داستان برند: آدیداس؛ کفشهایی که برای پیمودن جهان طراحی شدند – زومیت

لباسها و گرمکن های ورزشی نیز به محصولات آدیداس اضافه شدند. سه خط نیز در پایین این برگها عبور می کرد. کفش های این برند از تنوع خوبی برخوردار هستند به این صورت که برای دویدن، طبیعت گردی، پیاده روی و استفاده روزانه نیز مناسب هستند. روی این کفش با طراحی منحصر به فردش باعث شده که شما بتوانید ضربات محکم تری به توپ بزنید. این رویه بسیار نازک است و این حس را به شما می دهد که انگار دارید با پای خودتون توپ رو لمس می کنید. این کفش به شکلی ساخته شده است که بعد از استفاده فرم پای شما رو به خود می گیرید و به نحوه ی به طور کامل فیت پای شما میشود. از این رو با تولید کفش هایی با مرغوب ترین متریال و مواد اولیه، مورد انتخاب اول بسیاری از ورزشکاران جهان همانند آرتور جوناس «Arthur Jonath» و جسی اوونز «Jesse Owens» قرار گرفتند و آنها با پوشیدن کتونی های ادیداس و شرکت در مسابقات جهانی دارندگان مدال های طلا شدند.

جسی اونز هنگام کسب طلا در بازی های المپیک تابستانی 1936 مونیخ، یک جفت آدیداس به تن داشت. در المپیک تابستانی ۱۹۳۶، آدولف داسلر، با یک ساک پر از کفش های ورزشی به دهکده المپیک رفت تا بتواند جسی اونز قهرمان المپیک آمریکایی-آفریقایی را متقاعد کند از محصولات آن ها استفاده کند. کفش های استوک که اولین بار برای چمن طبیعی ساخته شدند، دارای میخ هایی در قسمت زیره ی خود بودند که باعث حرکت راحت تر بازیکن ها بر چمن می شد. این کفش نسبت به دو کفش قبلی کمی گران تر است ولی باور کنید که ارزشش را دارد.

برای روی این کفش از فناوری Speed Mesh استفاده شده است. آدولف داسلر المانی مبتنی بر سه خط را برای طرح لوگوی شرکتش برگزید و از آن برای معرفی کفش هایش بهره جست. اعضای خانوادهی داسلر برای مدیریت و تصاحب شرکت کشمکشهای فراوانی داشتند و درنتیجهی همهی این اتفاقات، ارزش و درآمد شرکت روبهافول بود. آدیداس با ساخت این کفش با یک تیر دو نشان زده است. دو مورد از اقدامهای مهم مالکان جدید آدیداس، خرید یک شرکت بازاریابی و یک گروه تولیدی در زمینه لوازم ورزشی زمستانی بود. سال 1947 رادولف کارخانه Ruda را بنیان گذاری کرد در ادامه نام را به پوما تعویض کرد. این شرکت بعدها به پوما تغییر نام داد. با بازداشت رادولف توسط نیروهای آمریکایی در سال 1943، این شائبه برای او به وجود آمد که آدولف او را لو داده است و سال های بعد رادولف این امر را دلیل جدایی از برادرش و در نتیجه، تاسیس شرکت پوما دانست.

عملا در کفش سالن میخی وجود ندارد و میخ ها جای خود را به برآمدگی هایی داده اند که مانع از سر خوردن بازیکن روی زمین سالن می شوند. پس از پایان مسابقات، اونز در برابر رسانه ها یکی از عوامل موفقیتش را پوشیدن کفش های برند آدیداس دانست. در زومیت شما قادر به تغییر تصویر پروفایل خود هستید، هر گونه تصاویر زننده، مستهجن، بیربط و توهین آمیز حذف خواهد شد.7. در این مقاله، قصد داریم 30 واقعیت در مورد آدیداس را به شما بگوییم که هر فردی که قصد خرید یا فروش این کفش ها را دارد، باید بداند. اما با گذر زمان و اختراع چمن مصنوعی دیگر این کفش های مناسب این زمین ها نبودند و نیاز بود که ارتفاع میخ ها کمی کمتر شود.