رودلف داسلر برند پوما را تأسیس کرد

برند آدیداس در فهرست برترین برندهای وبگاه فوربز در رتبهی ۶۸ قرار دارد.درحالحاضر، آدیداس اسپانسر تیمهای فوتبال بزرگی همچون بایرنمونیخ، رئالمادرید، منچستریونایتد، ریورپلاته و یونتوس است. شاید برایتان جالب باشد که این دو برادر در سال ۱۹۴۸ با هم اختلاف نظر پیدا کردند و از هم جدا شدند و به دو برند ، آدیداس و پوما تقسیم شدند! امروزه در بازار پوشاک از برندهای معروف و مطرح در دنیا جنسهای تقلبی زیادی با ظاهر و کیفیتهای متفاوت موجود می باشد و شاید تشخیص یک کفش یا لباس تقلبی برای هرکسی بهراحتی امکانپذیر نیست. دیری نپایید که آدولف داسلر کفش Adidas 3-Stripes را روانه بازار کرد که موجب شهرت زودهنگام این برند شد. آدیداس با ظهور NIKE بازار را از دست داد و از آنها عقب افتاد. آنها این سرمایه گذاری را در لباس شویی مادر خود آغاز کردند. پس از آغاز قرن جدیدگروه آدیداس فناوری های نوین دیگری در مسابقات ارائه داد.علاوه بر آن اقدامات پیشنهادی در زمینه ی ورزش موجب شد تا آدیداس برای اولین بار در صنعت یک بخش جدید برای سبک زندگی معرفی کند و روی ورزشی که از پوشش خیابان الهام گرفته تمرکز کند.در این سالها شرکای جدیدی مثل یوهجی یاماتور (در سال 2002) و استلا مک کرتنی (در سال 2004 ) با القاب مهیجی همچون Y-3 (در سال 2003) و پورشه دیزاین اسپورت (در سال 2007) وارد عرصه شدند.

با داشتن ساختار انعطاف پذیر و رویه ی بافت مناسب پیاده روی روزمره و حتی رانینگ بوده و شما می توانید با انتخاب سایز مناسب از مدل کفش ادیداس کد ۴۱۷ خریدتان به ثبت برسانید. 27- یک جفت کفش کتانی آدیداس “با مدل جین” ارائه شد، اما جالب است بدانید که آنها فاقد جین بودند. بهترین تجارت آدیداس از یک پدر و پسر در ایالات متحده آغاز شد و این زمانی رخ داد که آن ها کفش ها را در کنار جاده از چمدانشان بیرون آوردند تا آنها را بفروشند. آدولف داسلر در سن 78 سالگی یعنی در سال 1978 درگذشت و سهام این شرکت برای پسر و خانواده اش ماند. در سال ۲۰۰۶ ، آدیداس سالومون به آدیداس AG تغییر یافت و تا سال ۲۰۱۲ ، این شرکت درآمد بالایی داشت.

مسئولین آدیداس می گویند: ما معتقدیم که از طریق ورزش، قدرت تغییر زندگی را داریم. هر کاری که می کنیم ریشه در ورزش دارد. سبد ورزشی گسترده و متنوع این شرکت ، از ورزش های بزرگ جهانی مانند فوتبال و دو میدانی، تا ورزش های منطقه ای ضربان قلب مانند فوتبال آمریکا و راگبی، این برند را قادر ساخته است تا از فرهنگ فراتر رفته و به یکی از شناخته شده ترین و شاخص ترین مارک های جهانی، در داخل و خارج تبدیل شود. برند آدیداس یکی از موفق ترین شرکت های کفش در جهان است. در سال 1936 آدولف با یک ساک پر از کفش های ورزشی به محل برگزاری المپیک رفت تا بتواند جسی اونز که یکی از قهرمانان المپیک بود را متقاعد کند تا از کفش های برای شرکت در مسابقه استفاده کند.

این شرکت در سال ۱۹۶۳ خط تولید خود را به سمت کالاهای ورزشی فوتبال توسعه داد. سپس آدیداس تجهیزات ورزشی مانند توپ و راکت نیز تولید کرد. این موضوع باعث شد تا طرفداران هر ورزشکار نیز به خرید محصولات او تشویق شوند. پائولین همسر کریستفر نیز یک لباس شویی در شهر باواریان را اداره میکرد. به روبرت لوئیس دریفوس که در سال ۱۹۹۷ گروه Salomon را خرید در سال ۲۰۰۵ ، آدیداس Salomon را فروخت اما تایلور این برند را حفظ کرد. داسلر تصمیم گرفت تا نام آدیداس را حفظ کند و این مارک را در سال 1949 رسمی کرد.