داستان برند آدیداس برندی برای برنده شدن – خانه سرمایه

با این اوضاع و احوال آیا امکان خرید آدیداس اصل در تهران وجود دارد؟ امکان انتخاب ایران به عنوان مقصد ارسال کالای خریداری شده وجود ندارد. در این روش، تنها کافی است تا لینک صفحۀ کالای مورد نظر خود را کپی کرده و در صفحۀ PDE بارگزاری کنید. سپس با سرعت کالای مورد نظر را به ایران ارسال نموده و با کادر مجربی گمرکی که در فرودگاه امام خمینی تهران دارد، ترخیص کالا را انجام دهد. در بخش خرید از سایتهای خارجی این سایت، سه روش جهت خرید به شما معرفی شده است که در تمامی آنها این امکان را دارید تا به صورت ریالی پرداخت خود را انجام دهید. 3- سوراخ های پلاستیکی کنار بند های آدیداس حرف از اصل بودن این کفش می زنند چرا که در کفش های غیراصل، این سوراخ ها از جنس پلاستیک نیستند. برای خرید آدیداس اصل در تهران به کمک PDE لازم دارید تا در اولین قدم وارد سایت PDE شده و ثبت نام کنید.

اولین خریدار برند آدیداس فقط به دنبال کسب شهرت بود. آدیداس اولین برندی بود که به سراغ تولید کیف و سایر لباسهای ورزشی مثل جوراب، تیشرت و … حتی این جدایی و رقابت به مردم شهر و طرفداران این دو نیز سرایت کرده بود و مردم دو دسته شده بودند و باشگاه های ورزشی فوتبال نیز جداگانه از پوما و آدیداس حمایت می کردند. تقریبا زمینه ای شد تا مستقیما کمپانی آدیداس به ثبت برسد و کارگرانی که در آن سخت مشغول کار بودند اشتیاق خاصی به تولید اسنیکر یا همان کفش های کژوال و خیابانی این برند پیدا کنند. آن ها تصمیم گرفتند با هم کار و سرمایه گذاری کنند پس بهترین محل برای شروع همان مغازه خشکشویی مادرشان بود. پرداخت با کارتهای عضو شتاب آن هم به صورت ریالی، برای خرید آدیداس اصل از سایتهای خارجی غیر ممکن است. آن ها در تولیدی کوچکشان با استفاده از پدال های تولید برق در زمان قطع شدن برق، خود برق تولید می کردند تا بتوانند فعالیت خود را ادامه دهند.

4- دوخت های زیبا مرتب و باکیفیت از دیگر ویژگی های کتونی آدیداس می باشد. 1- از سال 2004 آدیداس دیگر پشت پاشنه پا برند را به صورت برچسبی طراحی نکرد و امروزه کفش های به این شکل کفش اورجینال نیستند. زمانیکه سرمایه گذار باشگاه محبوب منچستر یونایتد اعلام کرد که دیگر حامی و اسپانسر باشگاه نیست و دلیل او قیمت بالا باشگاه بود. اوتر قهرمان المپیک موفق به کسب بیش از 3 مدال طلا شد و این موفقیت بزرگ را مدیون کفش های داسلر اعلام کرد و این اتفاق در المپیک باعث معروفیت جهانی برادران داسلر و کفش های آنان شد. پس از اینکه با کفش های پوما در مسابقات شرکت کرده و قهرمان شد در مراسم تقدیر با کفش های آدیداس ظاهر شد و هر دو برادر را متعجب ساخت و قصد او از این کار دریافت پول از هر دو برادر بود اما با ناراحتی شدید آدولف رو به رو شد و همین کار باعث شد بازی های المپیک توسط آدولف و کمپانی آدیداس تحریم شود.

اما همسر آدولف در این میان به پس گرفتن کارخانه پرداخت و اعلام کرد که کارگاه و کارگران تصمیم به تولید کفش های ورزشی داشتند و در این کار موفق شد و کارخانه را پس گرفت و حتی آمریکایی های وارد شده به آلمان از طرفداران و متقاضیان این کفش ها شدند. این بار تیم فوتبال آلمان غربی به مربیگری یکی از دوستانش به نام «هربرگر» هدف آدی شد. آدولف نیز در 18 آگوست 1949، شرکت «آدیداس» که مخفف نامش آدی داسلر بود را تاسیس کرد.هرچند بسیاری از مردم فکر می کنند که آدیداس مخفف جمله انگلیسی «هر روز درباره ورزش رویاپردازی می کنم» ( All Day I Dream About Sport ) است، اما در واقع، این نام مشتق شده از اسم و فامیل آدولف داسلر است. هر چند این عبارت به خاطر اینکه مخفف کلمات All Day I Dream About Sport (تمام روز رؤیای ورزش دارم) افسانه محلی معروفی است، اما مخفف معکوس است، در واقع این اسم چمدانواژه ای از Adi (نام مستعار آدولف) و Das (از داسلر) است.