خرید کتانی ادیداس اصل بسیار ساده است!

کارگاه کوچک کفاشی او موفق شد در سال ۱۹۳۰ به رکورد تولید بیش از ۳۰ هزار کفش ورزشی برسد. آدی داسلر که یک کارگر زاده بود و کارگاه تولید کفش خود را در ۱۹۲۴ تاسیس نمود و خیلی زود توانست نام خود را مطرح کند. امروزه در بازار پوشاک از برندهای معروف و مطرح در دنیا جنسهای تقلبی زیادی با ظاهر و کیفیتهای متفاوت موجود می باشد و شاید تشخیص یک کفش یا لباس تقلبی برای هرکسی بهراحتی امکانپذیر نیست. آدیداس معتقد است کفش باید با رشته ورزشی و خود ورزشکار سازگار باشد. استفاده از چهره های شاخص ورزشی برای تبلیغ نیز ایده دیگری است که آدیداس آن را عرضه کرد و به خوبی از آن استفاده کرد. میخ همراه چرم های سنگین شاخص های کفش فوتبال آن زمان بود. با پیشرفت مداوم صنعت چرم و پارچه، کسب و کار این دو برادر رونق گرفت و همزمان نیز باعث افزایش محبوبیتشان نزد ورزشکاران شد.

حتی با بستن بندهای کفش آدیداس باید پاهای تان جایی برای لغزیدن داشته باشند تا به انگشتان شما فشار وارد نشود و شما راحت باشید. چراکه این کتونی های کپی برداری شده هرچند با قیمت کتانی آدیداس واقعی خود دارای تفاوت قیمتی بسیاری می باشد اما می تواند به ستون فقرات و پاهای شما به دلیل عدم رعایت اصول ایمنی آسیب وارد کند. محصولاتی با کیفیت پایین و با قیمتی کم که همواره ضربه¬ای بزرگ به سلامت مشتری وارد می کند. کتانی های پیاده روی از رنج قیمتی 60 دلاز آغاز می¬شوند و تا 250 دلار ادامه دارد. بسیاری از کسانی که با وجود ارزان بودن همچنان زیبا و مد روز می باشند، افراد بسیاری هستند که چندین هزار دلار و در برخی مواقع صدها هزار دلار برای کفش و کتانی های خود هزینه میکنند. شاید اگر کمی شک در خرید کتانی آدیداس دارید، با خواندن مزایای خرید کتانی آدیداس دیگر شکی برای شما باقی نخواهد ماند!

شما مسلما به یکی از انواع این کفش ها دل می بندید و نمی توانید از خرید آن ها بگذرید. و اما علت اینکه کتانی های اصل آدیداس بیشتر از نمونه های تقلبی محبوب ترند و حتی گران بودن کتانی های اصل از محبوبیت آن کم نکرده این است که کتانی های اصل تحت نظارت مستقیم بهترین طراحان شرکت آدیداس صورت گرفته و تمامی اجناس آن ها درجه یک می باشد . کتانی یزی بوست ۳۵۰ یک از مدل های مشهور و محبوب آدیداس است. طراحی خاص آن باعث شده با یک کفش اسپرت ویژه رو به رو باشیم که زیبایی های ویژه ای دارد. پوشاک و کفشهای تولیدی آدیداس با لوگوی این شرکت که سه خط موازی است، مزین شده و این نشان، به عنوان لوگوی رسمی شرکت آدیداس شناخته میشود. در این سال تیم ملی آلمان با کفش های آدیداس که دارای استوک پیچی بود و برای نخستین بار در تاریخ فوتبال از آن استفاده می شد، به عنوان قهرمانی جهان دست یافت.

با ابن وجود موفقیت بین المللی آدیداس از سال ۱۹۵۴ آغاز شد. در سال ۱۹۹۳ رابرت لوییس دریفوس مدیر اجرایی جدید همراه با شریکش کریستین تورِس شرکت غول پیکر آدیداس را که به خواب رفته بود و در آستانه ورشکستگی بود به صورت ناباورانه ای نجات داد.ایده او جهت دادن به آدیداس بود نه بازسازی آن. شما بدون شک تجربهای متفاوت را با کتونی آدیداس تی آر 10 مدل B54198 خواهید داشت. شناخت تاریخچه Adidas ما را در شناخت آدیداس اصل و تقلبی یاری می کند. این فلسفه جالب به خوبی خودش را در کیفیت کتانی آدیداس اصل نشان می دهد.