مجله آنلاین جوان مد

و اما در برگ کتانی ها و یا در کفی آن ، اطلاعاتی از کتانی درج شده است که می توانید از آن طریق به اصالت محصول پی ببرید . از جدید ترین کتانی های تولید شده شرکت آدیداس می توان به مدل بسیار موفق و محبوب الترا بوست اشاره کرد ، این مدل یکی از برترین مدل هایی است که شرکت آدیداس آن را را رویه و کفی متفاوت تولید کرده است ، این نوع از کتانی های آدیداس انعطاف بسیار بالایی داشته و از سبک ترین کتانی های تولید شده این برند است . همانطور که در مطالب قبل تر گفته شد ، بهترین راه این است که محصول خود را از فروشگاه های اینترنتی معتبر که دارای نماد الکترونیکی هستند و سابقه کاری بالایی دارند خریداری کنید . علت ارزان بودن کتانی فیک آدیداس نسبت به کتانی اورجینال آدیداس نیز استفاده از اجناس و مواد اولیه بی کیفیت و ارزان قیمت است که در نهایت منجربه قیمت پایانی ارزان تر کتانی خواهد شد .

و اما می توان از جعبه و کارتن ارسالی کتانی ، به اصالت محصول پی برد ، کارتن کتانی های اورجینال آدیداس شکیل تر بوده و بر روی آن کد مربوطه محصول درج شده است ، شما می توانید با توجه به فاکتور های گفته شده و لمس جنس کتانی از اصالت آن مطمعن شوید . البته این روش نیز روش کاملا مطمعنی نخواهد بود زیرا ممکن است نوشته دستکاری شده باشد و یا چاپ دیگری درج شده باشد . البته برخی از شرکت ها ممکن است خط تولید خود را در کشور های دیگر راه اندازی کنند ، اما روند تولید و نظارت آن ها توسط مهندسین و طراحان شرکت مبدا می باشد .

کتانی های اسپرت آدیداس از بهترین کتانی های اسپرت روز دنیا هستند که با استفاده از آن ها می توانید سطح ورزش و کیفیت تمرین های ورزشی خود را افزایش دهید ، با توجه به اینکه آدیداس فعالیت خود را با تولید کتانی های ورزشی آغاز کرد ، می توان گفت که تخصص شرکت آدیداس بر روی ساخت کتانی های اسپرت ورزشی می باشد ، البته آدیداس انواع کفش و کتانی های شیک با انواع رویه های چرمی ، کتان و … قیمت کفش آدیداس در فروشگاه های مختلف متفاوت در نظر گرفته شده و در فروشگاه اینترنتی هایپرجیم قیمت کفش آدیداس( های کپی) بسیار به صرفه و ارزان در نظر گرفته شده است.

در مقایسه قیمت کتانی آدیداس ، کتانی زد ایکس قسمت ارزان تری داشته و مناسب برای خرید هستند . از دلایل مهم تولید کتانی های فیک و های کپی آدیداس این است که آن ها را با قیمت ارزان تری به دست مشتری رساند . تولید کتانی آدیداس zx8000 | کتانی های با کیفیت آدبدایس zx8000 گه سال ها پیش وارد ایران و بسیار از آن استقبال شد و منه تنها دائم این مدل های کتانی آدیداس را وارد کشور می کنیم در گرید ها و کیفیت های مختلف، آن را نیز با کیفیت های خیلی ارزان و کیفیت های بالا و های کپی نیز در ایران تولید می کنیم.