در حال حاضر سایز های چهل و یک

با توجه به پر طرفدار بودن و محبوبیت کتانی های آدیداس ، شرکت های مختلفی در سراسر دنیا و حتی در کشور های ضعیف نیز اقدام به تولید کتانی های تقلبی آدیداس کردند تا بتوانند کتانی های فیک خود را با قیمت ارزان تری به فروش برساند و از این طریق سود خوبی را ازآن خود کنند . البته برخی از شرکت ها ممکن است خط تولید خود را در کشور های دیگر راه اندازی کنند ، اما روند تولید و نظارت آن ها توسط مهندسین و طراحان شرکت مبدا می باشد . یکی از بهترین راه ها برای تشخیص جنس تقلبی از جنس اصل این است که محصول را لمس کرده و از نزدیک آن ها مشاهده کنید .

هنگامی که مسابقات المپیک سال ۱۹۷۲ در مونیخ افتتاح شد، کل جهان در آلمان حضور داشت و دقیقا در زمان همین رویداد، آدیداس لوگوی جدید «Trefoil» را ارایه داد یعنی بودن برای ماندن. پر طرفدار بودن و پر فروش بودن کتانی های آدیداس به عوامل زیادی مرتبط است که از مهم ترین آن ها می توان به کیفیت بالای کتانی آدیداس ، تنوع در طرح و رنگ ، استفاده از طراحی های مدرن ، آرگونومیک بودن کتانی های آدیداس ، استفاده از تکنولوژِی های بسیار عالی برای ساخت کتانی ، استفاده از بهترین اجناس برای ساخت رویه ، زیره و … امروزه فروشگاه های آنلاین زیادی نیز اقدام به فروش کتانی آدیداس و سایر برند ها می کنند که شاید انتخاب کتانی از روی تصویر برای شما سخت باشد .

آن بسیار زیاد است ، از سوی دیگر شرکت های بزرگی با اقدام به تولید انواع کتانی های کپی از بهترین برند های مطرح ، حتی اجناس خود را به کشور های دیگر صادر می کنند . با توجه به اینکه برخی از فروشندگان سودجو به دلیل سود بیشتر خود ، از عدم اطلاعات کافی مشتریان سواستفاده کرده و کتانی های کپی را با عنوان کتانی اصل به فروش می رسانند ، از این رو بهتر است قبل از اقدام به خرید کتانی ، اطلاعات خود را در این زمینه بالا برده و محصول را خریداری کنید . و اما علت اینکه کتانی های اصل آدیداس بیشتر از نمونه های تقلبی محبوب ترند و حتی گران بودن کتانی های اصل از محبوبیت آن کم نکرده این است که کتانی های اصل تحت نظارت مستقیم بهترین طراحان شرکت آدیداس صورت گرفته و تمامی اجناس آن ها درجه یک می باشد .

با این وجود می توان گفت که طول عمر کتانی اصل آلمان بسیار بیشتر از نمونه های تقلبی بوده و در گذر زمان تغییر شکل نمی دهند . همانطور که اشاره شد ، برند آدیداس برندی آلمانی است ، پس کفش کتانی هایی اصل هستند که تولید کشور آلمان باشند ، البته این موضوع مرتبط با کتانی های آدیداس می باشد . پس اگر به تناسب اندام و سلامت اهمیت می دهید ، از کتانی های آدیداس استفاده کنید . انتخاب و خرید کتانی اصل ، می تواند به سلامت و تناسب اندام شما نیز کمک کند . شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی جوان مد ، انواع کتانی های اصل و کتانی آدیداس ارزان را به صورت اینترنتی خریداری کنید . از آن جا که هیچ ارزانی به حکمت نیست ، در صورت مواجه شدن با محصولی که عنوان اورجینال را یدک می کشد اما قیمت ارزانی دارد شک کنید ، زیرا احتمال اینکه محصول تقلبی باشد بسیار زیاد است .