داستان برند: آدیداس؛ کفشهایی که برای پیمودن جهان طراحی شدند – زومیت

«تمامی آدیداس یکی است» شعار راهبرد بازاریابی جهانی شرکت آدیداس است. استراسر یکی از افراد تأثیرگذار در رشد و شهرت نایک در آمریکا بود. کمپانی عظیم آدیداس یکی از معتبرترین تولیدکنندگان پوشاک و تجهیزات ورزشی در جهان است. آدیداس در حال حاضر مدیریت شرکت های “ریباک”، “راک پورت” و لوازم گلفِ “تیلور مید” را هم بر عهده گرفته است و بخش عمده ای از پوشاک ورزشکاران حرفه ای و آماتور را تامین می نماید. آدیداس در حال حاضر کفشهای مخصوص دویدن بسیار متنوعی نظیر adiStar Salvation ۳ و adiStar Ride ۳ تولید میکند؛ این شرکت کفشهای ورزشی گرانقیمت خود را با استفاده از چرم کانگرو تولید میکند که بیشتر به صورت سفارشی عرضه میشود.

مسلما اگر از محصولات یک شرکت همانند آدیداس رضایت زیادی داشته باشیم، احساس خوشایندی را تجربه خواهیم کرد. این نام تجاری به صورت تخصصی در زمینه محصولات چوبی ـ فلزی و ترکیبی گلف فعالیت میکند و نوآوری زیادی در این زمینه داشته است. شرکت آدیداس هم اکنون محصولات خود را در دو دسته اصلی تخصصی (Performance) و غیرتخصصی (Originals) عرضه میکند. جنگ جهانی اول تصمیم گرفت حرفه و پیشه پدری خود را دنبال کند. در صورتی كه تشخیص داده شود فعالیت های یك كاربر بر خلاف قوانین یا مصالح وبسایت بوده و هدف های تخریبی خاصی را دنبال میكند، حساب کاربر مسدود خواهد شد. این عمل سازمان جهانی بدنسازی به دلیل این که ممکن بود به اشتباه در انظار عمومی به آدیداس ربط داده شود، خلاف بود. نزدیک به سه ماه بعد از اعلام این خبر، در آگوست ۲۰۰۵، آدیداس اعلام کرد که قصد خرید شرکت بریتانیایی ریباک را دارد.

این نوع صندل دارای سه خط روی نوارپابند در جلو کفش است. در سال ۱۹۹۸،آدیداس به دلیل محدودیتهای اعلام شده از سوی انجمن ولی ورزش کالج، برای تعداد و اندازه مارکهای استفاده شده بر روی لباسها شکایت کرد. این شرکت در زمینهی تولید کفش ورزشی سرآمد است، از جمله مثالهای قابل توجه میتوان به انتشار کفشهای جام جهانی مسابقات فوتبال بر روی زمینهای سفت و خشکدر سال ۱۹۷۹، اشاره کرد. این شرکت در سال ۱۹۷۰ محصول بعدی خود یعنی توپ فوتبال را طراحی کرد. همچنین برای رونمایی از توپ جام جهانی ۲۰۱۸، آدیداس از او استفاده کرد. کاربران سایت باید هنگام ارسال دیدگاه از کلمات مناسب استفاده کنند. سپس مبلغ و زمان مورد نظر را برای پروژه خودتان انتخاب می کنید و ثبت سفارش می کنید .سپس با کمک سایت دانادیزاین پروژه شما از طریق ایمیل و کانال تلگرام دانادیزاین میان ده ها طراح از سراسر کشور اطلاع رسانی می شود.

در اواخر سال 2014 پس از اعلام کناره گیری اسپانسر مطرح آمریکایی از تمدید دوباره ی قرارداد با منچستر یونایتد بعلت هزینه های گزاف ، سایت های خبری ورزشی پر شد از خبرهای عقد قرارداد آدیداس با تیم منچستر یونایتد . رادولف از آدی انتظار داشت با بهرهگیری از ارتباطش با آمریکاییها او را از کمپ اسرا آزاد کند.صرفنظر از دلیل این اختلاف، رادولف در سال ۱۹۴۸ خانه و کسبوکار خانوادگی را رها کرد تا کسبوکار خود را در صنعت کفاشی شروع کند. هری امید داشت که از هر دو شرکت پول بگیرد، اما آدی به خشم آمد و مسابقات قهرمانی المپیک را تحریم کرد. در آوریل ۲۰۰۶، آدیداس خبر از قراردادی ۱۱ ساله داد که بر مبنای آن این شرکت کفشها و لباس ورزشی لیگ برتر بسکتبال آمریکا (NBA) را تامین کند. تخصصیترین کفشها و لباسهای گلف را ارائه میدهد.