رودلف داسلر برند پوما را تأسیس کرد

آدیداس و پوما سال های بعد به عنوان بهترین برند های ورزشی در دنیا شهرت یافتند. گفتنی است که پیش از این نایکی برند کفش های ورزشی و کلکسیون مجازی RTFKT را خریداری کرد، درحالیکه آدیداس هم موفق شد با همکاری PUNKS Comic, gmoney و Bored Ape Yacht Club مجموعه NFT اختصاصی خود را راه اندازی کند. میتوان به Budweiser اشاره کرد که Beer.eth را به ارزش ۳۰ واحد اتریوم از طریق ENS و پلتفرم اوپن سی خریداری کند. اگر قصد آن را دارید تا یک دست لباس و کفش ورزشی مناسبی خریداری کنید که توسط یکی از برندهای معتبر دنیا تولید شده باشد، آدیداس گزینه مطلوبی به شمار می رود. این میکروپروسسور با توانایی محاسبه بیش از ۵ میلیون فرمول ریاضی در ثانیه، اولین کفشی را خلق کرد که به راحتی می تواند شرایط استفاده کننده را در نظر بگیرد و فرم کفش را براساس نیاز تغییر دهد.

آدیداس نه تنها در زمینه های کفش ورزشی، لباس و تجهیزات آن بلکه تولید کننده انواع لباس، کفش، ساعت، عینک و لوازم گران قیمت دیگر می باشد. با گذشت زمان آن ها بیشتر و بیشتر محبوب شدند و قیمتش منعکس کننده منحصر به فرد بودنش شد. این کفش هنوز یک کفش فوق العاده محبوب است و به طور مداوم رنگ های جدیدش تولید می شوند و با این حال ، سبک های قدیمی تری هستند که بیشترین توجه را به خود جلب می کنند. قرار گرفته است. بهتر است بدانید که این جدول حساب های توییتری با نام ETH با بیشترین تعداد فالوور را فهرست می کند. این کتانی در این لیست قرار دارد زیرا مایکل جردن ویلکینز آن ها را پوشید و همین باعث شده این کتانی حتی با ارزش تر هم شود و از آن زمان به بعد ، تعداد زیادی از آن ها مجدداً ساخته شده است ، با این حال اولین ها ارزش بیشتری دارند بنابراین اگر می توانید یک جفت از آن ها را پیدا کنید ، قدرش را بدانید .

به نظر می رسد 6000 دلار؛ قیمت بسیار مناسبی است که با سایر کفش های موجود در لیست گران ترین کفش های ما تا کنون مقایسه شود. آدیداس مدعی است که درِ این شرکت به روی همه طراحان باز است و از همه دعوت میکند تا برای ساخت آینده ورزشی بهتر همکاری کنند. این شرکت همچنین شروع به تولید کفش هایی نه تنها برای دو و میدانی و فوتبال بلکه تنیس، گلف، چکمه های بوکس محمد علی کلی و کفشهایی برای سایر رشته های ورزشی نمود. جوردان ها در جهان کفش های ورزشی بسیار محبوبی هستند. آدیداس در حتل حاضرمجموعه لوازم ورزشی تیم کریکت انگلستان را تأمینمیکند. شرکت چندملیتی آلمانی است که کفش، پوشاک و لوازم ورزشی طراحی و تولید میکند. تنها جفت کفش ورزشی آدیداس که در لیست ما قرار دارد، این کفش است.این سبک کفش فقط مخصوص یک نوع خاص از افراد است اما در کل کفش مناسبی برای همه افراد می باشد.

این کتانی با قیمت 15،000 دلار به فروش می رسد زیرا مالک آن ادعا می کند که از مواد بالستیک ساخته شده است. یکی از هواداران بسکتبال به اندازه کافی خوش شانس بود که یک جفت کفش را هدیه گرفت و سپس آنها را با قیمت 20 هزار دلار بصورت آنلاین فروخت! آن ها بسیار نادر هستند و آخرین بار با قیمت 14،500 دلار در حراجی فروخته شدند.برای داشتن یک جفت از این کفش ها، باید اعتباری خاص و شهرت کاملی داشته باشید. همانطور که در دنیای مد نمناک می خوانید کلکسیونرها عاشق یک جفت خوب جوردان 4s هستند ، بنابراین بیشتر علاقه مندان برای تأمین یک جفت منحصر به فرد از این کفش ، هزینه لازم را می پردازند. از این کفش تنها 20 جفت ساخته شد که همه آن ها در حراجی در پاریس فروخته شدند.اگر تا به حال موفق به یافتن یک جفت از این موارد شده اید ، حتماً آن ها را نگه دارید که ارزش فعلی آنها در حدود 8000 دلار است.