ماجرای جالب دو برادر بنیان گذار آدیداس و پوما و رقابتی که جهانی شد

برای آنکه بتوانید به صورت مستقیم اقدام به خرید آدیداس اصل نمایید، نیاز دارید تا از یک واسطه کمک بگیرید؛ اما چرا؟ او با ورزشکاران در شهر هرتسوگن اوراخملاقات میکرد و با دقت تمام به حرفایشان گوش می داد تا از این طریق به رفع نیازهایشان کمک کند و این از طریق تولید محصولات جدید طبق نیازهای مطرح شده از سوی ورزشکاران صورت می گرفت که این امر بر کیفیت تولید محصولات و کفش های ورزشی می افزود. کمی بعد، همین برند دست چندم هم قراردادش با ایران را احتمالا از ترس تحریمهای احتمالی، به صورت یکطرفه لغو کرد تا تیم ملی بعد از سالها دوباره رو به برند ایرانی بیاورد. نخستین کفش طراحی شده برند آدیداس، کفش میخ دار بود. به نظر می رسد 6000 دلار؛ قیمت بسیار مناسبی است که با سایر کفش های موجود در لیست گران ترین کفش های ما تا کنون مقایسه شود. ادیداس اعلام کرد که تا اواسط آگوست ۲۰۱۴ مچ بند هوشمندی با قیمت ۱۹۹ دلار روانهی بازار خواهد کرد.

لازم به ذکر است که برند آدیداس کفش های گران قیمت خود را از چرم پوست کانگورو تولید می کند که در عین دوام بسیار بالا، قیمت نسبتا مناسبی را هم دارند. آدیداس و پوما سال های بعد به عنوان بهترین برند های ورزشی در دنیا شهرت یافتند. لژ مخفی ای که در قسمت انتهایی کفش قرار دارد وظیفه ی مهار کردن ضربه هایی را دارد که در هنگام دویدن به پای شما وارد می شود. قرار گرفته است. بهتر است بدانید که این جدول حساب های توییتری با نام ETH با بیشترین تعداد فالوور را فهرست می کند. این کفش منحصر به فرد رنگ و محبوبیتی در بین بازیکنان بیس بال داشت که باعث افزایش فروش آن شده بود و به این معنی است که به سرعت فروخته شد. با گذشت زمان آن ها بیشتر و بیشتر محبوب شدند و قیمتش منعکس کننده منحصر به فرد بودنش شد.

این کفش هنوز یک کفش فوق العاده محبوب است و به طور مداوم رنگ های جدیدش تولید می شوند و با این حال ، سبک های قدیمی تری هستند که بیشترین توجه را به خود جلب می کنند. از این کفش تنها 20 جفت ساخته شد که همه آن ها در حراجی در پاریس فروخته شدند.اگر تا به حال موفق به یافتن یک جفت از این موارد شده اید ، حتماً آن ها را نگه دارید که ارزش فعلی آنها در حدود 8000 دلار است. در واقع NFTهایی هستند که قابلیت اتصال آسان به اکوسیستم در حال گسترش NFT را دارند. این کتانی در این لیست قرار دارد زیرا مایکل جردن ویلکینز آن ها را پوشید و همین باعث شده این کتانی حتی با ارزش تر هم شود و از آن زمان به بعد ، تعداد زیادی از آن ها مجدداً ساخته شده است ، با این حال اولین ها ارزش بیشتری دارند بنابراین اگر می توانید یک جفت از آن ها را پیدا کنید ، قدرش را بدانید .

پس از این واقعه نیروهای آمریکایی که خاک آلمان را اشغال کرده بودند، خریدار عمده کفشهای شرکت داسلر شدند. آنها بعد از جام جهانی اعلام کردند هیچ قراردادی با ایران ندارند و به دلیل تحریمهای اعمالشده حتی همان قرارداد تجاری قبلی را هم که میتوانستند از ایران پول دربیاورند، «هوا» کردند. نتیجه آنکه برخلاف اظهارنظر عدهای تندرو که تحریمها را کاغذپاره و برجام را یک شکست بزرگ تلقی میکردند، حاصل این اتفاق سیاسی در جزئیترین مسائل هم حس شده است؛ حتی در موضوعی مثل ورزش که ادعای قشنگی مانند جدایی از سیاست دارد. شاید جزئیترین تفاوت در قبل و بعد از تحریمها را ابراهیم رئیسی بعد از لمس پیراهن تیم ملی قطر با لمس پیراهن تیم ملی ایران و مقایسه کیفیت این دو، بیشتر متوجه شود.