داستان برند: آدیداس؛ کفشهایی که برای پیمودن جهان طراحی شدند – زومیت

شرکت بزرگ آلمانی آدیداس که توانست طی سالیان گذشته خود را به عنوان معتبرترین برند ورزشی جهان معرفی نماید، در اصل در سال 1924 توسط یک آلمانی به نام «آدولف داسلر» با نام «گبرودر داسلر شوفابریک » تاسیس شد و بعدها در سال 1948 نام «آدیداس» به خود گرفت. درواقع، این برند نامدار آلمانی تلاش میکند سلطهی خود بر بازار ورزش را به همهی جنبههای پوشاک و تجهیزات سوق دهد. چون آدولف نام آديداس را از کلمه اول نام کوچک و سه حرف نام بزرگ خود برگزيده بود، پس انتخاب تعداد سه نوار نيز همين ايده را برای او همراه داشت.

به این ترتیب، امکان خرید آدیداس اصل به صورت مستقیم از سایتهای خارجی با پرداخت ریالی و انتخاب آدرس در ایران برای شما میسر خواهد شد بدون آنکه نیاز باشد از سایت PDE خارج شود. سپس با سرعت کالای مورد نظر را به ایران ارسال نموده و با کادر مجربی گمرکی که در فرودگاه امام خمینی تهران دارد، ترخیص کالا را انجام دهد. پس از قطعی شدن تحریمها بر علیه ایران، بسیاری از فروشگاههای برند که در ایران نمایندگیهای مختلفی شدند، جمع آوری شده و فروش خود در این کشور را متوقف کردند. در نهایت بعد از وارد شدن خسارتهای سنگین و کاهش فروش این برند جهانی، خانواده داسلر، برند را به قیمتی بسیار کمتر از ارزش واقعیاش به یک تاجر فرانسوی به نام «برنارد تاپی» (Bernard Tapie) فروختند.

تاریخچه ی آدیداس کفش رانینگ Energy Boost را به شما معرفی میکند که از متریال با بالشتک گذاری کاملا نوینی ساخته شده است.این متریال توسط کمپانی شیمیایی آلمانی BASF ساخته شده,همچنین از بالشتک گذاری سبک و واکنش گرا برخوردار است تا تجربه ی شیرینی از دویدن داشته باشید. این دو برادر که در یک خانواده ورشکسته آلمانی به دنیا آمده بودند، «آدولف داسلر» (Adolf Dassler) و «رودولف داسلر» (Rudolf Dassler) نام داشتند. وی مدام در مورد ورزش هایی همچون بوکس، دو میدانی، پرتاب نیزه، اسکی پرش، هاکی روی یخ و فوتبال با دوست صمیمی اش یعنی فریتز صحبت می کرد. اواخر قرن بیستم شرکت آدیداس زیر ساختهای خود را توسعه داد؛ این شرکت اسپانسر رسمی جام جهانی فوتبال ۱۹۹۸، جام جهانی فوتبال زنان ۱۹۹۹ و همچنین اسپانسر یک تیم بیسبال در نیویورک شد.

در تاریخ ۳ می ۲۰۰۵، کمپانی آدیداس اعلام کرد که شرکت سالامون از شرکت های وابسته خود را به قیمت ۴۸۵ میلیون یورو به آمر اسپورت فروخته است. محاسبۀ قیمت به صورت اتوماتیک انجام شده و در نهایت شما میتوانید با پرداخت ریالی خرید خود را ثبت نمایید. چطور میتوان به صورت مستقیم از خارج از کشور اقدام به خرید محصولات آدیداس کرده و پرداخت ریالی داشت؟ این برند مورد توجه و حمایت اکثریت جامعه ورزشی و همچنین بیشتر مردم قرار دارد و میلیون ها شعبه را در سراسر جهان دایر کرده است. در این روش، تنها کافی است تا لینک صفحۀ کالای مورد نظر خود را کپی کرده و در صفحۀ PDE بارگزاری کنید.