مجله آنلاین جوان مد

ویتنام امروزه به یکی از کشور های توریستی مبدل شده است که گردشگران زیادی را به سمت و سوی خود می کشاند ، از این رو رونق فروش انواع پوشاک و … در یکی از مبارزات بازاریابی به یادماندنی، سال ۲۰۰۴ مارک آدیداس اجازه داد تا بزرگترین ورزشکارانش از جمله دیوید بگهام، هائل جبرلزسی، محمد و لیلا علی با ترس و شکست مواجه شوند تا ثابت کند هیچ چیزی غیرممکن نیست. این دو برادر پس از جدایی تا سال ها با یکدیگر در رقابت بودند و با حضور و پشتیبانی ورزشکاران مختلف سعی در تبلیغ محصولاتشان داشتند. آدی داسلر ۱۸ آگوست ۱۹۴۹ در سن ۴۹ سالگی برند آدیداس را با حضور ۴۷ کارمند در شهر کوچک هرتزوگن آواراخ در ایالت بایرن آلمان بنیانگذاری کرد و این برند آلمانی در همان روز کفشی به نام Adidas ۳-Stripes را روانه بازار کرد که موجب شهرت زودهنگام او شد.

نام شرکت آلمانی «آدیداس» در بسیاری از مسابقات جهانی می درخشد و به عنوان اسپانسر تیم های مختلف حضور دارد. شرکت آدیداس برندی آلمانی بوده که در سال ۱۹۲۴ توسط آدی داسلر تاسیس شد . همانطور که اشاره شد ، برند آدیداس برندی آلمانی است ، پس کفش کتانی هایی اصل هستند که تولید کشور آلمان باشند ، البته این موضوع مرتبط با کتانی های آدیداس می باشد . کتانی های اسپرت آدیداس از بهترین کتانی های اسپرت روز دنیا هستند که با استفاده از آن ها می توانید سطح ورزش و کیفیت تمرین های ورزشی خود را افزایش دهید ، با توجه به اینکه آدیداس فعالیت خود را با تولید کتانی های ورزشی آغاز کرد ، می توان گفت که تخصص شرکت آدیداس بر روی ساخت کتانی های اسپرت ورزشی می باشد ، البته آدیداس انواع کفش و کتانی های شیک با انواع رویه های چرمی ، کتان و …

البته برخی از شرکت ها ممکن است خط تولید خود را در کشور های دیگر راه اندازی کنند ، اما روند تولید و نظارت آن ها توسط مهندسین و طراحان شرکت مبدا می باشد . آن بسیار زیاد است ، از سوی دیگر شرکت های بزرگی با اقدام به تولید انواع کتانی های کپی از بهترین برند های مطرح ، حتی اجناس خود را به کشور های دیگر صادر می کنند . در مطالب مرتبط دیگر موجود در فروشگاه جوان مد برترین ، پر فروش ترین و جدید ترین مدل های کتانی اصل و اورجینال برند آدیداس معرفی شده اند که می توانید آن را مطالعه کرده و با ویژگی و مشخصات هر یک از آن ها آشنا شوید تا بتوانید در خرید کتانی آدیداس خود موفق باشید و بهترین مدل را برای خود انتخاب کنید .

همانطور که در مطالب قبل تر گفته شد ، بهترین راه این است که محصول خود را از فروشگاه های اینترنتی معتبر که دارای نماد الکترونیکی هستند و سابقه کاری بالایی دارند خریداری کنید . با توجه به مطالب گفته شده و فراوانی کتانی های کپی در ایران ، شاید بسیاری از شما در هنگام خرید کتانی اصل آدیداس دچار شک و تردید شوید . انتخاب و خرید کتانی اصل ، می تواند به سلامت و تناسب اندام شما نیز کمک کند . امروزه فروشگاه های آنلاین زیادی نیز اقدام به فروش کتانی آدیداس و سایر برند ها می کنند که شاید انتخاب کتانی از روی تصویر برای شما سخت باشد .