قیمت وخرید کفش ادیداس اصل مردانه و زنانه Adidas اورجینال پَل

البته نایک پیش از آدیداس به این فن آوری دست پیدا کرده بود. موفقیت آنها در این زمینه تا جایی ادامه یافت که از سال ١٩٧٠ توپ های فوتبال طراحی شده برای مراسم ویژه در این زمینه، زیر نظر آدیداس بوده اند. ابتدا او در زیر زمین خانه اش شروع به تولید کفش کرد و پدرش کریستوف داسلر «Christoph Dassler» نیز او را حمایت کرد. داستان شروع فعالیت این برند مشهور ورزشی ابتدا در شهر کوچک باواریا «Bavaria» در آلمان شروع شد. پوشاک و کفشهای تولیدی آدیداس با لوگوی این شرکت که سهخط موازی است، مزین شده و این نشان، بهعنوان لوگوی رسمی شرکت آدیداس شناخته میشود.

نام کمپانی در حقیقت ترکیبی است از “آدی”، و “داسلر”؛ هرچند که به عنوان مجموعه حروف اول در کلمات جمله “All Day I Dream About Sport” (تمام روز را در رویای ورزش هستم) نیز در بین مردم شناخته میشود. این شرکت سپس به پوما تغییر نام داد. ما قصد داریم در این مقاله به بررسی مختصر این برند معروف در سطح جهان بپردازیم. امروزه برند آدیداس بهترین مدل های کفش های ورزشی و کتانی را طراحی کرده است که از میخ های پلاستیکی و کاری بسیار سیک و مقاوم استفاده کرده است که در عین حال بسیار خوش پا هم هستند.

تعیین رنگ مشکی برای این لوگو صرفا تصادفی نبوده و هدف اصلی ایجاد انگیزه ورزش در جوانان و تشویق کسانی است که برای ورزشکار شدن تلاش میکنند. دیگر، پوما در این میان یارای رقابت با آدیداس را نداشت و از قافله عقب مانده بود که تا هم اکنون هم ادامه دارد. سپس مبلغ و زمان مورد نظر را برای پروژه خودتان انتخاب می کنید و ثبت سفارش می کنید .سپس با کمک سایت دانادیزاین پروژه شما از طریق ایمیل و کانال تلگرام دانادیزاین میان ده ها طراح از سراسر کشور اطلاع رسانی می شود. از این رو با تولید کفش هایی با مرغوب ترین متریال و مواد اولیه، مورد انتخاب اول بسیاری از ورزشکاران جهان همانند آرتور جوناس «Arthur Jonath» و جسی اوونز «Jesse Owens» قرار گرفتند و آنها با پوشیدن کتونی های ادیداس و شرکت در مسابقات جهانی دارندگان مدال های طلا شدند. شما میتوانید جدیدترین کفش های بزرگسال مردانه و زنانه و همچنین جوانانهی دخترانه و پسرانه و بچه گانه را که مخصوص پیاده روی و استفاده روزانه هستند در شیک ترین و به روزترین مدلها از برند ادیداس انتخاب کنید.

«هرتزوگن آوراخ» زادگاه مادری بود و آدولف داسلر که او را «آدی» صدا می کردند، برای وسعت دادن به خشکشویی مادر و شراکت با برادر در کار تولید کفش به آنجا بازگشت. آدولف علاقه زیادی به تولید کفش های ورزشی تخصصی و قهرمانی داشت و پس از جنگ جهانی اول خط تولید آنها را راه اندازی نمود. پس از جنگ جهانی اول، یک شرکت تولید چینی تاسیس کرد و کمی بعد هم پا در بازار تولید چرم گذاشت. این هلدینگ بزرگ، شرکت تولید پوشاک ورزشی «ریباک»، شرکت لوازم گلف «تیلورمِید»، و شرکت «راک پورت» را تحت مدیریت دارد. این شرکت تنها هفته گذشته از این موضوع مطلع شده ولی میزان دادههای سرقت شده را محدود توصیف کرده است. این برند سال هاست که پس از برند نایک کشور آمریکا رتبه دوم فروش محصولات را از آن خود کرده است.