راز ماندگاری لوگوی آدیداس چه بود؟

آدیداس آدیور یک لاستیک ضد سایش و و بسیار مقاوم است که در ابتدا برای کفشهای تنیس آدیداس استفاده میشد. این فناوری شامل یک نقشه برداری سه بعدی بسیار پیشرفته است که به طراح این امکان را می دهد که لباسی دقیقاً طبق فرم بدن طراحی کند. آدی به عنوان طراح کفشهای ورزشی، برگ برندهای در جیبش داشت که باعث میشد بازیکنان آلمانی در این زمین گلی هم بتوانند به خوبی زمین خشک، بازی کنند. برند آدیداس در فهرست برترین برندهای وبگاه فوربز در رتبهی ۶۸ قرار دارد.درحالحاضر، آدیداس اسپانسر تیمهای فوتبال بزرگی همچون بایرنمونیخ، رئالمادرید، منچستریونایتد، ریورپلاته و یونتوس است. اوتر قهرمان المپیک موفق به کسب بیش از 3 مدال طلا شد و این موفقیت بزرگ را مدیون کفش های داسلر اعلام کرد و این اتفاق در المپیک باعث معروفیت جهانی برادران داسلر و کفش های آنان شد. او بعد از جنگ جهانی در یک شرکت تولیدی چینی مدیر شد و پس از آن بازار چرم را در نورنبرگ به دست گرفت.

داشتن رضایتمندی و اعتماد از سوی مشتریان و خریداران باعث کسب اعتبار برای یک شرکت یا برند به شمار می رود. فورمیشن یک انقلاب در طراحی لباس است. پس از ترک رودی و تغییر نام کارخانه که مصادف بود با المپیک سال ۱۹۳۶ که اتفاقا در کشور آلمان هم برگزار میشد آدی به کمک یکی از دوستانش موفق شد با یکی از ورزشکاران سیاه پوست حاضر در المپیک که در رشته دو و میدانی رقابت میکرد آشنا شده و او را متقاعد کند که کفش های تولیدی کارخانه او یعنی آدیداس را به پا کند و با آن مسابقه بدهد. آدیداس سالها تولید کننده محصولات حرفه ای ورزشی برای ورزشکاران قدر بود.

آدیداس در سال ۲۰۰۷ تولید سالهای پیش روی محصولات لاکروس را اعلام کرد و همچنین خبر داد که لاکروس ملی قدیمی را در سال ۲۰۰۸ برای بیش از ۶۰۰ بازیکن سال اول و دوم دانشگاه در آمریکا حمایت مالی خواهد کرد. پس از نزدیک به 70 سال سابقه، این برند بیش از هر زمان دیگری مطرح است زیرا سازندگانی تأثیرگذار مانند کانیه وست و فارل ویلیامز به تیم آنها اضافه شده اند. در ادامه ی این مقاله برای آشنایی بهتر و بیشتر همراه ما باشید تا از هر آنچه که نمی دانستید هم مطلع شوید. البته اکثریت تصور می کردند این نام از مخفف شده جمله (All Day I Dream Sport) می باشد که به معنی (هر روز درباره ورزش رویا پردازی می کنم) است اما در واقع نام آدیداس نام آدولف داسلر است.

با وجود آنکه آدی خودش تولید کفش را آغاز کرده بود و بقیه خانواده در ادامه مسیر به او ملحق شدند، اما رودولف تاب این را نداشت که از کوچکترین عضو خانواده در قالب رئیس شرکت اطاعت کند. یکی از آنها ادعا میکند که این خطها با الهام از مفهوم ورزشی بودن برند آدیداس انتخاب شدهاند. پسر آدی داسلر مسئولیت کمپانی را بر عهده گرفت و توانست بازاریابی ورزشی مدرن را ایجاد نماید. چقدر از محصولات این کمپانی معروف را می شناسید؟ چقدر از تاریخچه برند می دانید؟ آدیداس دارای زیر مجموعه های مختلفی است که کمپانی هایی اعم از تولیدات ورزشی برند ریبوک، برند تیلورمید شامل لوازم گلف و همچنین راک پورت از شرکت های زیر مجموعه آدیداس می باشند که این موضوع کمپانی آدیداس را به هلدینگ تبدیل کرده است.