رودلف داسلر برند پوما را تأسیس کرد

آدیداس در حال حاضر کفشهای مخصوص دویدن بسیار متنوعی نظیر adiStar Salvation ۳ و adiStar Ride ۳ تولید میکند؛ این شرکت کفشهای ورزشی گرانقیمت خود را با استفاده از چرم کانگرو تولید میکند که بیشتر به صورت سفارشی عرضه میشود. سه، شرکت عظیم آدیداس که دسترنج سالها زحمت آدولف داسلر بود را به مزایده گذاشت. در آوریل ۲۰۰۶، آدیداس خبر از قراردادی ۱۱ ساله داد که بر مبنای آن این شرکت کفشها و لباس ورزشی لیگ برتر بسکتبال آمریکا (NBA) را تأمین کند. آدیداس در اواخر سال ۲۰۱۲ بیشترین درآمد ممکن را گزارش داد و هربرت هاینر رئیس اجرایی با خوش بینی در مورد سالهای پیشرو حرف میزند. 10. آدولف داسلر، پیش از اینکه به سمت تولید کفش برود، نانوایی را فرا گرفت اما ترجیح داد که راه پدر را که همانا تولید کفش بود ادامه دهد. ند اما به دلیل شناخته نبودن، کسی او را تحویل نگرفت و فقط اونز سیاهپوست که قهرمان شناخته شد ه ای بود قبول کرد.

ناگفته نماند در همان روزهای اول ثبت ، کمپانی کفشی تولید کرد که معروف به کفش آدیداس 3 خطی بود. برای خرید آدیداس اصل در تهران به کمک PDE لازم دارید تا در اولین قدم وارد سایت PDE شده و ثبت نام کنید. محاسبۀ قیمت به صورت اتوماتیک انجام شده و در نهایت شما میتوانید با پرداخت ریالی خرید خود را ثبت نمایید. نام اولیه آدیداس بر خلاف تصویر مردم که تولد آن را در سال 1948 می دانند، به سال 1924 برمی گردد. لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهدهی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. این کفش ها بیشتر به صورت سفارشی عرضه می شوند.

رادولف خود را به سران حزب نزدیکتر کرد و این امر موجب اختلاف آدولف که نسبت به تداوم جنگ بدبین بود، شد. پیش از آن هاری لباسهای آدیداس پوشیده بود و از آدیداس درخواست پول کرده بود، اما شرکت ادیداس با این پیشنهاد مخالفت کرده بود. سو تفاهم نابود کننده ، اما این فرضیه هم هیچ وقت اثبات نشد ! در پارک آدیداس، هیچ کس حق نداشت که پوششی به غیر از برند آدیداس داشته باشد وگرنه لباس یا کتانی اش به عنوان تنبیه به درخت های همان محل آویزان می شد. 8. «سوپر استار» پرفروشترین کتانی تاریخ آدیداس نیست.

اولین کفشهای ویژه اسکی در برند آدیداس ساخته شدند. آدی در دهههای ۱۹۴۰ و ۱۹۵۰، چندین نوآوری و اختراع را به صنعت کفش عرضه کرد. به همین دلیل از خانواده جدا شد، میراث باقی مانده از پدرش را طلب کرد و شرکت «پوما» (Puma) را به راه انداخت. بعد از مدتی شهر به «شهر سر به زیرها» معروف شد، چون مردم موقع راه رفتن به کفشهای هم نگاه میکردند تا ببینند چه کسی پوما پوشیده و چه کسی آدیداس! لوگوی سه پره که در جریان المپیک 1972 مونیخ برای گسترش بیشتر در بازار ایجاد شد، اشاره به تنوع محصولات آدیداس دارد. برند آدیداس بعدها به کمپانیهای دیگر واگذار شد تا بتواند روزهایی نو را برای دنیای کفش و وسایل ورزشی بسازد. دنیای امروز آدیداس و پوما، خاطرهی بنیانگذارانشان را، کسانی که تا آخر عمر با هم آشتی نکردند اما در یک گورستان دفن شدند، پشت سر گذاشتهاند و به راهشان ادامه میدهند.