میداند. در صورتی که این کالا را از کالاوما خریداری کرده باشید، دیدگاه شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد. این کفش ها از انواع به روز کتونی در جهان به شمار می آیند و به عنوان کفش هایی سبک و حرفه ای شناخته می شوند. طراح این سری از کتونی زد ایکس برای متمایز شدن از سایر سریهای خرید کفش آدیداس، شماره ای را بعد از نام ZX قرار داد.