مجله آنلاین جوان مد

هر گونه مورد شک برانگیز در این زمینه نشان از آدیداس تقلبی دارد. سفت بودن این لایه نشان از تقلبی بودن آن دارد. همزمان با شروع جنگ جهانی دوم و اشغال شدن کارخانه های تولیدی توسط متفقین، بحران دامن این دو برادر را گرفت و سیر نزولی تولید از همین زمان آغاز گردید. چندی بعد برادر بزرگش آدی به او و پدرش پیوست و آنها با کمک یکدیگر کارخانه کفش اسپرت مردانه و زنانه ورزشی را راه اندازی کردند. او مردی بود که به تنهایی، صنعت ورزش را با معیارهایی که کیلومترها دور بنظر می رسید به اوج شکوفایی رساند. مانند آب که بر روی آتش فراگیر برند معروف و جهانی آدیداس ریخته شود. این نوع از کتانی ها که به کتانی زرنگی نیز معروف هستند ، یکی از مناسب ترین کتانی های آدیداس برای ورزش و یا پیاده روی می باشد .

اگر قصد خرید کفش آدیداس یا هر کتونی ورزشی دیگری را دارید به شما توصیه می کنیم بعد از یک پیاده روی طولانی که پای شما ورم کرده است، درست این زمان برای خرید کفش ورزشی وقت مناسبی است. کفش های اسپرت آدیداس مردانه بسیار نرم و راحت هستند به گونه ای که اگر ساعت ها پیاده روی کنید هیچ نوع زدگی و یا فشاری که کفش بر روی پا بیاورد ، نمی بینید. این نوع کفش با برندهای مختلف تنوع طرح و رنگ زیادی دارد تا آنجایی که تقریبا هر سلیقه ای را می تواند به آسانی مجاب کند. هر گونه نقص و ایراد در این زمینه پذیرفتنی نیست. پس از این واقعه بود که برادران داسلر از سراسر دنیا نامههایی مبنی بر تقاضا برای استفاده از کفشهای آنها توسط ورزشکاران دریافت کردند. اگر تجریه خرید یا استفاده از کتانی آدیداس اصل Yeezy Boost 350 یا تقلبی را دارید در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

برای انتخاب رویه کفش آدیداس مناسب به فصلی که در آن هستید و می خواهید کفش آدیداس را در آن زمان استفاده کنید نیز توجه داشته باشید. دوستان دقت کنید کتانی که شما میخرید با توجه به مارک کتانی، جعبه کتانی نیز به همان مارک باید باشد امکان ندارد مارک کتانی آدیداس باشد در روی جعبه یک مارک دیگر ببینید. همچنین توجه داشته باشید که بافت این لایه در کتانی آدیداس اصل Yeezy Boost 350 باید نا هموار باشد نه یکدست و صاف. این مهم ترین ویژگی سری Boost آدیداس است. به سیستم Boost در زیر کفش دقت کنید تا حالتی اسفنجی داشته باشد. لایه دوخته شده در لبه بالایی کفش در قسمت انتهایی کتانی اصل دارای یک موج است که در آدیداس تقلبی وجود ندارد.

لوگو باید از هر نظر در وسط قسمت چرمی و کاملا صاف و بدون زاویه باشد. به لوگوی Adidas روی قسمت چرمی جانبی کتانی آدیداس اصل دقت کنید. این بند در کتانی آدیداس اصل Yeezy Boost 350 با لبه کفش کاملا موازی است. خط نخی قرمز رنگ دوخته شده روی گیره کششی در کتانی آدیداس اصل Yeezy Boost 350 کاملا در وسط آن قرار دارد. در کتانی تقلبی زاویه دار دوخته شده است. پس از آن، تولید کتونی آدیداس جدید نیز رونق گرفت و روز به روز به فروش کتانی آدیداس افزوده شد. یکی از کتونی های جذاب adidas که با فروش فوق العاده و استقبال مواجه شد کتونی آدیداس زد ایکس اورجینال و اصلی می باشد. آدیداس نامی آشنا در میان برند های کفش و کتانی اورجینال و اصل است که به طور حتم یکی از شناخته شده ترین و پر طرفدار ترین برند های فعال در این زمینه است .