در حال حاضر سایز های چهل و یک

و اما علت اینکه کتانی های اصل آدیداس بیشتر از نمونه های تقلبی محبوب ترند و حتی گران بودن کتانی های اصل از محبوبیت آن کم نکرده این است که کتانی های اصل تحت نظارت مستقیم بهترین طراحان شرکت آدیداس صورت گرفته و تمامی اجناس آن ها درجه یک می باشد . همانطور که بخش کتانی آدیداس ویتنام اشاره شد ، شرکت های تولید کننده کتانی های فیک آدیداس بدین دلیل است که محصولات را با قیمت ارزان تری ارائه کنند تا خریداران مجاب به خرید شوند . ویتنام امروزه به یکی از کشور های توریستی مبدل شده است که گردشگران زیادی را به سمت و سوی خود می کشاند ، از این رو رونق فروش انواع پوشاک و … با توجه به پر طرفدار بودن و محبوبیت کتانی های آدیداس ، شرکت های مختلفی در سراسر دنیا و حتی در کشور های ضعیف نیز اقدام به تولید کتانی های تقلبی آدیداس کردند تا بتوانند کتانی های فیک خود را با قیمت ارزان تری به فروش برساند و از این طریق سود خوبی را ازآن خود کنند .

کتانی های اسپرت آدیداس از بهترین کتانی های اسپرت روز دنیا هستند که با استفاده از آن ها می توانید سطح ورزش و کیفیت تمرین های ورزشی خود را افزایش دهید ، با توجه به اینکه آدیداس فعالیت خود را با تولید کتانی های ورزشی آغاز کرد ، می توان گفت که تخصص شرکت آدیداس بر روی ساخت کتانی های اسپرت ورزشی می باشد ، البته آدیداس انواع کفش و کتانی های شیک با انواع رویه های چرمی ، کتان و … «آدیداس» Adidas برند نام آشنای تجهیزات ورزشی است که محصولات آن در سراسر دنیا به فروش می رسد. همانطور که اشاره شد ، برند آدیداس برندی آلمانی است ، پس کفش کتانی هایی اصل هستند که تولید کشور آلمان باشند ، البته این موضوع مرتبط با کتانی های آدیداس می باشد . با توجه به مطالب گفته شده و فراوانی کتانی های کپی در ایران ، شاید بسیاری از شما در هنگام خرید کتانی اصل آدیداس دچار شک و تردید شوید .

امروزه فروشگاه های آنلاین زیادی نیز اقدام به فروش کتانی آدیداس و سایر برند ها می کنند که شاید انتخاب کتانی از روی تصویر برای شما سخت باشد . این نوع از کتانی ها برای تابستان بسیار مناسب بوده و ایده آل برای پیاده روی هستند ، وزن این مدل بسیار سبک است . با توجه به کیفیت بسیار بالای این نوع از کتانی ها ، آن ها را با اسامی چون کتانی های کپی ( تقلبی با کیفیت) می شناسیم . کد 120 کتونی آدیداس سه خط | مجموعه بزرگ عاطیساhttps://atisashop.ir › فهرست محصولات جدید، کیفیت عالی، شک و راحت، لژ رنگی. پوشاک و کفش های تولیدی مارک آدیداس با لوگوی این شرکت که مشخصه آن سه خط موازی است، نشان داده می شود که لوگوی رسمی شرکت آدیداس است.

البته برخی از شرکت ها ممکن است خط تولید خود را در کشور های دیگر راه اندازی کنند ، اما روند تولید و نظارت آن ها توسط مهندسین و طراحان شرکت مبدا می باشد . با توجه به اینکه برخی از فروشندگان سودجو به دلیل سود بیشتر خود ، از عدم اطلاعات کافی مشتریان سواستفاده کرده و کتانی های کپی را با عنوان کتانی اصل به فروش می رسانند ، از این رو بهتر است قبل از اقدام به خرید کتانی ، اطلاعات خود را در این زمینه بالا برده و محصول را خریداری کنید . به عنوان مثال کتانی های اصل آدیداسmade in Germany درج شده است اما کتانی های کپی made in Vietnam درج شده است . و اما در برگ کتانی ها و یا در کفی آن ، اطلاعاتی از کتانی درج شده است که می توانید از آن طریق به اصالت محصول پی ببرید . و اما می توان از جعبه و کارتن ارسالی کتانی ، به اصالت محصول پی برد ، کارتن کتانی های اورجینال آدیداس شکیل تر بوده و بر روی آن کد مربوطه محصول درج شده است ، شما می توانید با توجه به فاکتور های گفته شده و لمس جنس کتانی از اصالت آن مطمعن شوید .