جدیدترین کتونی زد ایکس 8000 آدیداس Adidas ZX – اورجینال پَل

کتونی زد ایکس 8000، یکی از سری کفش های اورجینال برند آدیداس Adidas بوده که افراد بسیاری در سراسر دنیا خواهان این مدل کفش ادیداس اورجینال می باشند. کتونی های زد ایکس نیز دارای مدل های متنوعی از جمله کتونی زد ایکس 8000، کتونی زد ایکس 5000، کتونی زد ایکس 10000، کتونی زد ایکس 500 و تعدادی از این قبیل را شامل می شود. از جمله مزایای استفاده از متریال مش در کتونی، وجود منافذ باز در ساختار این ماده است که باعث می شود تا در محیط داخلی کتونی به خوبی هوا جریان داشته باشد. این ماده در رویه کفش استفاده می شود و مزایای بسیاری را برای این کتونی به همراه دارد. نظر طرفداران این مدل از کتونی های آدیداس به اندازه ای به آن جلب شد که بسیاری از افراد بر روی آن، تعصب داشتند. به دلیل قرارگیری رشته های عصبی در پاشنه پا، محافظت از آن بسیار حائز اهمیت می باشد.

به همین دلیل آدیداس به همراه برند اتموس از تکنولوژی های ویژه ای در این کتونی زد ایکس 8000 جدید استفاده کرده است. تکنولوژی بوست سبب نرمی و انعطاف لایه میانی کتونی ادیداس زد ایکس 8000 مدل اتموس FX8593 شده و ضربات وارده به کتونی را به خود جذب کرده تا به پای شما فشاری وارد نشود. یکی از تکنولوژی های موجود در کفش های سری زد ایکس برند آدیداس، فناوری EVA در لایه میانی و زیره کفش است. وجود این لایه در کتونی های زد ایکس باعث افزایش راحتی و انعطاف پذیری در آن می شود. تکنولوژی های تورشن و بوست هر دو در کنار هم بی نهایت فراتر از آنچه فکرش را بکنید راحتی را برای شما در حین فعالیت فراهم می کنند. هر کدام از صدها کفش برند ادیداس را که برای هر فعالیتی انتخاب کنید، از نهایت دوام، راحتی و کیفیت برخوردار میشوید.

اکنون نیز شرکت آلمانی آدیداس Adidas با یکی از مشهورترین برندها و بوتیک های ژاپنی که در زمینه پوشاک اسپرت و استایل ورزشی فعالیت می کند همکاری کرده است که نام آن اَتموس (Atmos) میباشد. چرم نبوک دارای ساختار صافی بوده و مانند جیر است. در واقع این تکنولوژی در کتونی مانند یک ضربه گیر عمل می کند. از طرفی نیز در قسمت پشت پاشنه کتونی آدیداس از متریال پلاستیک مانند بسیار محکم و مقاومی به رنگ مشکی به کار گرفته شده است که سبب محافظت کامل از پاشنه پا می شود. یکی از مهمترین موادی که آدیداس در ساخت سری های مختلف کتونی زد ایکس به کار می برد، مش (Mesh) می باشد. حال که این دو برند مشهور و سرشناس برای تولید کفشی جدید و منحصر به فرد با یکدگیر همکاری کرده اند، نام هر دو برند خود را بر روی کفش نهادهاند که کتونی زد ایکس 8000 آدیداس اتموس میباشد.

یکی از ویژگی های بسیار مهم و به خصوص در رابطه با چرم استفاده شده در کناره های کتونی ادیداس ZX، استفاده از آن در قسمت جلوی کتونی زد ایکس می باشد؛ چون در حین دویدن و انجام فعالیت های ورزشی مختلف و حتی فعالیت های روزمره احتمال اینکه به انگشتان پا ضربه و فشار وارد شود بسیار زیاد است! علاوه بر تمامی موارد گفته شده، کمپانی آدیداس در این کتونی زد ایکس ادیداس مدل اتموس از تکنولوژی تورشن (Torsion) و تکنولوژی بوست (Boost) استفاده کرده است. فناوری Torsion می تواند عملکرد فرد را در انجام حرکات ورزشی بهبود بخشد. یکی دیگر از بزرگ ترین علت هایی که آدیداس از بهترین متریال و تکنولوژی های مختلف در کفش و کتونی های خود استفاده می کند، حفظ سلامتی شما و کاهش دردهای مزمنی نظیر کمر و ستون فقرات میباشد. تمامی موارد گفته شده با ظرافت خاصی بر روی کتونی زد ایکس حک شده اند که دقت در جزئیات آنها و نوشتار صحیح آنها از جمله راه های شناخت کتونی زد ایکس اصل از غیراصل می باشد.