خرید،قیمت،مشخصات کفش کتانی مردانه آدیداس فلاکس Adidas Originals ZX Flux

یکی از مهمترین موادی که آدیداس در ساخت سری های مختلف کتونی زد ایکس به کار می برد، مش (Mesh) می باشد. این سری به علت داشتن طراحی منحصر به فرد و بکارگیری رنگ های جذاب و همچنین کیفیت بالا یکی از پرطرفدارترین مجموعه کفش های پیاده روی در میان همه برندها محسوب می شود. رنگ فسفری کفش پیاده روی آدیداس بسیار خاص و جلوه گر است، کیفیت طراحی متخصصان خبره آدیداس باعث شده است کفشی که می پوشید هرگز باعث خستگی پاها نشود. علاوه بر این تکنولوژی EVA در کفش زد ایکس باعث می شود تا کتونی مانند یک عایق حرارتی عمل کند.

مش حالت توری مانند دارد و علاوه بر داشتن استحکام دوام بالا در کنار قابلیت تهویه هوای ایده آل، وزن سبکی نیز دارد. خاصیت ارتجاعی دقیقا مثل قابلیت یک فنر است که فشار زیادی را تحمل و سپس به حالت اولیه برمی گردد. اینگونه افراد بیشتر به دنبال طراحی ویژه کفش هستند تا کیفیت آن! کتونی زد ایکس 8000، یکی از سری کفش های اورجینال برند آدیداس Adidas بوده که افراد بسیاری در سراسر دنیا خواهان این مدل کفش ادیداس اورجینال می باشند. با همین ورزش پیاده روی ساده می شود از بروز بسیاری از بیماریهای زمینه ای جلوگیری کرد.

سری ZX یکی از مجموعه هایی است که سلایق بسیاری از افرادی را در همه زمینه هایی که ذکر شد پوشش می دهد. یکی از سری های محبوب و پرطرفدار شرکت آدیداس ADIDAS در زمینه کفش های پیاده روی، سری ZX است. در پیاده روی های طولانی مدت کفش هایی که این قابلیت را ندارند سبب تعریق بیش از حد پا و به مرور زمان باعث ایجاد بیماری های پوستی می شوند. خیلی از افراد ورزش را به علت داشتن هزینه های سنگین و یا وقت گیر بودن آن کنار می گذارند اما پیاده روی یکی از ورزش هایی است که نه وقت زیادی از شما می گیرد و نه هزینه بر است.

کفش هایی که فاقد این قابلیت هستند باعث افزایش تعریق پاها در مدت زمان بسیار کوتاه می شوند و حس ناخوشایندی را در هنگام ورزش برای فرد ایجاد می کنند. فناوری بوست در این مدل باعث افزایش پویایی حرکت، کاهش خستگی پاها و در نهایت یک حس ایدهآل در هنگام پیاده روی می شود. با فناوری بوست آدیداس BOOST ADIDAS شاید نتوان زمان را به عقب برگرداند اما میشود انرژی را دوباره به پاها تزریق کرد. این فناوری سبب کاهش خستگی پاها در مسیر های طولانی مدت می شود و از طرفی باعث تکمیل چرخه بازگشت انرژی به پاها می شود. انسان های دوست دارند آنچه از دست می رود را دوباره برگردانند.