خرید کتانی ادیداس اصل بسیار ساده است!

کتونی آدیداس های کپی مردانه Adidas کد j8563 محصولی باکیفیت و ساخت ایران میباشد. Adidas به دلیل تنوع فوق العاده ای که در انواع محصولات و کفش ها دارد بسیار معروف است. جنس زیره کفش لاستیکی و از Eva ساخته شده که فشار وارد بر پا را میگیرد و همینطور جنس کفی آن طبی ست و حالت ارتجاعی دارد. همانطور که در بالا گفته شد قیمت کتونی های اصل در چند سال اخیر به علت تورم و نا به سامانی و افزایش قیمت ارز افزایش بسیاری داشته است ولی با این حال کتونی آدیداس زد ایکس ۷۵۰ اورجینال به علت کیفیت بی نهایت عالی و دوام بالا قطعا ارزش پرداخت هزینه بالا را دارد.

و با توجه به آن ها از فروشگاه های معتبر این کفش ها را خریداری نمود. 1. اگر به شما کفشی را نشان دادند و گفتند این کفش اصل است و قیمت آن حدود ۵۰۰ هزار تومان بود، در فیک بودن آن تردید نکنید چرا که هیچ کتونی اورجینالی همچین قیمت کمی ندارد. می توانید با بررسی این مورد از اصل بودن کفش موردنظر اطمینان حاصل کنید. پوشاک و کفش های تولیدی مارک آدیداس با لوگوی این شرکت که مشخصه آن سه خط موازی است، نشان داده می شود که لوگوی رسمی شرکت آدیداس است. از سال ۲۰۰۴ میلادی برند آدیداس مدل برچسبهای پشت کفشهای ورزشی خود را تغییر داده و آن را از طراحیهای خود حذف کرده است؛ اما همچنان در بسیاری از نمونههای تقلبی شاهد این برچسبها در پشت کتانی هستیم. در کنار بندهای جدید کفشهای ورزشی آدیداس از سوراخهای پلاستیکی و غیرفلزی استفاده می شود درحالیکه کتانی های تقلبی سوراخهایی فلزی دارند.

برند آدیداس بهطورمعمول همراه با کفشهای ورزشی خود یک سری بندهای اضافی با بستهبندیهای تمیز، شیک و خاص قرار می دهد؛ اما معمولاً در نمونههای تقلبی این بندها در جعبه کفش موجود نبوده و یا از بندهایی باکیفیت نامرغوب استفادهشده است که آگاهی از این مسئله در انتخاب کتانی اصل می تواند تأثیرگذار باشد. کفی استفاده شده در این مدل از کتونی از جنس لاستیک بوده و لایه زیرین آن، نرم و مقاوم می باشد و متناسب با حالت دویدن است. برخی از کفش های این برند دارای تکنولوژی های مختلف هستند که سبب راحتی هر چه بیشتر هنگام فعالیت می شوند. انقدر بازار محصولات واراداتی و به ویژه کالاهای فیک و تقلبی در برخی کشورها از جمله ایران زیاد شده که واقعا یه وقتایی تشخیص جنس اصل و فرع برای خود سازنده یا کارشناسان متخصص نیز دشوار میشه.برای تشخیص کتونی آدیداس زد ایکس ۷۵۰اورجینال از تقلبی به این چند مورد دقت کنید.

امروزه در بازار پوشاک از برندهای معروف و مطرح در دنیا جنسهای تقلبی زیادی با ظاهر و کیفیتهای متفاوت موجود می باشد و شاید تشخیص یک کفش یا لباس تقلبی برای هرکسی بهراحتی امکانپذیر نیست. معمولاً جنس تقلبی در بین مارکهای ناشناخته کمتر دیده می شود اما در میان مارکهای معروف همواره انواع و اقسام جنسهای تقلبی در بازار موجود است. داستان برند آدیداس از اینجا شروع میشود که این برند یک برند فاتح جهانی شناخته شده و از میان تمام برندها بیشترین نمره را به خود اختصاص داده است.گهگاهی هم برای دستیابی به اهدافشان در این برند با مشکلاتی مواجه میشوند اما سعیشان بر آن است تا بهترین و مطلوبترین عملکرد را برایش به اجرا در آورند تا این این برند به رشد و پیشرفتی که شایسته اش است دسترسی پیدا کند و به سوی آینده ای روشن تر پیش رود.