نحوه تشخیص کتونی آدیداس اصل از تقلبی

سوراخ هایی که بندهای کفش آدیداس از آنها عبور میکند، به غیر از برخی مدلهای قدیم کفش آدیداس، مدل های جدید این سوراخ ها غیر فلزی می باشند . کتانى هاى ییزى به خاطر طراحى خاص و ویژه اى که دارند همیشه پرطرفدار بوده اند بصورتیکه به غیر از مردم عادى از قشرهاى مختلف در سراسر دنیا، اکثر هنرمندان هالیوود و سلبریتیهاى بزرگ نیز از مدلهاى ییزى استفاده میکنند. شما میتوانید جدیدترین کفش های بزرگسال مردانه و زنانه و همچنین جوانانهی دخترانه و پسرانه و بچه گانه را که مخصوص پیاده روی و استفاده روزانه هستند در شیک ترین و به روزترین مدلها از برند ادیداس انتخاب کنید. اما از آنجا که همه کفش ها دارای بند اضافی نمی باشند ؛ بهتر است در فضای اینترنت در مورد مدل مورد نظرتان ابتدا جست و جو کنید که آیا مدل مورد نظرتان دارای بند اضافی می باشد و یا خیر.

استفاده از تکنولوژی های جدید و به روز در کنار مواد اولیه عالی و درجه یک از این کتونی یک اسطوره ساخته است. این کتونى داراى چندین رنگبندى جذاب میباشد که مانند تمامى مدلهاى ییزى، براى هر کدام اسم جداگانه اى در نظر گرفته شده بعنوان مثال رنگ مشکى آن (آلواه) Yeezy 700 v3 Alvah، و رنگ کرِم (ازال) Yeezy 700 v3 Azael، نام دارد. قیمت کتونی آدیداس اصل در این نمایندگی ها بسیار ارازن و مناسب می باشد . این شرکت از سال 2014 به مدت ده سال اسپانسر تیم فوتبال منچستریونایتد است و لیونل مسی، ستاره ی فوتبال حال حاضر یکی از مبلغان اصلی این شرکت است. معمولا چرم جعلی آدیداس بسیار شفاف تر از محصول اصلی است. ترکیب پارچه و تکنولوژى بوست، طراحی ویژه و همچنین ترکیب رنگ این کتونى، آن را به یکی از محبوب ترین مدلهاى ییزى تبدیل کرده است. کیفیت این محصولات به قدری بالا می باشد که هزینه خرید این محصولات همیشه برای همه افراد قابل پرداخت نیست، بنابراین گروهی از افراد به خرید محصولات تقلبی از این برند رو میآورند.

اگر شما کفش آدیداسی دارید که دوخت آن ناهموار است، و درزهای آن مشخص می باشد و یا اگر می توانید قسمتی را پیدا کنید که دوخت آن کامل نیست، می توانید مطمئن شوید که یک جفت آدیداس جعلی خریدهاید! دلیل این موضوع این است که بازار کفش های تقلبی آدیداس بسیار گسترش پیدا کرده و راههای زیادی را برای اصل نشان دادن این برند پیدا کرده اند و به کار می برند که موجب سخت تشخیص دادن جنس کتونی آدیداس اصل از تقلبی می شود. کتانى ییزى ٧٠٠ ورژن ٣ به دلیل متریال کار رفته و طراحى مدرن خود داراى قالب استاندارد و بسیار راحتى می باشد.

از این رو با تولید کفش هایی با مرغوب ترین متریال و مواد اولیه، مورد انتخاب اول بسیاری از ورزشکاران جهان همانند آرتور جوناس «Arthur Jonath» و جسی اوونز «Jesse Owens» قرار گرفتند و آنها با پوشیدن کتونی های ادیداس و شرکت در مسابقات جهانی دارندگان مدال های طلا شدند. بنابراین، اگر شما در حال خرید یک جفت از کفش های جدید آدیداس هستید ، دقت کنید که اگر بند اضافی در جعبه وجود داشته باشد، اما بسته بندی نشده باشند این کفش جعلی می باشد. همچنین نمایندگی های بسیار معتبری در کل کشور ایران و حتی جهان برخوردار می باشد که این کالا را عرضه می کنند. بعضی از افراد هم به دلیل اینکه قادر به تشخیص محصول اصل از تقلبی نیستند، در برخی موارد سرشان کلاه می رود و جنس تقلبی را به جای اصل می خرند. «آدیداس» Adidas برند نام آشنای تجهیزات ورزشی است که محصولات آن در سراسر دنیا به فروش می رسد.