جدیدترین کتونی زد ایکس 8000 آدیداس Adidas ZX – اورجینال پَل

قدرت تهویه بالا در کفش مسئله ای بسیار مهم و کاربردی است. این کفش ها از انواع به روز کتونی در جهان به شمار می آیند و به عنوان کفش هایی سبک و حرفه ای شناخته می شوند. در واقع این کتونی ها یکی از زیر مجموعه های کفش آدیداس است و تمام ویژگی هایی که یک کفش مناسب برای پیاده روی و دویدن نیاز دارد را دارا می باشد. کفش زد ایکس پس از طراحی و ارائه در بازار، به سرعت نظر افراد بسیاری را در برلین و منچستر به خود جذب کرد. در سال 1984، کمپانی آدیداس سری کفشهای ZX را برای اولین بار در بازار محصولات ورزشی عرضه کرد و مجموعه کفشهای این لاین برای دوندگان در هر نوع و توانایی طراحی شده بود.

ژاک چیسینگ این کفش ها را بر مبنای کد گذاری برای هر مدل معرفی کرد. کالاوما همچنین، در راستای ارائهی بهتر خدمات و رضایت مشتریان، بازارگاه (Market Place) را راهاندازی کرده است تا کیفیت را به بالاترین سطح برساند. یک ماده با قابلیت ارتجاعی بسیار بالا و ضریب کششی منحصر به فرد که دوام رویه را تا حد امکان افزایش می دهد. از این رو میتوانید با خرید کتونی آدیداس زد ایکس اتموس مدل 8000 استقامت و راحتی را یک جا با هم تجربه کنید. مهمترین عامل تاثیر گذار در قیمت کتونی زد ایکس، سری این نوع کفش است. تاثیر این کتونی ها در محافظت از پا و عدم آسیب به آن، بسیار بالا است و می تواند سلامت افراد را در انجام فعالیت های روزانه، ورزش و پیاده روی تضمین کند. این کتونی ZX 4000 4D به دلیل طرح نوآورانه و ترکیب بسیار زیبایش، ستایش بسیاری از خریداران را بر انگیخته و افزون بر آن راحتی این کتونی توجه بسیاری را به خود جلب نموده.

به زودی این کتونی زد ایکس 8000 آدیداس اتموس در اورجینال پَل موجود میشود! در خرید کتونی زد ایکس بایستی به انواع سری های موجود در بازار از این برند توجه نمود. این لوگو در کفش زد ایکس باعث افزایش زیبایی این کتونی شده است. کفش هایی که فاقد این قابلیت هستند باعث افزایش تعریق پاها در مدت زمان بسیار کوتاه می شوند و حس ناخوشایندی را در هنگام ورزش برای فرد ایجاد می کنند. علاوه بر این، شما عزیزان میتوانید برای تشخیص کتونی زد ایکس 8000 اصل برند ادیداس به نشانه هایی که بر روی کتونی وجود دارد نیز دقت نمایید. یکی از مدل های موجود در کفش و کتونی های برند آدیداس، مدل زد ایکس (ZX) می باشد.

چرا که شرکت آدیداس در تولید کفش های خود از جدیدترین فناوری های موجود استفاده می کند. چرا که صرفاً علاوه بر زیبایی، این متریال استفاده شده در روزهای گرم سبب ایجاد تنفس پذیری کتونی زد ایکس ادیداس اتموس شده و در روزهای سرد نیز با داشتن ویژگی عایق حرارتی، مانع از نفوذ سرما به داخل کتونی زد ایکس 8000 جدید آدیداس می شود. کتونی های زد ایکس معمولا در قسمت جلویی رویه کفش، از چرم نبوک ساخته می شوند. با گذشت سالها، این کمپانی آلمانی برای استفاده راحتتر، تغییرات متعددی در ساختار کفشهای سری ZX پدید آورد.کتانی مردانه آدیداس مدل Adidas ZX 1000، از جمله محصولات محبوب سری ZX شناخته میشود که از ظاهر کفشهای اولیه این مجموعه الهام میگیرد. کمپانی ادیداس برای محافظت 360 درجه از پای شما در حین انجام انواع فعالیت های ورزشی و روزمره، در دورتادور این کتونی زد ایکس 8000 ادیداس از چرم طبیعی استفاده کرده است.